Syn Moniki Richardson nie zdał matury
East News
Newsy

Syn Moniki Richardson nie zdał matury z matematyki: "Nie mam co się przejmować"

Tomasz Malcolm, syn Moniki Richardson, na Instagramie poinformował o swoich najbliższych planach. Zajmie się modelingiem?

Dla wszystkich maturzystów ostatnie dni były nerwowe - przyszedł bowiem czas na wyniki egzaminów dojrzałości. Wśród tegorocznych maturzystów znalazły się także dzieci gwiazd, jak na przykład syn Moniki Richardson, Tomasz. Na swoim Instagramie nastolatek zdradził, że niestety, nie udało mu się zdać matury z matematyki, a więc w sierpniu czeka go poprawka. Na szczęście Tomasz się tym nie przejmuje - ma dobrego korepetytora oraz konkretne plany na swoją przyszłość. Tak trzymać!

Zobacz takżeOliwia Bieniuk nie idzie na studia! To wszystko przez "Taniec z Gwiazdami"?

Wiktoria Gąsiewska niepewnie o maturze! Zdała? "Mam nadzieję, że..."

Syn Moniki Richardson o maturze i swojej przyszłości

Tomasz Malcom, syn Moniki Richardson z jej pierwszego małżeństwa z Jamie'm Malcolem, pilotem, na swoim Instagramie podzielił się z obserwującymi przykrą informacją - matury poszły mu dobrze, poza matematyką, którą musi powtórzyć:

Ostatnio dużo osób pytało mnie jak z modelingiem. (...) No, przez matury musiałem rzucić modeling. Jedyne, co ostatnio robiłem, to sesje symulatorowe w szkole lotniczej i musiałem się też skupić na maturze. No i uwaga - dzisiaj były wyniki matur. Zdałem ze wszystkiego, ale niestety z matmy nie zdałem. I w sierpniu poprawiam - powiedział Tomasz.

Zobacz takżeSzokujące wyznanie syna Moniki Zamachowskiej. Nastolatek pisze o depresji i alkoholu

Od razu zaznaczył, że do ponownego egzaminu będzie przygotowywał się z odpowiednim nauczycielem:

Prawda jest taka, że poznałem fajnego korepetytora, z którym się megadużo podciągnąłem z tej matematyki i gdybym go poznał na samym początku roku szkolnego, to pewnie bym zdał. Poznałem go 2-3 tygodnie przed maturą i to już było niestety za późno... - mówi syn Richardson.

Syn Moniki Richardson zostanie modelem?

Jednak Tomasz ma wiele planów na swoją przyszłość - podobnie jak ojciec interesuje się lotnictwem i robi kursy lotnicze, niedawno próbował również swoich sił w modelingu, o co pytali go fani:

Ogólnie to nie mam się co przejmować, bo w październiku 2020 roku zdałem amerykańską maturę. Sprawdzałem już, co mogę robić, mam dużo możliwości i mogę realizować swoje marzenia z amerykańską maturą, nie mogę tylko iść na polskie państwowe uczelnie. Ale nie planuję, nie mam co się przejmować. W każdym razie, jutro mam sesje zdjęciowe, jutro wracam do modelingu. No i będę kontynuować karierę modela, szkolenia lotnicze i prawo jazdy. Będę to kontynuować, bo jestem bardziej wolny niż przed maturą - przekonuje Tomasz. Na zdjęciu poniżej z tatą, pilotem.

Syn Moniki Richardson z tatą

Syn Moniki Richardson ma także inne perspektywy na rozwój - nie tylko w modelingu! Zagrał w serialu "Szkoła" w TVN, ale również interesuje się muzyką - swego czasu pojawił się nawet na castingach do "The Voice Kids"! Jego mama widzi go jednak w roli modela: 

Syn chce być modelem. Ja bym uważała, że ma szansę, ale wiecie, jak to z matkami. Dla mnie on jest najpiękniejszy na całym świecie - pisała jakiś czas temu dziennikarka.

 

Dorota Szelągowska
Instagram
Newsy
Ważna decyzja Doroty Szelągowskiej i jej syna! "Nie będę go posyłać na śmierć"
Ważna decyzja Doroty Szelągowskiej i jej syna! "Nie będę go posyłać na śmierć"

Dorota Szelągowska w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiedziała, jak i gdzie spędza "narodową kwarantannę". Gwiazda TVN zdradziła również, że już kilka dni temu zdecydowała, że jej syn w tym roku nie przystąpi do matury! Czy swoją decyzję konsultowała z rodzicami innych maturzystów? Szczery komentarz Doroty Szelągowskiej! Sprawdźcie, co powiedziała. Dorota Szelągowska chroni syna przed koronawirusem Prowadząca takie hity jak: ""Domowe rewolucje", "Polowanie na kuchnię" czy "Dorota Was urządzi" w jednym z ostatnich odcinków "Dzień Dobry TVN" przyznała, że ze względu na epidemię koronawirusa razem z rodziną zamieszkała w ich domu na Warmii - tam po prostu czują się bezpieczniej. Dorota Szelągowska nie ukrywała również, że nie pozwoli, żeby jej syn w tym roku zdawał maturę! Chociaż Ministerstwo Edukcji do tej pory nie odwołało egzaminów, to gwiazda TVN powiedziała wprost, że nie zamierza narażać syna na niebezpieczeństwo. To jest decyzja, którą podjęłam już parę dni temu. Mój syn bierze udział w lekcjach, pisał próbne matury, uczy się, nie jest mu nic odpuszczone, bo to nie są wakacje. Natomiast nie będę go posyłać na śmierć - przyznała w "DDTVN". Dorota Szelągowska nie konsultowała swojej decyzji z innymi rodzicami. Dlaczego?  Nie. Mój syn jest dorosły, rozmawiałam z nim przede wszystkim - mówiła Dorota Szelągowska. - Myślę, że jest to bardzo trudny moment dla młodego człowieka, który właśnie miał mieć, jak sam twierdził, rok życia - matura, zdanie na studia, najdłuższe wakacje, super koncerty - i nagle się wszystko wali. Jestem z niego bardzo dumna - dodała. Waszym zdaniem Dorota Szelągowska i jej syn podjęli słuszną decyzję? Myślicie, że władze przeniosą...

Dorota Szelągowska o maturze syna
Newsy
Syn Doroty Szelągowskiej na pewno nie przystąpi do matury! "Zda kiedy indziej. Najwyżej pójdzie na rok do pracy"
Dorota Szelągowska stawia sprawę jasno - jej syn nie przystąpi do matury w tym roku! Matury 2020 - termin. Kiedy matury 2020?

Dorota Szelągowska jakiś czas temu wyznała, że nie wyśle syna Antka na maturę z obawy przed koronawirusem. Gwiazda TVN nie ma zamiaru go narażać na niebezpieczeństwo związane z egzaminem dojrzałości. I mimo że rząd przesunął ich termin, Dorota pozostaje przy swoim. Zobaczcie, co zdradziła w najnowszym wywiadzie. Dorota Szelągowska nie wyśle syna na matury! Jej syn Antek ma 18 lat i w tym roku miał przystąpić do matury. Niestety, przez epidemię koronawirusa, zostały one przełożone, a szkoły zamknięte. Dorota i Antoni wspólnie zadecydowali, że chłopak przystąpi do matury za rok, a w tym będzie po prostu pracować: Dla mojego syna ta sytuacja jest faktycznie jak trzęsienie ziemi. Miał mieć najlepszy rok w życiu – najpierw matura, potem egzaminy do szkoły teatralnej, najdłuższe wakacje w życiu, koncerty, radość, szczęście i zabawa. Zamiast tego uczy się do matury, do której nie podejdzie. Dzisiaj, gdy rozmawiamy, rząd nie odwołał egzaminu dojrzałości tylko go przesunął. Nie pozwolę Antkowi na niego iść. Zda kiedy indziej, może w przyszłym roku? Najwyżej pójdzie na rok do pracy. To mu tylko dobrze zrobi. Rozmawialiśmy o tym i na szczęście jesteśmy zgodni - mówi Dorota Szelągowska w rozmowie z Vivą! Antoni chce zdawać do szkoły teatralnej. Ma już za sobą pierwsze doświadczenie aktorskie - pojawił się m.in. w "Na wspólnej".  Dorota straszy go jednak przed show-biznesem: On jest dorosły i sam o sobie decyduje, a ja jako jego matka opowiadam mu o show-biznesie same najgorsze rzeczy. Tyle mogę zrobić (śmiech). Zresztą uważam, że wybieranie drogi życiowej, gdy ma się 18 lat, jest pomyłką. Ja wybrałam dziennikarstwo, a zajmuję się projektowaniem wnętrz, bo wtedy nie miałam pojęcia, że mogę wybrać taki kierunek studiów. Nie ma znaczenia, co będzie robił. Ważne, żeby był...

Tomasz Komenda
East News
Newsy
Szokujące wyznanie Tomasza Komendy. Znalazł pracę po wyjściu z więzienia, ale szef nie traktował go dobrze: "Nie wolno mi było iść do łazienki"
Tomasz Komenda w poruszającym wywiadzie opowiedział, jak był traktowany w pracy, którą znalazł po wyjściu na wolność. Słowa mężczyzny szokują!

Tomasz Komenda w poruszającym wywiadzie opowiedział, jak był traktowany w pracy, którą znalazł po wyjściu na wolność. Słowa mężczyzny szokują! Tomasz Komenda w rozmowie z WP Magazyn zdradził, że właściciel myjni, w której się zatrudnił, wykorzystywał jego tragiczną historię, a klienci przyjeżdżali, żeby go tam zobaczyć. Wstrząsające wyznanie Tomasza Komendy! Tomasz Komendy wspomina pracę na myjni Dramatyczna historia Tomasza Komendy poruszyła wszystkich. Mężczyzna został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia za zbrodnię, której nie popełnił. Niewinny Tomasz Komenda wyszedł na wolność dopiero po 18 latach! Dziś, w piątek 18 września, do kin trafił film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", który opowiada o historii Tomasza Komendy. Niestety, teraz okazuje się, że wyjście na wolność wcale nie zakończyło dramatu mężczyzny. W najnowszym wywiadzie, dla WP Magazyn opowiedział, jak był traktowany, kiedy próbował sobie ułożyć normalne życie. Jego wyznanie o pracy na myjni szokuje! Kiedy rozeszło się, gdzie pracuję, ludzie zaczęli tam masowo jeździć, żeby mnie zobaczyć. I jak się okazało, że przyciągam klientów, to nie wolno mi było zejść ze stanowiska, nawet żeby iść do łazienki. Musiałem się pytać pana kierownika, czy mogę zjeść śniadanie, zrobić sobie kawę, zapalić papierosa. Nic mi nie było wolno- wyznał w rozmowie z portalem magazyn.wp.pl.  Tomasz Komenda wspomina, że w czasie kiedy jego koledzy chodzili na przerwy, on musiał wymykać się, żeby skorzystać z toalety! Nieraz musiałem uciekać, żeby skoczyć do toalety, bo szef chciał, żebym przez dziesięć godzin był na swoim miejscu i pokazywał się ludziom. Inni mogli sobie schodzić ze stanowiska, kiedy chcieli, a ja musiałem się ze wszystkiego spowiadać. Często nie dostawałem zgody, na przykład, żeby iść...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner