Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński na ramówce TVN
VIPHOTO/EAST NEWS
Newsy

Małgorzata Rozenek dołączyła do "Dzień Dobry TVN". Decyzja stacji podzieliła internautów! 

Po prezentacji jesiennej ramówki TVN w sieci zawrzało. Fani "Dzień Dobry TVN" komentują udział Małgorzaty Rozenek w śniadaniowym programie.

To już pewne! Małgorzata Rozenek dołączyła do grona gwiazd "Dzień Dobry TVN". Dziś, w czwartek 25 sierpnia, podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN ogłoszono, że Małgorzata Rozenek została prowadzącą hitu stacji. Jak na taką wiadomość zareagowali internauci? Po ramówce TVN w sieci zawrzało! 

Małgorzata Rozenek o pracy w "Dzień Dobry TVN": "Widzę postęp. Moi przełożeni również"

Internauci komentują udział Małgorzaty Rozenek w "Dzień Dobry TVN"

Media już od kilku tygodni informowały, że Małgorzata Rozenek dołączy do "Dzień Dobry TVN". Gwiazda TVN nigdy nie ukrywała, że chciałaby poprowadzić śniadaniowe show stacji, ale do tej pory nie było oficjalnego potwierdzenia, że tak się stanie. Dziś okazało się jednak, że żona Radosława Majdana naprawdę poprowadzi "Dzień Dobry TVN"- Małgorzata Rozenek na prezentacji ramówki TVN zadebiutowała jako nowa prowadząca "Dzień Dobry TVN"!

Na profilu "Dzień Dobry TVN" Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie Małgorzaty Rozenek z pozostałymi prowadzącymi, a w komentarzach zawrzało. Część fanów jest zachwycona, że gwiazda będzie pojawiać się w śniadaniowym show. 

- Mega! Fantastyczna ekipa ❤️
- No i super Gośka 👏👏👏
- Super. Bardzo się cieszę. Małgoś trzymaj się dzielnie napewno sobie poradzisz. 💕💕💕💕💕

- Zwykle oglądam konkurencję ale jak będzie Gosia to myślę wrócić do was.
- Brawo będę oglądała 🙌❤️- komentują fani.

Zobacz także: Plejada gwiazd na jesiennej ramówce TVN. Małgorzata Rozenek, Joanna Krupa, Klaudia El Dursi i inni

 

Niestety, nie wszyscy są zachwyceni faktem, że Małgorzata Rozenek została prowadzącą "Dzień Dobry TVN". W komentarzach nie brakuje krytycznych wpisów. 

 - 😢 Nieeeee …to był mój ulubiony program 🤢 nie chce jej oglądać i słuchać do śniadania
- Jeszcze tej tam brakowało 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
- To chyba nie jest dobry pomysł...🤔🙄🤨- krytykują internauci.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pozuje na obozie. Fani: "Figurę masz lepszą niż Lewandowska"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zaliczyli wpadkę
Artur Zawadzki/REPORTER

A Wy co sądzicie o nowej prowadzącej "Dzień Dobry TVN"? Waszym zdaniem Małgorzata Rozenek sprawdzi się w nowej roli? My mocno trzymamy kciuki za Małgorzaty Rozenek i już nie możemy doczekać się jej debiutu w programie!

Przypominamy, że Małgorzata Rozenek poprowadzi "DDTVN" razem z Krzysztofem Skórzyńskim. 

Zobacz także: Kiedy Małgorzata Rozenek pojawi się w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN"? Już wszystko jasne!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zaliczyli pierwszą wpadkę
Wojciech Olkusnik/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński popełnili wpadkę
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Pierwsza wpadka Małgorzaty Rozenek-Majdan i Krzysztofa Skórzyńskiego, nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN"
Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński podczas prezentacji ramówki TVN zadebiutowali jako prowadzący "Dzień Dobry TVN". Na scenie mieli przywitać się z widzami, ale coś poszło nie tak...

Stało się - podczas czwartkowej konferencji ramówkowej TVN dowiedzieliśmy się oficjalnie, że Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi "Dzień Dobry TVN". Jej partnerem został Krzysztof Skórzyński. W trakcie rozmowy z Marcinem Prokopem para została poproszona o pokazanie widzom, czego będą mogli się spodziewać, oglądając popularny program. Podczas prezentacji doszło do zabawnej wpadki. Krzysztof Skórzyński przerwał wypowiedź Małgorzaty Rozenek-Majdan Podczas prezentacji ramówki stacji Małgorzata Rozenek zadebiutowała jako prowadząca "Dzień dobry TVN" . Perfekcyjna pani domu i Krzysztof Skórzyński zostali przywitani z ogromnym entuzjazmem. Para ucięła krótką pogawędkę z Marcinem Prokopem, który na koniec poprosił, by prezenterzy przywitali się z widzami po raz pierwszy w tej roli. Zobacz także:   Dorota Szelągowska prezentuje nową sylwetkę na jesiennej ramówce TVN. Ale schudła Dzień dobry, Polsko, "Dzień dobry TVN"! Małgorzata Rozenek-Majdan - zaczął partner Perfekcyjnej pani domu. I Krzysztof Skórzyński. Bardzo się cieszymy, że... - kontynuowała Małgorzata Rozenek-Majdan. Nagle dziennikarz wszedł w słowo gwieździe. Szybko zorientował się, że przerwał nowej prowadzącej TVN i całą sytuację obrócił w żart. Chcemy z państwem wypić pierwszą kawę... I już ci przerwałem, widzisz? - powiedział Krzysztof Skórzyński. Ale już na żywo będzie lepiej - dodała również rozbawiona Małgorzata Rozenek-Majdan. Zobacz także:   Agnieszka Woźniak-Starak w obłędnej sukience na ramówce TVN. Ma też dodatek za 60 tysięcy zł Marcin Prokop, który poprowadził prezentację jesiennej ramówki TVN, pochwalił nowy duet śniadaniówki i krótko podsumował: "Jakoś to poszło". Myślicie, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński będą się dobrze...

