Jacek Rozenek po udarze, jakiego doznał w maju 2019 roku, aby wrócić do zdrowia musiał poddać się leczeniu i kosztownej rehabilitacji. Okazuje się, że ostatnie lata były dla gwiazdora "Barw szczęścia" naprawdę trudne i ostatnio poinformował, że jest w trakcie ogłaszania upadłości konsumenckiej. Jak na trudną sytuację byłego męża zareagowała Małgorzata Rozenek? Jak informuje Pudelek.pl gwiazda TVN już od dawna wspiera finansowo Jacka Rozenka... W jaki sposób?

Reklama

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na wyjatkowy gest w stosunku do byłego męża, Jacka Rozenka!

Jacek Rozenek w wywiadzie dla "Super Expressu" przyznał, że po udarze i kosztownym leczeniu pojawiły się kłopoty finansowe i ostatecznie zdecydował się na ogłoszenie upadłości konsumenckiej:

Przed udarem zarabiałem dużo pieniędzy i wydawałem je. A teraz przez dwa lata kupiłem sobie dwie rzeczy. Oszczędności starczyły na leczenie. Wpadłem w długi, jestem na etapie rozwiązania tego poprzez upadłość konsumencką. Nie było łatwo, ale było warto - zdradził gwiazdor "Barw szczęścia".

Teraz serwis pudelek.pl informuje, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie zostawiła byłego męża samego w kryzysowej sytuacji, ale już od dawna wspiera finansowo Jacka Rozenka. Gwiazda TVN wzięła na siebie wszystkie koszty związane z wychowaniem ich synów:

Małgorzata wspiera finansowo Jacka od dawna - gdy tylko zaczęły się jego problemy zdrowotne. Jacek nie płacił nigdy alimentów, ale pokrywał koszty edukacji chłopców. Szkoła Stasia i Tadzia sporo kosztuje. Małgorzata wzięła wszystkie płatności na siebie - zdradza serwisowi Pudelek.pl znajoma byłej pary.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się na krótkie wakacje. Zdjęcia z Heniem rozczulają!

To nie wszystko! Małgorzata Rozenek-Majdan wspomaga też byłego męża w płatnościach kredytowych:

Zobacz także

Przejęła też inne płatności Jacka. Co miesiąc spłaca za niego kredyt mieszkaniowy. To opłaty rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Jacek, jak wielu Polaków, wziął swego czasu kredyt na mieszkanie we frankach i dziś opłaty są za nie bardzo wysokie - dodaje informator Pudelka.pl

EastNews

Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek rozwiedli się w 2013 roku. Para doczekała sie dwóch synów: Stanisława i Tadeusza, którzy po rozstaniu rodziców zamieszkali z mamą, ale nadal utrzymywali bliski kontakt z ojcem. Od początku rozstanie pary odbywało się w przyjacielskiej atmosferze i wygląda na to, że ich kontakty mimo upływo lat nadal są bardzo dobre.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama