Taco Hemingway na koncercie Taco Hemingway na koncercie Taco Hemingway
Taco Hemingway na koncercie
East News
Urodził się w Egipcie, do przedszkola chodził w Chinach...
1/6
Taco Hemingway na koncercie
East News

 

Taco Hemingway do tej pory był kojarzony wyłącznie z tworzeniem rapu. Muzyk ma na swoim koncie kilka bardzo dobrze przyjętych krążków, w tym kultową już wśród młodzieży płytę "Soma 0,5 mg", którą nagrał z innym znanym muzykiem, Quebonafide. Jednak ostatnio głośno zrobiło się o nim również ze względu na jego związek z młodszą córką Tomasza Lisa oraz Kingi Rusin.

Taco Hemingway i Iga Lis starali się ukrywać uczucie, które ich połączyło. Jednak para doszła chyba do wniosku, że nie ma to dłużej sensu. Tym bardziej, że każdy ich krok śledzą fotoreporterzy, którzy próbują uwiecznić ich miłość. Tak też się stało podczas ich pobytu w Sopocie. Paparazzi spotkali Igę Lis i Taco Hemingwaya, którzy trzymali się za ręce i spacerowali wzdłuż Monciaka. Zdjęcia, które zrobili przy tej okazji fotoreporterzy, obiegły już internet!  

 

Kim jest Taco Hemingway?

Taco Hemingway to muzyk z bardzo ciekawą przeszłością, o której rzadko się mówi. Jeśli chcesz lepiej poznać chłopaka Igi Lis, koniecznie sprawdź naszą galerię! Wybraliśmy dla ciebie kilka ciekawostek o muzyku, które mogą cię zaskoczyć!

 

POLECAMY: Nie tylko Iga Lis spotyka się ze znanym raperem. One też pokochały "łobuzów"

2/6
Taco Hemingway na koncercie
East News

 

Jak naprawdę nazywa się Taco Hemingway?

Taco Hemingway tak naprawdę nazywa się Filip Szcześniak. Artysta urodził się 29 lipca 1990 roku w Kairze. Jego tata pracował tam w firmie eksportowo-importowej. Gdy Filip miał dwa lata, jego rodzice podjęli decyzję o przeprowadzce do Chin. Taco Hemingway chodził tam najpierw do angielskiego, a później do chińskiego przedszkola. Podobno mały Filip miał spore problemy z nawiązywaniem znajomości z rówieśnikami, ponieważ dzieliła ich bariera językowa i kulturowa. W 1996 roku rodzina rapera przeprowadziła się do Warszawy.

Jakie stołeczne szkoły ukończył Filip Szcześniak? Zobacz kolejny slajd! 

3/6
Taco Hemingway

 

Filip Szcześniak był bardzo pilnym uczniem. Ukończył Prywatne Gimnazjum nr 1 w Warszawie. Później został uczniem dwujęzycznego liceum im. Mikołaja Kopernika w Warszawie. To właśnie tam raper poznał późniejszego producenta swoich płyt, Maciej Ruszeckiego. Po dobrze zdanej maturze Filip Szcześniak rozpoczął studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku kulturoznawstwo. W 2012 roku Taco Hemingway uznał, że z chęcią rozpocznie kolejne studia. Tym razem wybór padł na Uniwersytet Londyński - Wydział Antropologii. Przypomnijmy, że już niedługo Iga Lis rozpocznie studia w Londynie. Ciekawe, czy Taco Hemingway dobrze sprawdzi się w roli przewodnika?

4/6
East News

 

Taco Hemingway - skąd pseudonim?

Niektórzy głowią się nad genezą pseudonimu Taco Hemingway. Czy Filip wymyślił go, ponieważ zaczytuje się w książkach Ernesta Hemingwaya? Być może tak, jednak plotka głosi, że był to przypadkowy wybór. Filip Szcześniak musiał wymyślić nick do gry wideo i postawił na ten dziwny zlepek, który - jak widać - obecnie mocno zaprocentował. Taco Hemingway wyróżnia się bowiem na tle pozostałych raperów nie tylko swoją muzyką, ale również oryginalnym pseudonimem, obok którego nie da się przejść obojętnie.

5/6

 

Gdy wyszło na jaw, że Taco Hemingway spotyka się z Igą Lis, fani dokładniej przyjrzeli się okładce jego płyty "Szprycer", która ukazała się w 2017 roku. Widać na niej rapera w towarzystwie pięknej blondynki. Fani uznali, że do złudzenia przypomina ona Igę Lis! Co ciekawe, podobno raper jeszcze wtedy był ze swoją ówczesną dziewczyną, Kasią. Ciekawe, czy ta okładka była początkiem końca tej miłości...

6/6
Taco Hemingway  Iga Lis trzymają się za reke

 

Taco Hemingway nie cierpi mediów! Na palcach jednej ręki można zliczyć wywiady, których udzielił wybranym przez siebie dziennikarzom. Kiedyś głośno było o jego spięciu z serwisem NaTemat. Gdy zaproponowano mu wywiad, Taco Hemingway miał odpowiedzieć, że "nie rozmawia z dziennikarzami z powodu szukania na siłę skandali i przypinania mu łatek korporapera”. Filip Szcześniak konsekwentnie bojkotuje również wszelkie imprezy i oficjalne gale. Choć dwukrotnie otrzymał statuetkę Fryderyka za najlepszy album hip-hop, ani razu nie pojawił się, aby ją osobiście odebrać.

Wygląda na to, że jego związek z Igą Lis, wbrew jego woli sprawił, że Taco Hemingway stał się... celebrytą! Jak sobie z tym poradzi? Trzymamy za niego kciuki!

Więcej na temat Taco Hemingway