Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bez makijażu
Instagram

Tak wygląda Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sześć dni po porodzie. Piękna!

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bez makijażu
Instagram

Historia Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to filmowy scenariusz! Dwoje singli zgłasza się do ślubnego eksperymentu i zakochuje się w sobie na zabój. Odkąd przysięgli sobie miłość minęło nieco ponad rok, a na świat przyszedł już ich pierwszy synek Franek. Para wszystko musiała utrzymywać w tajemnicy, ponieważ program z ich udziałem emitowany był dopiero wiosną 2020. Synek Oliwii i Łukasza urodził się dosłownie kilka dni po wielkim finale. Świeżo upieczeni rodzice dopiero teraz pokazali swoje pierwsze wspólne nagranie, nie tylko jako rodzice ale również jako para. Przy okazji zobaczyliśmy jak Oliwia wygląda niecały tydzień po porodzie. Jak ona to robi?!

Zobacz także: Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał pierwsze zdjęcie z synkiem! "Poczułem się prawdziwym tatą"!

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali pierwsze wspólne nagranie 

Oliwia i Łukasz to para z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Początkowo nie wszyscy byli pozytywnie nastawieni do ich związku. Padały zarzuty, że Oliwia zbyt mocno rządzi mężczyzną a on na zbyt wiele jej pozwala. Początkowo Łukasz nie komentował tego, co na ich temat działo się w sieci, jednak kiedy krytyka była już zbyt duża postanowił stanąć w obronie Oliwii. Na jakiś czas oboje ograniczyli również dostęp do swoich kont społecznościowych. 


Pod koniec emisji czwartego sezonu okazało się, że Oliwia i Łukasz postanowili pozostać w małżeństwie. Produkcja pokazała również zdjęcie ciążowego brzuszka uczestniczki. Mały Franek urodził się dokładnie w Dzień Matki, kilka dni po emisji finałowego odcinka show, w którym poznali się jego rodzice. 

Oliwia i Łukasz dopiero teraz mogli spokojnie podziękować za wszystkie gratulacje, które pojawiły się w sieci po narodzinach ich synka. Jednocześnie jest to ich pierwsze wspólne nagranie, jakie nagrali publicznie po zakończeniu "Ślubu od pierwszego wejrzenia": 

To nasze pierwsze wspólne Instastory. Nie było okazji, chcielibyśmy bardzo wszystkim podziękować za wszystkie życzenia i gratulacje. 

Oliwia wygląda przepięknie! Uwierzylibyście, że niecały tydzień temu urodziła synka? Całej rodzinie życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz także: Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swoim życiu po finale. Ma żal do Adama?

Oliwia i Łukasz pokazali pierwsze wspólne nagranie. Oliwia jest zaledwie 6 dni po porodzie i wygląda przepięknie. Macierzyństwo zdecydowanie jej służy. 

Tak wygląda Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po porodzie
Instagram

Syn Oliwii i Łukasza urodził się dokładnie w Dzień Matki, kilka dni po emisji finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Instagram

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36