Anna Lewandowska Marina Anna Lewandowska bikini Anna Lewandowska z Klarą
Lewandowska i Szczęśni na wakacjach

Anna i Robert Lewandowscy oraz Marina i Wojtek Szczęśni wyjechali na wspólne wakacje! Po meczach reprezentacji Polski, które odbyły się na początku czerwca piłkarze mają chwilę wolnego i postanowili wykorzystać ten czas i zabrać swoje żony na wakacje.

Pary zdecydowały się odpocząć na wyspie Mykonos w bajecznej scenerii. Oczywiście wybrali ekskluzywny hotel, w którym tydzień pobytu kosztuje nawet 85 tysięcy złotych. Zobaczcie, jak Anna Lewandowska i Marina odpoczywają w tak luksusowych warunkach!

Zobacz takżeAnna i Robert Lewandowscy już w drodze na wakacje. Nie lecą jednak sami. Zobaczcie, kto im towarzyszy

1/4
Anna Lewandowska
Instagram

Gwiazdy, będąc na rajskich wakacjach uwielbiają się chwalić zdjęciami z podróży na Instagramie. Tak było i tym razem! Anna Lewandowska jako pierwsze zdjęcie z wakacji pokazała swoją stylizację. W letniej, krótkiej sukience wygląda uroczo.

2/4
Marina
Instagram

Marina, idąc za tym przykładem też opublikowała swoje zdjęcie w letniej sukience i poinformowała, że to dopiero początek! Gwiazda zapowiedziała swoim fankom, że zamierza publikować więcej modowych stylizacji:

No to lecimy z tym ... zgodnie z obietnicą rozpoczynam wakacyjny spam 😂Tym razem modowo. Pierwsza stylóweczka na #Mykonos. Uwielbiam to miejsce i zawsze bede tu wracać ☀️ - napisała pod zdjęciem.

3/4
Anna Lewandowska bikini
Instagram

Trenerka zdecydowała się pójść o krok dalej i pokazała zdjęcie w bikini. Kostium marki Calzedonia w różową panterkę prezentuje się doskonale. A Anna Lewandowska w seksownej pozie zachęca do "ładowania baterii" latem:

Lato to najlepszy czas na ładownie „baterii słonecznych”. Po długich miesiącach chłodu starajmy się łapać jak najwiecej naturalnego światła w częstych, ale krótkich dawkach.

Najwiecej korzyści z przebywania na słońcu wynika z syntezy witaminy D.

4/4
Anna Lewandowska z Klarą
Instagram

Ciepłe popołudnia trenerka spędza z córeczką. Klara z pewnością doskonale bawi się w słonecznej Grecji, w końcu dzieci uwielbiają piasek i wodę. Teraz czekamy na zdjęcie Mariny z synkiem!

 

Więcej na temat Marina Anna Lewandowska