Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek
EOS / East NEWS
Newsy

Jacek Rozenek ogłosił bankructwo. Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera finansowo byłego męża

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na wyjatkowy gest dla byłego męża! Jeden z serwisów informuje, że gwiazda TVN nie tylko płaci za edukację ich synów, ale też wspiera finansowo Jacka Rozenka.

Jacek Rozenek po udarze, jakiego doznał w maju 2019 roku, aby wrócić do zdrowia musiał poddać się leczeniu i kosztownej rehabilitacji. Okazuje się, że ostatnie lata były dla gwiazdora "Barw szczęścia" naprawdę trudne i ostatnio poinformował, że jest w trakcie ogłaszania upadłości konsumenckiej. Jak na trudną sytuację byłego męża zareagowała Małgorzata Rozenek? Jak informuje Pudelek.pl gwiazda TVN już od dawna wspiera finansowo Jacka Rozenka... W jaki sposób?

Katarzyna Sokołowska urodzi tuż przed 50. Nie ona jedyna zaszła w późną ciążę! Rekordzistka urodziła po 60.!

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na wyjatkowy gest w stosunku do byłego męża, Jacka Rozenka!

Jacek Rozenek w wywiadzie dla "Super Expressu" przyznał, że po udarze i kosztownym leczeniu pojawiły się kłopoty finansowe i ostatecznie zdecydował się na ogłoszenie upadłości konsumenckiej:

Przed udarem zarabiałem dużo pieniędzy i wydawałem je. A teraz przez dwa lata kupiłem sobie dwie rzeczy. Oszczędności starczyły na leczenie. Wpadłem w długi, jestem na etapie rozwiązania tego poprzez upadłość konsumencką. Nie było łatwo, ale było warto - zdradził gwiazdor "Barw szczęścia". 

Teraz serwis pudelek.pl informuje, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie zostawiła byłego męża samego w kryzysowej sytuacji, ale już od dawna wspiera finansowo Jacka Rozenka. Gwiazda TVN wzięła na siebie wszystkie koszty związane z wychowaniem ich synów:

Małgorzata wspiera finansowo Jacka od dawna - gdy tylko zaczęły się jego problemy zdrowotne. Jacek nie płacił nigdy alimentów, ale pokrywał koszty edukacji chłopców. Szkoła Stasia i Tadzia sporo kosztuje. Małgorzata wzięła wszystkie płatności na siebie - zdradza serwisowi Pudelek.pl znajoma byłej pary.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się na krótkie wakacje. Zdjęcia z Heniem rozczulają! 

To nie wszystko! Małgorzata Rozenek-Majdan wspomaga też byłego męża w płatnościach kredytowych:

Przejęła też inne płatności Jacka. Co miesiąc spłaca za niego kredyt mieszkaniowy. To opłaty rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Jacek, jak wielu Polaków, wziął swego czasu kredyt na mieszkanie we frankach i dziś opłaty są za nie bardzo wysokie - dodaje informator Pudelka.pl

Jacek Rozenek
EastNews

Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek rozwiedli się w 2013 roku. Para doczekała sie dwóch synów: Stanisława i Tadeusza, którzy po rozstaniu rodziców zamieszkali z mamą, ale nadal utrzymywali bliski kontakt z ojcem. Od początku rozstanie pary odbywało się w przyjacielskiej atmosferze i wygląda na to, że ich kontakty mimo upływo lat nadal są bardzo dobre. 

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek na Balu Dziennikarzy
East News

 

Jacek Rozenek
EastNews
Newsy
Jacek Rozenek stracił mowę i porusza się na wózku inwalidzkim
Jacek Rozenek stracił mowę i porusza się na wózku inwalidzkim

Od kilku dni wiadomo o chorobie Jacka Rozenka , który w połowie maja trafił do szpitala. Popularny aktor serial przeszedł udar. Jak donosi se.pl, ma sparaliżowaną prawą część ciała i nie może samodzielnie się poruszać. Tabloid opublikował zdjęcia gwiazdy „Barw szczęścia” na wózku inwalidzkim. Stan aktora jest poważny, ale może liczyć na wsparcie rodziny, w tym byłej żony, Małgorzaty Rozenek-Majdan . Czy rehabilitacja i logopedzi pomogą mu odzyskać sprawność? Jaki jest stan zdrowia Jacka Rozenka? Jacek Rozenek po udarze szybko trafił do szpitala, ale mimo to jego stan jest poważny. Stracił mowę i obecnie może poruszać się tylko na wózku inwalidzkim: Jacek miał udar mózgu. Całkowicie stracił mowę - zdradził „Super Expressowi” znajomy aktora. Sztab rehabilitantów i logopedów pracuje nad tym, aby aktor mógł wrócić do zdrowia. Ćwiczenia odbywają się codziennie. Jacek Rozenek ma ogromne wsparcie w rodzinie. Pomaga mu m.in. syn, Adrian z pierwszego małżeństwa oraz była żona, Małgorzata Rozenek. Problemy ze zdrowiem u 50-letniego aktora zaczęły się na początku roku. To wtedy zrobiło się głośno o jego zasłabnięciu w Teatrze Kamienica. Wszystko wskazuje na to, że te wydarzenia były początkiem problemów ze zdrowiem. Na razie rodzina nie komentuje stanu zdrowia Jacka Rozenka. Zobacz także :  Stan zdrowia Jacka Rozenka jest bardzo poważny! Aktor przeszedł udar Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera byłego męża            Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez...

Jacek Rozenek
fot. AKPA
Newsy
Jak dziś wygląda Jacek Rozenek? Uśmiechnięty, odprężony i... odmieniony! Zobaczcie zdjęcia
Jak dziś wygląda Jacek Rozenek? Uśmiechnięty, odprężony i... odmieniony! Zobaczcie zdjęcia

Jacek Rozenek  pojawił się na planie programu "Moon talk” na antenie Active Family. Aktor, który w 2019 roku przeszedł udar i długo walczył o powrót do zdrowia, dziś wygląda zupełnie inaczej! Jak wynika ze zdjęć, Rozenek jest w dobrej formie, uśmiechnięty i już cieszy się na kolejne projekty. To, co zwraca jednak szczególną uwagę, to jego wygląd. Jacek Rozenek przeszedł dużą metamorfozę  Jacek Rozenek w maju 2019 roku przeszedł udar mózgu i mimo szybkiej pomocy niedługo potem media obiegły zdjęcia aktora na wózku inwalidzkim.  Po wielu miesiącach walki, rehabilitacji i ćwiczeń gwiazdor "Barw szczęścia" powoli wracał do zdrowia , ale nie było to łatwe.  Intelektualnie czuję się w pełni sprawny, czytam książki, nie odczuwam żadnych ograniczeń. Denerwuję się jednak, gdy zaczynam mówić, ponieważ mowa czasami nie nadąża za myślami. Ale na pewno nie jestem niepełnosprawny (...). Czasami denerwuje mnie to, że ktoś narzuca mi się z pomocą. Bo jest mi to niepotrzebne. Mój stan nie jest ciężki i jestem niezależny od ludzi. Trochę opada mi ręka - nie jest jeszcze tak sprawna, jak powinna być - ale pracuję nad nią -  powiedział Jacek w rozmowie z "Twoim Imperium" . W powrocie do zdrowia Jackowi Rozenkowi pomagali przyjaciele, m.in Adrianna Biedrzyńska oraz najbliższa rodzina. Okazało się, że w pomoc dla byłego męża mocno zaangażowała się również Małgorzata Rozenek-Majdan, w końcu para wiele lat była małżeństwem i mają razem dwóch synów.  Po tym jak stan zdrowia aktora poprawił się, wrócił do serialu " Barwy szczęścia ", ale pojawia się w nim zdecydowanie rzadziej. Teraz Jacek Rozenek, po ponad roku od dramatycznej walki o swoje życie, pojawił się w programie "Moon talk" w Active...

Jacek Rozenek
EastNews
Seriale
Czy Jacek Rozenek po udarze wróci do "Barw szczęścia"?
Czy Jacek Rozenek po udarze wróci do "Barw szczęścia"?

Jacek Rozenek w maju przeszedł udar mózgu. Początkowo jego sytuacja była dramatyczna. Jak informował „Super Express” gwiazdor miał sparaliżowaną prawą stronę ciała , nie mógł mówić i poruszał się jedynie na wózku inwalidzkim. Wtedy nie było jeszcze wiadomo, co z rolą gwiazdy w serialu „ Barwy szczęścia ”? Jak się okazuje Jacek Rozenek szybko wraca do zdrowia i dzięki doskonałej opiece już niedługo może wrócić na plan! Jak czuje się Jacek Rozenek? Adrianna Biedrzyńska kilka dni temu opublikowała filmik z udziałem Jacka Rozenka , na którym widzimy jak aktor czyta scenariusz serialu i uczy się tekstu do roli. Cześć! Pracuję nad kolejnym odcinkiem. Dziękuję za wsparcie – mówi w nagraniu aktor. W ten sposób Jacek Rozenek rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące jego stanu zdrowia. Dzięki rehabilitacji i ćwiczeniom z logopedą aktor szybko wraca do formy i nie zamierza robić żadnej przerwy w pracy. Warto pamiętać, że sceny do serialu są nagrywane ze sporym wyprzedzeniem, dlatego gwiazdor serialu ma czas na powrót do zdrowia. Już teraz uczy się tekstu do odcinków, które widzowie zobaczą dopiero jesienią! Jacek Rozenek wróci do "Barw szczęścia"? Jak donosi "Super Express" cała ekipa serialu "Barwy szczęścia" życzy aktorowi zdrowia i czeka na jego powrót do pracy: Jacku, bardzo się cieszymy, że wracasz do zdrowia. Trzymamy za ciebie kciuki, jesteśmy z tobą i czekamy na ciebie – powiedziała Agnieszka Mrozińska w rozmowie z "Super Expressem". Aktorka powiedziała też, jak bardzo przeżyła chorobę przyjaciela. Tak wspomina dzień, w którym dowiedziała się o udarze Jacka Rozenka: Widziałam się z Jackiem dwa dni przed jego udarem. Byliśmy na pokazie....

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner