Małgorzata Rozenek wspiera byłego męża Jacka Rozenka
Artur Zawadzki/REPORTER/East News/Wojciech Olkusnik
Newsy

Synowie Małgorzaty Rozenek na premierze książki Jacka Rozenka. Coraz bardziej podobni do taty?

Jacek Rozenek mógł liczyć na synów podczas premiery swojej książki. W tym samym czasie Małgorzata Rozenek występowała podczas jesiennej ramówki TVN.

Jacek Rozenek i jego sławna, była żona, nie mogą narzekać na brak sukcesów zawodowych. Małgorzata Rozenek dostała wymarzoną pracę w "Dzień Dobry TVN", a jej były mąż właśnie wydał autorską książkę "Padnij, powstań. Życie po udarze". W skutek zbiegu okoliczności oboje świętowali swoje sukcesy tego samego dnia. Podczas, gdy nowa prowadząca śniadaniówki błyszczała na scenie jesiennej ramówki TVN, jej były mąż oraz ich synowie, promowali dzieło Jacka Rozenka na oficjalnej premierze. 

Małgorzata Rozenek o pracy w "Dzień Dobry TVN": "Widzę postęp. Moi przełożeni również"

Synowie Małgorzaty Rozenek promują książkę Jacka Rozenka 

Trzy lata temu Jacek Rozenek przeszedł udar mózgu. O walce jaką pokonał opowiedział w swojej autorskiej książce "Padnij, powstań. Życie po udarze", która miała swoją premierę 25 sierpnia. Oprócz samego autora, promocją książki na wydarzeniu zajęli się także synowie aktora oraz Małgorzaty Rozenek. Chłopcy aktywnie wspierali swojego tatę w ważnym dla niego dniu i chętnie pozowali przed obiektywami fotoreporterów (Stanisław w białej koszuli w kratę, Tadeusz w niebieskiej) . Najstarszy syn Jacka Rozenka - 16-letni Stanisław, podczas premiery, także miał powody do świętowania. Na okładce książki pojawiła się jego autorska fotografia, którą wykonał tacie jakiś czas temu. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek dołączyła do "Dzień Dobry TVN". Decyzja stacji podzieliła internautów!

Premiera książki Jacka Rozenka
Artur Zawadzki/REPORTER

Dzień premiery książki Jacka Rozenka, to także wielkie święto dla jego byłej żony. Gwiazda zaprezentowała się, podczas jesiennej ramówki TVN, jako nowa prowadząca "Dzień Dobry TVN". Mimo wielkich emocji, jakie towarzyszyły jej w tym dniu, Małgorzata Rozenek nie zapomniała także o sukcesie swojego byłego męża. Na Instagramie udostępniła zdjęcie z premiery jego książki.

- Rodzina jest najważniejsza. Cieszę się, że chłopcy byli z Jackiem w tak ważnym dla niego dniu - napisała na Instagramie. 

Zobacz także: Internauci zarzucili Małgorzacie Rozenek, że zaniedbuje rodzinę! Mocna odpowiedź

Synowie Małgorzaty Rozenek i Jacka Rozenka
Instagram/m_rozenek

Pomimo rozpadu ich związku, byli małżonkowie pozostają w dobrych stosunkach. Jacek Rozenek może liczyć na wsparcie Małgorzaty Rozenek, która nie zostawiła go samego z problemami w jego najtrudniejszych chwilach. O dobrych relacjach w ich rodzinie może świadczyć także obecność, na premierze książki, bratanka Małgorzaty Rozenek. 17-letni Yann spędza wakacje w willi sławnej cioci, razem ze swoim najlepszym przyjacielem i kuzynem - Stanisławem. 

Wiedzieliście, że w rodzinie Małgorzaty Rozenek, relacje się tak dobrze układają?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek rozwścieczyła internautów! "Zero odpowiedzialności". Chodzi o Henia!

Małgorzata Rozenek i jej bratanek
Instagram/m_rozenek

Synowie Jacka Rozenka na premierze jego książki
Pawel Wodzynski/East News

Małgorzata Rozenek wspiera Jacka Rozenka
TRICOLORS/East News

Jacek Rozenek o wsparciu Małgorzaty
EastNews
Newsy
Jak Małgorzata Rozenek wspierała Jacka Rozenka po udarze? "Przyjechała się ze mną pożegnać..."
Trzy lata temu Jacek Rozenek doznał rozległego udaru. Otarł się o śmierć, był sparaliżowany. Jak pomagała mu Małgorzata Rozenek? "Małgorzata ma teraz swoje życie, a ja mam swoje".

Udar, jaki Jacek Rozenek, aktor "Barw szczęścia", przeszedł w 2019 roku i jego konsekwencje, o których pisze w opublikowanej w czerwcu książce „Padnij! Powstań! Życie po udarze”, były dla niego czasem największej próby. To, że dziś mówi, porusza się, a nawet jest w lepszej formie, niż kiedyś, zawdzięcza morderczym, wielogodzinnym ćwiczeniom, jakie robił codziennie przez lata. W szpitalu doznał zderzenia z rzeczywistością - lekarze traktowali go instrumentalnie. Ale najgorsze było to, że został sam - siłę, by przetrwać i wrócić do zdrowia, musiał znaleźć w sobie.  Jak Małgorzata Rozenek wspierała Jacka Rozenka po udarze? Przed udarem Jacek Rozenek był okazem zdrowia - był w świetnej formie, trenował, znakomicie się czuł. Atak przyszedł niespodziewanie i wywrócił jego życie do góry nogami. Kiedy Rozenek trafił do szpitala, lekarze byli pewni, że umrze i wezwali najbliższych, by go pożegnali . W tym gronie nie zabrakło byłej żony Małgorzaty Rozenek-Majdan: Przyjechała się ze mną pożegnać, później raz odwiedziła mnie z naszymi synami, kiedy nie umarłem i byłem w szpitalu, a trzeci raz się widzieliśmy, kiedy przepisywałem na nią mieszkanie. Była bardzo zajęta. Ale fajnie, że się zjawiła z chłopcami. I że nie żądała ode mnie pieniędzy na dzieci, kiedy nie mogłem pracować i nie zarabiałem. Bardzo to doceniam. Także to, że pokazała moją książkę na swoim Instagramie. Nie rozmawiałem z nią o tym wcześniej. Byłem bardzo miło zaskoczony, bo Małgorzata ma teraz swoje życie, a ja mam swoje. Nie ingerujemy w swoje sprawy i tak jest OK. Aktor spędził półtora miesiąca na OIOM-ie i usłyszał, że będzie sparaliżowany. Przed udarem prowadził dużo szkoleń dla lekarzy, w których mówił im, jak powinni się zachowywać w stosunku do pacjentów. W szpitalu zetknął się ze smutną...

Małgorzata Rozenek o byłym mężu - "To był tragiczny moment dla całej naszej rodziny"
TOMASZ RADZIK/East News
Newsy
Małgorzata Rozenek o byłym mężu: "To był tragiczny moment dla całej naszej rodziny"
Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła wrócić pamięcią do małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Miała bardzo ważny powód. Jej słowa wyciskają łzy!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek byli małżeństwem przeszło 10 lat i doczekali się dwóch synów - Tadeusza i Stanisława. Para mimo decyzji o rozwodzie nadal ma przyjacielskie relacje i może na siebie liczyć w każdej sytuacji. Nic więc dziwnego, że Małgorzata Rozenek zdecydowała się wesprzeć byłego męża w promocji jego nowej książki, w którym opisuje najtrudniejsze i najtragiczniejsze momenty swojego życia. Zobaczcie sami!  Małgorzata Rozenek zachwala książkę Jacka Rozenka Małgorzata Rozenek po rozwodzie z Jackiem Rozenkiem zaczęła budować swoje życie od nowa. Gwiazda związała się z Radosławem Majdanem, z którym od kilku lat tworzy zgrane małżeństwo, a także doczekała się upragnionej, pociechy - Henia. Mimo rozwodu z poprzednim mężem "Perfekcyjna Pani Domu" utrzymuje z nim przyjacielskie relacje, ponieważ jak sama wspominała kilkukrotnie - rozstali się w dobrej atmosferze, do tego łączą ich synowie, którzy są dla nich bardzo ważni.  W 2019 roku Jacek Rozenek doznał rozległego udaru. Aktor, aby dojść do pełni zdrowia, musiał poddać się kosztownej rehabilitacji. Niedługo później gwiazdor "Barw szczęścia" ogłosił upadłość konsumencką. Jacek Rozenek w najgorszych chwilach mógł jednak liczyć na Małgorzatę Rozenek- Majdan , która przez cały czas wspierała go zarówno duchowo, jak i finansowo. Teraz jednak były mąż prezenterki wydał książkę, w której opisał swoje przykre doświadczenia. Małgorzata Rozenek czynnie włączyła się w promocję jego dzieła.  "Udar zmienił moje życie. Ale był też najcenniejszą lekcją, jaką mogłem dostać. Dzięki niemu zrozumiałem, jak wielka siła jest we mnie". Tak, dwa lata po przebytym udarze, mówi Jacek. To były dwa lata ciężkiej rehabilitacji i walki o powrót do normalności. Ta książka jest tego zapisem. Sięgnijcie po nią. To...

Jacek Rozenek o udarze
Mateusz Jagielski/East News
Newsy
Jacek Rozenek o udarze: "Poinformowano moją rodzinę, żeby przyjechała się ze mną pożegnać"
Dramatyczne wyznanie byłego męża Małgorzaty Rozenek. Jacek Rozenek w "Dzie Dobry Wakacje" opowiedział o trudnych chwilach po przebytym udarze.

Jacek Rozenek w "Dzień Dobry Wakacje"" opowiedział o dramatycznych wydarzeniach sprzed trzech lat. Były mąż Małgorzaty Rozenek właśnie trzy lata tamu przeszedł udar, a później bardzo długo walczył o powrót do zdrowia. Teraz aktor zdradził, że kiedy trafił do szpitala, lekarze poinformowali jego bliskich, żeby się z nim pożegnali! Jacek Rozenek walczył o życie i zdrowie po udarze W połowie maja 2019 roku Jacek Rozenek przeszedł bardzo trudne chwile.  Jak się okazało aktor doznał udaru i w ciężkim stanie trafił do szpitala. Były mąż Małgorzaty Rozenek  musiał się poddać kosztownej rehabilitacji, a po jakimś czasie media poinformowały, że zbankrutował. Ostatnio okazało się, że aktor postanowił spisać swoje trudne doświadczenia, a Małgorzata Rozenek promowała w sieci książkę byłego męża.  W miniony weekend Jacek Rozenek pojawił się w "Dzień Dobry Wakacje" i opowiedział widzom o wydarzeniach sprzed trzech lat. Aktor nie ukrywa, że kiedy po udarze trafił do szpitala lekarze obawiali się najgorszego. 4,5 godziny spędziłem na parkingu, co było przekroczeniem okna terapeutycznego. Potem przewieziono mnie do szpitala, gdzie nie podejmowano specjalnie żadnych działań medycznych, poinformowano moją rodzinę, żeby przyjechała się ze mną pożegnać. Gdybym trafił dobrze, szybko zawieźliby mnie do szpitala, to prawdopodobnie w ogóle nie miałbym problemu i nie odczuwał efektów udaru. Niestety stan zdrowia i mojego serca był taki, że po 1,5 miesiąca na OIOM-ie mogłem się zająć rehabilitacją wyłącznie na moje prośby i błagania- Jacek Rozenek wyznał w "Dzień Dobry Wakacje". Zobacz także:   Magdalena Stępień szczerze o chorobie syna: "Oliwiera mogłoby już z nami nie być..." Podczas wizyty w wakacyjnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" Jacek Rozenek...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik