Jak mieszka Luna? Reprezentantka Polski na tegorocznej Eurowizji nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym i dopiero niedawno przyznała, że jest córką milionera, a jej rodzice prowadzą wielkie przedsiębiorstwo, w którym produkują m.in. popularne ketchupy. Co ciekawe artystka nie ukrywa tego, jak mieszka, a w sieci możemy znaleźć sporo zdjęć z jej warszawskiego apartamentu. Tylko spójrzcie, jak urządziła się Luna!

Reklama

Luna pokazała stylowy apartament

Luna już od kilku lat jest związana z polskim show-biznesem, ale naprawdę głośno zrobiło się o niej kiedy okazało się, że będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2024. W lutym okazało się, że Luna wygrała tylko jednym punktem z Justyną Steczkowską i stało się jasne, że to ona stanie na scenie w Malmo. We wtorek 7 maja odbył się pierwszy półfinał, w którym wystąpiła Polka. I chociaż na scenie dała z siebie wszystko to ostatecznie nie przeszła do wielkiego finału. Występ na eurowizyjnej scenie z pewnością sprawił, że grono fanów Luny znacznie się powiększyło. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 52 tysiące internautów. Fani za pośrednictwem mediów społecznościowych mogą zobaczyć, jak m.in. mieszka Luna!

Jak mieszka Luna?
Instagram @musicofluna

Luna, a właściwie Aleksandra Katarzyna Wielgomas, chętnie pokazuje w sieci kadry ze swojego warszawskiego mieszkania i trzeba przyznać, że jej gniazdko naprawdę robi wrażenie. W apartamencie gwiazdy pojawiło się m.in. stylowe, podświetlane wielkie lustro i białe pianino, na którym stoją wazony z kwiatami i różne dekoracje. W mieszkaniu Luny królują jasne kolory: biel i beż. Na podłodze pojawiło się naturalne drewno, co dodaje wnętrzom stylu i ciepła.

Jak mieszka Luna?
Instagram @musicofluna

W gniazdku Luny nie zabrakło garderoby z wielkimi białymi szafami, a w przedpokoju na ścianach pojawiła się efektowna sztukateria. Stylowo? Naszym zdaniem bardzo!

Zobaczcie więcej zdjęć mieszkania Luny.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Kim są rodzice Luny? Ich firma jest znana na całą Polskę, po mamie artystka odziedziczyła urodę

Luna pokazała swoje mieszkanie
Instagram @musicofluna
Jak mieszka Luna?
Instagram @musicofluna
Luna pokazała swoje mieszkanie
Instagram @musicofluna
Reklama
Reklama
Reklama