Szymon Majewski stracił pracę
ONS

Szymon Majewski bez pracy. Co dalej z jego karierą?

Szymon Majewski stracił pracę
ONS

Szymon Majewski należał niegdyś do grona najpopularniejszych polskich gwiazd. Jego programy cieszyły się ogromną oglądalnością, a gwiazdy doceniały poczucie humoru komika chętnie występując w programach typu "Mamy Cię!" czy "Szymon Majewski Show". Od kilkunastu miesięcy jednak Majewski skazany jest na internetową niszę, gdzie publikuje swoje parodie. Przypomnijmy: Majewski wyśmiewa romans Rozenek i Majdana

Jedynym komercyjnym zajęciem Szymona w ostatnim czasie była audycja "Szymorning" w Radiu Eska, którą prowadził wspólnie z Igą Mackiewicz. Kontrakt Majewskiego obowiązywał do końca lutego br., a dziś poinformowano, że obie strony nie zdecydowały się go przedłużyć. W związku z tym ostatnia audycja nadana zostanie 28 lutego i nie będzie kontynuowana. Gwiazdor zapowiada jednak nowy projekt.
 

Bardzo dziękuję za te 2 lata. Mieliśmy z Igą wielką frajdę robić dla słuchaczy Radia Eska Mc Dziady, Wkręty i Radiozakupy. Bardzo dziękujemy za głosy oddane na nas w plebiscycie „Niegrzeczni 2014”, gdzie dostaliśmy nagrodę. Teraz zajmę się nowym projektem - wyznał na pożegnanie Majewski.


Jedno jest pewne - tajemniczy projekt Szymona nie będzie związany z telewizją TVN, bo jak sam przyznał kilka dni temu, stacja nałożyła na niego bana. W podobnej sytuacji znalazła się też ostatnio Doda.

Zobacz: Do starcia Dody i Szulim doszło już na scenie. Mamy wideo

Szymon Majewski i inne gwiazdy w programie Agaty Młynarskiej:

Więcej na temat Szymon Majewski Radio Eska
Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14