Qczaj ma ważną prośbę do Małgorzaty Rozenek-Majdan
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Qczaj ma ważny apel do Małgorzaty Rozenek po jej debiucie jako prowadzącej "Dzień dobry TVN"!
Qczaj zaproponował temat, który w "Dzień dobry TVN" powinna poruszyć Małgorzata Rozenek-Majdan. Wywołał do tablicy też Radosława Majdana! "Sam kiedyś nie wytrzymałem" - przyznał.

Choć prezentacja Małgorzaty Rozenek-Majdan jako nowej prowadzącej "Dzień dobry TVN" wydawała się czystą formalnością, ponieważ o jej nowej funkcji mówiło się od wielu tygodni, to decyzja stacji i tak wywołała skrajne emocje. Po pokazie jesiennej ramówki stacji głos zabrali nie tylko widzowie popularnego programu porannego, ale także inne gwiazdy. Zaskakujące słowa pod adresem "Perfekcyjnej pani domu" wygłosił Qczaj, który zaapelował, by prezenterka poruszyła pewien delikatny temat. W dodatku wspomniał o Radosławie Majdanie i dziecku pary! Qczaj wytknął błąd Radosławowi Majdanowi i zaapelował o reakcję Małgorzaty Rozenek-Majdan. Chodzi o Henia W sieci zawrzało po czwartkowej prezentacji jesiennej ramówki TVN, a decyzja o dołączeniu Małgorzaty Rozenek-Majdan do "Dzień dobry TVN" podzieliła internautów . Po ogłoszeniu nowej pary prowadzących w mediach pojawiły się gratulacje ze strony Qczaja. Trener personalny od razu zaproponował prezenterom temat, który powinni poruszyć na antenie. Zobacz także:   Pierwsza wpadka Małgorzaty Rozenek-Majdan i Krzysztofa Skórzyńskiego, nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN" - Brawo! Krzysztof, Małgosia! A ja bym marzył, by jednym z tematów, który Małgosia poprowadzi, był temat "wrzucania gołych dzieci na Instagram" i dlaczego nie powinno się tego robić - napisał w komentarzu. To jeszcze nic. Gwiazdor stwierdził gorzko, że taki błąd pojawił się także w domu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Qczaj przypomniał, że w przeszłości Radosław Majdan opublikował w mediach społecznościowych nagie zdjęcie Henia. Trener przypomniał, że takie praktyki mogą nieść poważne ryzyko. - Sam kiedyś nie wytrzymałem, widząc Majdana z gołym Heniem w basenie. Niestety od czasu do czasu widzę nadal, jak celebrytki wrzucają półnagie dzieci na Insta. Nam,...

Małgorzata Rozenek na ramówce TVN 2
East News/Wojciech Olkusnik
Newsy
Małgorzata Rozenek na prezentacji ramówki TVN debiutuje jako prowadząca "Dzień Dobry TVN"!
To już oficjalne! Małgorzata Rozenek została nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN"! Znamy też jej programowego partnera. Tak prezentowali się na ramówce.

To zdecydowanie jedna z najbardziej gorących wiadomości wprost z prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN! Małgorzata Rozenek została oficjalnie przedstawiona jako nowa prowadząca "Dzień Dobry TVN". Wiadomo też, kiedy zadebiutuje w nowej roli oraz kto będzie jej towarzyszył w programie. Zobaczcie relację! Małgorzata Rozenek nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN"! Plotki o tym, że Małgorzata Rozenek ma zostać nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN" , pojawiły się już kilka tygodni temu. Wszystko zaczęło się od zaskakującej informacji o rzekomym transferze gwiazdy z TVN-u do Polsatu. Co więcej, żona Radosława Majdana podobno rozpoczęła nawet negocjacje z produkcją "Tańca z gwiazdami" ! To właśnie ona miała być największą gwiazdą nadchodzącego sezonu tanecznego show, jednak ostatecznie rozmowy zostały przerwane, bo Małgorzacie Rozenek udało się wywalczyć posadę w programie, o którym zawsze marzyła. Mowa oczywiście o "Dzień Dobry TVN" ! Małgorzata Rozenek od dawna otwarcie przyznawała, że bardzo chciałaby zostać prowadzącą śniadaniówki. W końcu jej marzenie się ziściło! Stacja powierzyła jej tę rolę, a obok Małgorzaty Rozenek , zobaczymy Krzysztofa Skórzyńskiego. Podczas prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN , nowa para prowadzących "Dzień Dobry TVN" została oficjalnie zaprezentowana. - Udało się doprowadzić do momentu, w którym poznacie nową parę prowadzących "Dzień Dobry TVN". Uchylmy już rąbka tajemnicy. Oto oni, jedyni, niepowtarzalni, wyjątkowi - Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński - zapowiedział oficjalnie Marcin Prokop.  Małgorzata Rozenek zdradziła, jak czuje się w nowej roli. - Byłam najwierniejszą fanką "Dzień Dobry TVN" od samego początku. [...] Jest to dla mnie ogromny zaszczyt, że będę mogła...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik