Meghan Markle w jeansowej sukience na US Open Meghan Markle na US Open z Sereną Williams Meghan Markle na US Open Meghan Markle na US Open
Meghan Markle na US Open
East News

Meghan Markle po raz pierwszy zostawiła na dłużej swojego 4-miesięcznego synka, Archiego Harrisona i sama poleciała do USA, aby wziąć udział w US Open. Księżna po raz kolejny w ten sposób wspiera swoją przyjaciółkę, Serenę Williams podczas najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych. Po ostatnim kontrowersyjnym pojawieniu się na Wimbledonie, tym razem Meghan nie zaliczyła żadnej większej wpadki. 

Zobaczcie, jaką stylizację wybrała i jak bawiła się na US Open. Warto zauważyć, że księżna siedziała przed samą naczelną amerykańskiego "Vogue'a", Anną Wintour!

1/4
Meghan Markle w jeansowej sukience na US Open
East News

Meghan Markle podczas US Open

Meghan jakiś czas temu pojawiła się na Wimbledonie. To było jedno z jej pierwszych wyjść po narodzinach syna i od razu spotkało się z falą krytyki, bo księżna nie pozwoliła się fotografować. Co więcej, kiedy ktoś chciał jej zrobić zdjęcie, interweniowała... ochrona. Tym razem Meghan, być może nauczona doświadczeniem, zupełnie nie zwracała uwagi na fotoreporterów!

2/4
Meghan Markle na US Open z Sereną Williams
East News

Podczas turnieju Meghan zasiadła na trybunach na honorowym miejscu tuż obok sióstr Williams, Anny Wintour, trenera Sereny i jej męża. Widać, że bawiła się doskonale. Oprócz oglądania meczu miała okazję porozmawiać też ze znajomymi i choć na chwilę oderwać się od obowiązków. A jak wiadomo, już niebawem kończy swój urlop macierzyński!

3/4
Meghan Markle na US Open
East News

Meghan chętnie wraca do USA, kiedy tylko nadarzy się okazja. To w Stanach urządziła baby shower przed narodzinami Archiego i cały czas stara się utrzymywać kontakt z dawnymi znajomymi. Widać, że dawne życie jest dla niej bardzo ważne. 

4/4
Meghan Markle na US Open
East News

Na uwagę zasługuje też stylizacja księżnej Sussex. Tym razem postawiła na prostotę w sportowym wydaniu i założyła jeansową szmizjerkę, którą zestawiła z szarym kardiganem. To zestaw, który sprawdzi się zarówno na podróż samolotem, jak i na turniej tenisowy. Zgadzacie się?

 

Więcej na temat Meghan Markle