Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Szymon Hołownia w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy

Szymon Hołownia pokazał zdjęcie z żoną. "Przed Nami trudne, ważne i piękne pół roku"

Szymon Hołownia pokazał zdjęcie z żoną. "Przed Nami trudne, ważne i piękne pół roku"

Szymon Hołownia na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z żoną, Urszulą Brzezińską-Hołownią, składając życzenia bożonarodzeniowe oraz zdradził swoje plany na najbliższe pół roku. To wyjątkowa fotografia, ponieważ do tej pory kandydat na prezydenta bardzo rzadko dzielił się swoim życiem prywatnym. 

Zobacz także: Kim jest żona Szymona Hołowni? Czy to ona będzie Pierwszą Damą? Zobaczcie!

Czy Marietta i Franek z "Love Island" spędzą razem święta? Może być ciężko...

Szymon Hołownia z żoną

Szymon Hołownia w grudniu ogłosił swój start w kampanii prezydenckiej w 2020 r. W związku z tym media coraz bardziej interesują się jego rodziną, o której do tej pory niewiele mówił, chcąc zachować prywatność. Z okazji świąt dziennikarz złożył życzenia świąteczne Polakom przy okazji publikując zdjęcie z małżonką, Urszulą Brzezińską-Hołownią. 
Na początku nawiązał do nadchodzących wyborów, podkreślając, że to będzie intensywny okres nie tylko dla niego, ale również dla całej jego rodziny: 

Przed nami, przed moją rodziną trudne (najtrudniejsze chyba), ale ważne i - wierzę - piękne pół roku. Nabieramy więc sił. 

Następnie zwrócił się do internautów, składając im świąteczne życzenia: 

Tym, którzy będą mogli cieszyć się w te Święta obecnością bliskich, z całego serca, całą rodziną Hołowniów życzymy by zatankowali w te dni „pod korek” światła, siły, nadziei.

Kandydat na prezydenta nie zapomniał również o tych, którzy w te święta czują się samotni: 

Tym, dla których Święta to czas w którym czują, że dla nich też „nie ma miejsca w gospodzie” - by uwierzyli że są światu potrzebni jak tlen, i żeby nam wystarczyło dziś (i zawsze) uważności, aby ich dziś dostrzec i mocno przytulić. W ogóle - niech te Święta będą początkiem NOWEGO życia, w nas samych, w naszych małych wspólnotach, w większych też, WSZĘDZIE!

Szymon Hołownia zwrócił uwagę także, na tematy podejmowane przy wigilijnej wieczerzy. Podkreślił fakt, że często polityka potrafi podzielić członków rodziny: 

Czterdzieści parę lat żyję nad Wisłą i doskonale wiem, jak to czasem w Święta bywa. Omówimy szybko co u kogo, wszystkie remonty i choroby, i mniej więcej w drugiej godzinie zaczyna się rozmowa o polityce, która za kolejną godzinę kończy się ciocią w stanie palpitacji serca, katującą płuco na balkonie, wujkiem który wygrażając wdziewa palto i mknie sfochowany na przystanek, bo on nigdy więcej z tymi (...) do jednego stołu nie siądzie... :)

Dlatego postanowił dać kilka rad, które pomogą przerwać spory i sprawią, że różnice poglądów nie wpłyną na atmosferę: 

To nie jest złe, ani nienormalne że się różnimy - przeciwnie. Ale wojny domowe? Po co - nie wiem. Spróbujcie prostej sztuczki: nie pytajcie: „za kim jesteś, jakie jest Twoje stanowisko?”, ale: „ale o co Ci, wujku, chodzi?”. Nagle może okazać się, że wszystkim nam chodzi o to samo: żeby było lepiej, nie gorzej...

Na końcu dodał wszystkim otuchy zapewniając, że wszystko się ułoży, a nadchodzący czas będzie dla każdego dobry. 

Zobacz także: Szymon Hołownia startuje na prezydenta! Poznaj szczegóły jego kampanii

Szymon Hołownia złożył życzenia świąteczne Polakom oraz pokazał zdjęcie z żoną. 

Szymon Hołownia startuje w wyborach na prezydenta
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kim jest żona Szymona Hołowni?
EastNews
Newsy
Kim jest żona Szymona Hołowni? Czy to ona będzie Pierwszą Damą? Zobaczcie!
Kim jest żona Szymona Hołowni? Czy to ona będzie Pierwszą Damą? Zobaczcie!

Start Szymona Hołowni w wyborach prezydenckich w 2020 roku wzbudził ogromną sensację nie tylko w świecie polityki, ale i show-biznesu. Prezenter i publicysta w związku z kandydaturą zrezygnował z prowadzenia show "Mam talent" po 12 latach. Wszyscy jednak zastanawiają się, jak wygląda życie rodzinne Szymona o którym mówi bardzo niewiele! Kto zostałby Pierwszą Damą, gdyby Hołownia wygrał wybory? Poznajcie szczegóły! Żona Szymona Hołowni. Będzie Pierwszą Damą? Szymon Hołownia w świecie show-biznesu funkcjonuje od kilkunastu lat, ale o jego życiu prywatnym wciąż wiadomo niewiele. W wieku 38 lat poznał Urszulę Brzezińską, młodszą o 8 lat pilot, który służy w 23. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Poznali się na planie "Mam talent": Kręciliśmy materiał w "Mam talent", udawaliśmy pilotów z "Top Gun", którzy chodzą w zachodzącym słońcu pasem startowym. I tak to się wszystko potoczyło, że spotkaliśmy się z moją przyszłą żoną - cytuje Szymona "Dobry tydzień".  Dzieci Szymona Hołowni Dwa lata temu Szymon Hołownia został ojcem, doczekał się córeczki, Manii. Wraz z całą rodziną mieszkają pod Warszawą. Czy to one będą najbardziej wspierać dziennikarza w wyborach prezydenckich? Na pewno! A Wy oddacie na niego głos? Tak wygląda żona Szymona Hołowni. Czy zostanie Pierwszą Damą? Zagłosujecie na niego?   

