Iga Lis, Kinga Rusin

Szczere wyznanie Igi Lis o Kindze Rusin: „Odkąd pamiętam, wbijała mi do głowy, że kobieta musi..."

Iga Lis, Kinga Rusin

Iga Lis to niespełna 18-letnia córka dziennikarzy Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Nastolatka, która niedawno bawiła się na balu studniówkowym, a już za kilka miesięcy zmierzy się z egzaminem dojrzałości, ma już na swoim koncie debiut w show-biznesie. Iga Lis poważnie myśli o swojej przyszłości i - podobnie jak jej starsza siostra Pola - planuje studia za granicą. Jednocześnie Iga Lis realizuje się jako modelka. Po raz pierwszy nastolatka wyznała, na kim się wzoruje. Okazuje się, że autorytetem jest dla niej nie kto inny, jak własna mama!

 

Zobacz też: Olśniewająca Iga Lis na studniówce! Towarzyszyła jej cała rodzina: "Mina taty mówi, że..."

 

Iga Lis o relacji z mamą Kingą Rusin

Iga Lis pojawiła się na okładce nowego wydania magazynu "Glamour". Udzieliła też obszernego wywiadu, w którym wyznała, że największą motywacją jest dla niej Kinga Rusin. 

- Staram się na nikim nie wzorować, ale jeśli miałabym wskazać osobę, którą podziwiam, to na pewno byłaby to moja mama. W Polsce jest oczywiście mnóstwo kobiet, których cechy są godne podziwu i naśladowania, ale moim zdaniem żadna inna nie ma wszystkiego „w pakiecie” (śmiech). Moja mama jest dla mnie przykładem nowoczesnej kobiety: inteligentna, pracowita, odważna, pewna siebie, tolerancyjna, o otwartym umyśle. Odkąd pamiętam, wbijała mi do głowy, że kobieta musi być wykształcona, mieć własne pasje, być niezależna finansowo i aktywna społecznie - zdradziła Iga Lis.

Co ciekawe, chociaż nastolatka świetnie radzi sobie w modelingu, to stwierdziła, że uroda nie jest dla niej najważniejsza. Stawia na inne wartości.

- Nie obracam się w towarzystwie, które przywiązuje nadmierną wagę do wyglądu. Ani w mojej rodzinie, ani wśród moich przyjaciół uroda nigdy nie była priorytetem - przekonywała na łamach "Glamour".

Zaskoczeni? Kinga Rusin na pewno jest dumna z córki!

 

Polecamy: Tomasz Lis spędza wolny czas z córkami. Tylko spójrzcie na ich stylizacje! Pola wybrała torebkę za ponad 4 tysiące złotych!

 

Iga Lis mimo młodego wieku, jest już doświadczoną modelką. Przed nią wielka kariera!

Iga Lis

 

Nastolatka przyznaje, że największym wzorem jest dla niej... mama! Uroczo!

Kinga Rusin, Iga Lis

Więcej na temat Kinga Rusin dzieci gwiazd Iga Lis
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59