Monika Zamachowska z synem Monika Zamachowska na otwarciu nowej restauracji "Inny Wymiar"
East News
1/4
East News

 

Monika Zamachowska pęka z dumy! Jej syn, Tomasz, powoli zaczyna się usamodzielniać. Chłopak dostał właśnie swoją drugą w życiu wypłatę. I to nie za byle co! Tomasz Malcolm zagrał bowiem w produkcji TVN. Dumna Monika Zamachowska postanowiła pochwalić się tym faktem na Instagramie. Gwiazda TVP zamieściła tam wyciąg z konta swojego syna, na którym widnieje kwota przelewu, jaki dostał za swoją pracę. Co prawda suma nie jest zniewalająca, ale dla nastolatka to naprawdę coś! W jakim serialu zobaczymy syna Moniki Zamachowskiej? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Czy awantura o alimenty skończy się kryzysem w związku Zamachowskich? 

2/4
Monika Zamachowska z synem
ONS

 

Monika Zamachowska jest mamą dwójki uroczych dzieci: 16-letniego Tomka oraz 14-letniej Zosi. Oboje są owocem miłości ich mamy oraz brytyjskiego pilota, Jamiego Malcolma. Prezenterka często zabiera swoje dzieci na oficjalne imprezy. Tomek czuje się tam jak ryba w wodzie. Wygląda na to, że chłopak postanowił nieco bardziej zgłębić tajniki polskiego show-biznesu. Już niebawem widzowie będą mogli zobaczyć go w popularnym serialu TVN. W którym? I ile dostał za udział w tej produkcji? Odpowiedź na następnej stronie!

3/4
Instagram

 

Monika Zamachowska pochwaliła się na swoim Instagramie wypłatą, jaką dostał jej syn za udział w serialu TVN. Dziennikarka zdradziła, że jest to popularna wśród młodzieży produkcja pt. "Szkoła". Na razie nie wiadomo, kogo zagrał tam 16-latek. Jedno jest pewne - za swoją pracę otrzymał 270 zł. 

 

- To drugi prawdziwy zarobek mojego syna. Pierwszy był większy: za pracę przy roznoszeniu ulotek, ale to była prawdziwa rola serialowa, więc odnotowuję. Brawo, synu! #dumnamatka#syn #zarabia #i #sięuczy #brawo#taktrzymać✋ - napisała dumna Monika Zamachowska. 

4/4
Monika Zamachowska na otwarciu nowej restauracji "Inny Wymiar"
mat. prasowe

 

Jak myślicie, czy Tomek ma szansę zostać w przyszłości profesjonalnym aktorem? Trzymamy za niego kciuki!

Więcej na temat Monika Zamachowska