Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak przytulają się na imprezie w Charlie Bar
ONS

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem szykują piękny prezent dla potrzebujących, a potem... Znamy szczegóły!

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak przytulają się na imprezie w Charlie Bar
ONS

Agnieszka Woźniak-Starak (38 l.) już intensywnie planuje to, co będzie robić wiosną. Przed nią jednak święta. Jak je spędzi? Gdzie pojedzie z mężem? Wiemy tez, co szykują...

Agnieszka sporo czasu spędza teraz w siedzibie TVN, gdzie uczestniczy w rozmowach dotyczących szczegółów wiosennej ramówki tej stacji. Jak czytamy w najnowszym magazynie "Party", przed świętami dziennikarkę i jej męża czeka jeszcze jedno ważne zadanie.

Aga i Piotrek zaangażowali się w akcję "Szlachetna Paczka". Postanowili, że wyposażą dom jednej z potrzebujacych rodzin w niezbędne artykuły i sprzęty AGD – mówi w rozmowie z „Party” znajomy pary.

Tuż przed świętami para opuści Warszawę i wyjedzie na południe Polski. Boże Narodzenie i Sylwestra chcą bowiem spędzić z bliskimi i przyjaciółmi w Zakopanem, w należącej do państwa Staraków zabytkowej

willi Witkiewiczówka. Jest to możliwe, bo Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz od lat dostała urlop na Sylwestra i nie będzie prowadzić imprezy w TVN. Jeśli przewidywania producentów się spełnią i uda się zorganizować ekipę, to już w styczniu małżonków czeka dłuższa rozłąka. Powód? Dziennikarka wyjeżdża na trzy tygodnie do Indii, gdzie będzie kręcić drugą serię programu „Azja Express”.

 

Agnieszka  i Piotr Woźniakowie-Starakowie pomagają potrzebującym.

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak przytulają się na zdjęciach
ONS

 

Dziennikarka poprowadzi drugą decyzję "Azja Express", która będzie kręcona w Indiach.

Agnieszka Woźniak-Starak w czapce

Przeładuj

Co Basia Kurdej Szatan sądzi o nowej prowadzącej "Dance, dance, dance"? "To już mnie..."

zobacz 01:44