Szymon Hołownia w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Szymon Hołownia startuje na prezydenta! Poznaj szczegóły jego kampanii
Szymon Hołownia ogłosił, że będzie się ubiegał o fotel prezydenta. Dobra decyzja?

Wielkie zmiany w życiu Szymona Hołowni ! Niedawno dziennikarz ogłosił, że odchodzi z programu "Mam Talent". Teraz z kolei przedstawił swoją kolejną zaskakującą decyzję. Szymon Hołownia chce bowiem ubiegać się o fotel prezydenta RP. Jakie ma szanse? I jak będzie wyglądał jego program wyborczy? Zobaczcie sami! Szymon Hołownia zostanie prezydentem? Plotki o tym, że Szymon Hołownia będzie startował w wyborach prezydenckich, pojawiły się w mediach już jakiś czas temu. Jedni traktowali je z przymrużeniem oka. Z kolei inni cieszyli się z takiego obrotu spraw. Do tej pory jednak Szymon Hołownia milczał w tym temacie. Tuż po finale "Mam Talent" dziennikarz i prezenter ogłosił, że żegna się z show , który współtworzył od samego początku. Odchodzę z Mam Talent TVN, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata (bo to za każdym razem były miliony) - dziękuję. I NA PEWNO się NIE rozstajemy! - poinformował Szymon Hołownia na Facebook'u. Teraz z kolei Szymon Hołownia zaskoczył swoją kolejną decyzją. Okazuje się bowiem, że gwiazdor TVN faktycznie postanowił wystartować w wyborach prezydenckich. Szymon Hołownia ogłosił to w Gdańsku w Teatrze Szekspirowskim podczas spotkania zatytułowanego "Dlaczego i po co?". Czy znane są już szczegóły jego kampanii? Szymon Hołownia na razie jest bardzo tajemniczy.  Liczę na datki osób fizycznych - odpowiedział spytany o to, jak sfinansuje swój start w wyborach.  Będziecie na niego głosować?  W Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku zacznie się zaraz wydarzenie „Dlaczego i po co?”, na którym Szymon Hołownia ma ogłosić start w wyborach. Wśród publiczności da się zauważyć ludzi związanych z...

Szymon Hołownia w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Ksiądz odmówił komunii Hołowni! "Za poglądy, które pan głosi" usłyszał podczas mszy
Szymon Hołownia opublikował w sieci wpis, w ktorym opowiedział o szokującej sytuacji do której doszło w kościele na warszawskich Solcu.

Szymon Hołownia opublikował w sieci wpis, w którym opisał szokują sytuację, do której doszło w kościele na Solcu w Warszawie. Podczas mszy ksiądz odmówił komunii byłemu prowadzącemu "Mam talent"! Dziennikarz opisał całe zdarzenie na swoim profilu na Facebooku, a później zdradził, że na jego wpis już zareagowali przełożeni księdza. Co dokładnie wydarzyło się na mszy i co zrobił Szymon Hołowinia, kiedy duchowny publicznie odmówił mu komunii? Zobaczcie jego wpis! Dlaczego ksiądz odmówił komunii Szymonowi Hołowni? Szymon Hołownia kilka tygodni temu zaskoczył swoich fanów i poinformował, że po 12 latach rezygnuje z prowadzania programu "Mam talent". Szybko okazało się, że dziennikarz podjął taką decyzję ponieważ zamierza... ubiegać się o fotel prezydenta RP! Później Szymon Hołownia wywołał sporo emocji głośno przyznając, że nie podpisałby ustawy zaostrzającej przepisy dotyczące aborcji.  Mimo, że mam swoje bardzo jasne i precyzyjne poglądy w sprawie aborcji, w tej chwili uważam, że naruszenie tego, co mamy, może wywołać zupełnie nieobliczalne konsekwencje - mówił w programie "Gość Wydarzeń".  Słowa Szymona Hołowni wywołały spore poruszenie. Jak się okazuje, do tego stopnia, że ksiądz z jednej z warszawskich parafii uznał, iż nie można udzielić celebrycie komunii! Jak wyglądała ta sytuacja? Wieczorna Msza w kościele karmelitów bosych na warszawskim Solcu, przychodzę tu często. Gdy w kolejce innych wiernych podchodzę do komunii, celebrans odwraca się do mnie bokiem i udziela komunii innym. Przez parę dekad doświadczyłem w moim Kościele wiele, odmawiano mi komunii na rękę, pokrzykiwano że nie tak stoję, ale to - publiczny osąd sumienia - przyznam: wprawia mnie w osłupienie. Pytam: „Dlaczego?”....

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner