Meghan Markle i księżna Kate podczas finału Wimbledonu
East News

Meghan Markle ma nowe przezwisko! Wszystko przez jej zachowanie na Wimbledonie

Meghan Markle i księżna Kate podczas finału Wimbledonu
East News

Meghan Markle w ostatnim czasie zaliczyła prawdziwą serię wpadek. Niedługo przed chrzcinami Archiego niespodziewanie pojawiła się na Wimbledonie w towarzystwie przyjaciółek ze studiów, aby kibicować Serenie Williams. Niestety tego dnia popełniła aż dwie gafy. Po pierwsze jej strój nie był odpowiednio dostosowany do okazji, a po drugie księżna Sussex poprosiła ochronę, aby nie pozwolili widzom jej fotografować. To sprawiło, że Meghan zyskała nowe przezwisko! Harry nie będzie zachwycony...

Nowe przezwisko Meghan Markle

Zachowanie Meghan było szeroko komentowane zarówno w brytyjskich, jak i światowych mediach. Okazuje się, że księżna podczas publicznego wyjścia chciała uzyskać przywileje osoby prywatnej, którą jak wiadomo nie jest! To wszystko sprawiło, że Meghan nazywana wcześniej „trudną księżną”, teraz ma nową ksywkę, na którą sama zapracowała. Księżna Sussex teraz została okrzyknięta „Księżniczką prywatności”.

Nowe przezwisko Meghan

Do nowego przezwiska Meghan odniosła się nawet jedna z gwiazd telewizji, Carole Malone. Nie przebierając w słowach powiedziała, co myśli o księżnej Sussex i jej ciągłych żądaniach:

Księżniczka Prywatności znowu to robi, podobno prosi ochroniarzy, by powstrzymali widzów na Wimbledonie przed robieniem jej zdjęć. O mój Boże, hipokryzja, arogancja, obsesja kontroli. Przepraszam, ale Meghan nie ma prawa żądać specjalnego traktowania. A ludzie mają dość jej i Harry’ego z ich litanią wyimaginowanych krzywd. - powiedziała Malone w Sky News.

Będzie skandal?

Zobacz takżeKsiążę Harry uciekł z pałacu! Podobno ma dosyć swojej żony. Czy to koniec tego małżeństwa?

Meghan z przyjaciółkami na Wimbledonie

Meghan Markle z przyjaciółkami na Wimbledonie
East News

Podczas kolejnego wyjścia Meghan towarzyszyła księżna Kate, która miała jej pilnować po ostatnich wpadkach.

Meghan Markle i księżna Kate podczas finału Wimbledonu w Londynie
East News

 

 

Więcej na temat Wimbledon Meghan Markle
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08