Krzysztof Krawczyk i Krzysztof Krawczyk jUNIOR
VIPHOTO/EAST NEWS,Piotr Kamionka/REPORTER
Newsy

Syn Krzysztofa Krawczyka zwrócił się do zmarłego ojca: "Posłuchaj, jak ja to śpiewam"

Syn Krzysztofa Krawczyka od lat oddaje się swojej pasji, czyli śpiewaniu. Podczas jednego ze swoich występów zaśpiewał przeboje ojca. Nagle zdecydował się na wyznanie...

Syn Krzysztofa Krawczyka nie miał łatwych relacji z ojcem. Mężczyzna, jeszcze jako nastolatek miał żal, że ojciec zostawił jego matkę i związał się z inną kobietą. Gdy Krzysztof Igor Junior miał 14 lat, miał miejsce dramatyczny wypadek, który na zawsze uczynił chłopca inwalidą. Przez ostatnie lata relacje Krzysztofa Krawczyka i jego syna nie należały podobno do bardzo zażyłych. Dopiero po śmierci muzyka, jego syn wzbudził medialne zainteresowanie wokół siebie. Wszystko za sprawą kłopotów z podziałem majątku i publiczną walką o pieniądze ojca. Od tej pory Krzysztof Junior stara się przedstawić swoją relację z tatą w zgoła innym świetle. Podczas swojego ostatniego koncertowego występu postanowił nawet, śpiewając piosenki ojca, powiedzieć do niego kilka słów. Widownia była wzruszona. 

To był smutny rok... Odeszło tak wiele wybitnych postaci

Krzysztof Krawczyk Junior śpiewa utwory Krzysztofa Krawczyka 

Krzysztof Krawczyk Junior jest związany z Łodzią, tam się wychował i tam wciąż mieszka. Ponieważ 48-latek nie może pracować z uwagi na swój stan zdrowia, oddaje się temu, co najbardziej kocha, czyli muzyce. Mieszkańcy Łodzi często mają okazję posłuchać syna wielkiego gwiazdora, pretendujący artysta chętnie występuje przed publicznością. Tym razem był gwiazdą koncertu "Na pięciolinii wspomnień" organizowanego przez Dom Kultury w Łodzi "502".

Krzysztof Igor Krawczyk jest dzieckiem Krzysztofa Krawczyka i Haliny Żytkowiak. Mimo inwalidztwa spowodowanego tragicznym wypadkiem drogowym realizuje swoją pasję życiową, jaką jest śpiew. A ma po temu ogromne predyspozycje. Jak twierdzą jego fani, umiejętności przekazane w genach: obycie estradowe ojca i piękny melodyjny głos po matce, sprawiają, że koncert Krzysztofa Igora na długo pozostaje w pamięci - napisano na stronie wydarzenia, na Facebooku.

Podczas swojego występu zaśpiewał największe przeboje swojego taty: "Parostatek", "Zwariowany czas", "Pokochaj moje marzenia", "Jak minął dzień" i kołysankę "Dla Krzysia", którą Krzysztof Krawczyk napisał specjalnie dla swojego synka. 

Tuż przed zaśpiewaniem "Parostatku" Krzysztof Igor Krawczyk uniósł oczy ku niebu i powiedział do mikrofonu:

Tatusiu, posłuchaj teraz, jak ja to śpiewam

Syn Krzysztofa Krawczyka uwielbia występować, a w sieci od lat krążą nagrania różnych coverów, jakie wykonał. Mężczyzna, mimo że jest synem dwojga uzdolnionych rodziców, sam nie zrobił kariery,  jednak jak zaznaczył, i tak uwielbia śpiew i występy, którym oddaje się w pełni.

Dla mnie, kiedy wychodzę na scenę i śpiewam, to piosenka - czy to taty, czy Elvisa Presleya, czy inna, staje się utworem, w którym chcę pokazać siebie, wykonuję ją po swojemu, tak jak ja to czuję - mówił tuż po koncercie, jak cytuje "Plejada.pl".

Słowa Krzysztofa Igora Juniora bardzo poruszyły obecnych widzów.

Zobacz także: Powstanie serial o Krzysztofie Krawczyku. Andrzej Kosmala: "Będzie potrzebnych pięciu aktorów"

Syn Krzysztofa Krawczyka zaśpiewał największe przeboje swojego taty. Podczas występu dużo się uśmiechał, widać było, że w roli wokalisty czuje się doskonale. Krzysztof Junior jednak operuje zupełnie inną barwą głosu niż jego tata. 

Krzysztof Krawczyk Junior z powodu wypadku cierpi na ataki padaczki. Jego stan zdrowia wykluczył możliwość pracy, przez co 48-latek wpadł w tarapaty finansowe. Z tego właśnie powodu zaczął walkę o majątek ojca. 

Krzysztof Krawczyk Junior i ojciec
East News

Krzysztof Krawczyk bardzo kochał swojego syna. Przez wiele lat walczył z wyrzutami sumienia dotyczącymi spowodowania dramatycznego wypadku samochodowego, w którym ucierpiał Krzysztof Junior. 

Szukasz albumów Krzysztofa Krawczyka i innych ikon polskiej muzyki? Wykorzystaj kody rabatowe empik i ciesz się niskimi cenami!

Ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka
MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Krzysztof Krawczyk Junior i ojciec
East News
Newsy
Poruszające! Zobaczcie jak Krzyszfof Krawczyk junior śpiewa na ulicy przeboje ojca! WIDEO z ostatniego weekendu
Na profilu Krawczyka Juniora w social mediach pojawiły się niezwykłe nagrania. Zobaczcie, jak śpiewa największe przeboje swojego ojca!

Niedawno minął miesiąc od śmierci wielkiego polskiego wokalisty Krzysztofa Krawczyka . Praktycznie od pogrzebu artysty śledzimy nieciekawą sytuację w pogrążonej w żałobie rodzinie. W centrum uwagi mediów znalazł się m.in. syn Krawczyka - Krzysztof Junior, który - jak pokazał to choćby reportaż w "Uwaga! TVN" - znalazł się w dramatycznej sytuacji. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że Krawczyk Junior również obdarzony jest muzycznym talentem . Dał temu wyraz w ostatni weekend, kiedy to na jednej z łódzkich ulic zaśpiewał wielkie hity swojego ojca. jak wypadł? Zobaczcie wideo nagrane 15 maja.  Zobaz także:  Szokujące wyznanie syna Krzysztofa Krawczyka w "Uwaga! TVN"! "Uniemożliwiano mi dojście do trumny" Syn Krzysztofa Krawczyka śpiewa na ulicy przeboje ojca Krzysztof Igor Krawczyk, nazywany Krzysztofem Juniorem jest jedynym synem artysty z jego małżeństwa z Haliną Żytkowiak. Jak już pokazywaliśmy, syn Krawczyka odziedziczył po ojcu talent wokalny. Sam też niejednokrotnie pojawiał się na różnych scenach. Kolejną próbkę swojego talentu zaprezentował w ostatni weekend, kiedy to wystąpił na jednej z łódzkich ulic. Zaśpiewał nieśmiertelne przeboje swojego ojca - "Parostatek", czy "Jak minął dzień" Widzowie i osoby, które obejrzały w mediach społecznościowych ten występ są zachwycone. Panie Krzysiu ma Pan talent ..proszę śpiewać ..brawo ! Brawo Krzysiu. Ślicznie pięknie cudownie.. Prosimy o więcej - piszą. A Wy co myślicie o występie? Zobaczcie próbkę wcześniejszych nagrań Krzysztofa Krawczyka Juniora.  Jak oceniacie talent Krzysztofa Igora Krawczyka?

Syn Krzysztofa Krawczyka zwrócił się do ojca
VIPHOTO/East News
Newsy
Syn Krzysztofa Krawczyka zwrócił się do ojca ze sceny podczas festiwalu w Mrągowie. "Tato, jestem w najlepszych rękach"
Krzysztof Krawczyk junior na festiwalu w Mrągowie zaśpiewał razem z zespołem "Trubadurzy". Po występie syn legendarnego polskiego artysty ze sceny powiedział kilka wzruszających słów do ojca! Poruszające...

Krzysztof Krawczyk junior wystąpił na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie zorganizowanym przez Polsat. Ubrany w strój zespołu "Trubadurzy" syn legendarnego artysty zaśpiewał razem z Marianem Lichtmanem, który po śmierci ojca okazał mu ogromne wsparcie. Po zakończeniu występu Krzysztof Krawczyk junior pozostał na scenie i zdecydował się powiedzieć kilka słów, w których zwrócił się bezpośrednio do swojego ojca! Te poruszające słowa chwytają za serce... Syn Krzysztofa Krawczyka zwrócił się do ojca: "Tato, jestem w najlepszych rękach" Krzysztof Krawczyk junior udowodnił już, że talent odziedziczył po swoim ojcu i fani legendarnego artysty mieli okazję zobaczyć występy jego syna. Do tej pory jednak Juniorowi nie udało się zrobić kariery w branży muzycznej, ale teraz otworzyły się przed nim nowe drzwi i przy wsparciu bliskich oraz przyjaciół Krzysztofa Krawczyka mężczyzna wychodzi na prostą. Teraz syn Krzysztofa Krawczyka pojawił się na scenie podczas festiwalu w Mrągowie i razem z zespołem "Trubadurzy" zaśpewał takie przeboje jak: "Przyjedź mamo na przysięgę" czy "Znamy się tylko z widzenia". W pewnym momencie mężczyzna wypowiedział wprost do swojego ojca kilka poruszających słów, które poruszyły widzów: Tato, jestem w najlepszych rękach Zobacz także:  Syn Krzysztofa Krawczyka zwrócił się do zmarłego ojca: "Posłuchaj, jak ja to śpiewam" Internauci są poruszeni nie tylko słowami syna Krzysztofa Krawczyka, ale również całym występiem i piszą wprost: Brawo,brawo dla zespołu TRUBADURZY ,pana Mariana i Krzysia.💝 Łzy same cisną sie do oczu. Mamy jeszcze ludzi ,którzy maja wielkie serce i pomagają innym Przyjemnie było popatrzeć na uśmiechniętą i...

Zaskoczony syn Krzysztofa Krawczyka
Piotr Kamionka/REPORTER
Newsy
Kolejny dramat syna Krzysztofa Krawczyka. Skradziono sprzęt do rehabilitacji
Syn Krzysztofa Krawczyka podzielił się bardzo smutną wiadomością. Niestety, stracił właśnie niezbędny sprzęt do rehablitacji. Postanowił napisać o tym na swoim Facebooku. Co się stało?

Syn Krzysztofa Krawczyka po pogrzebie swojego ojca stał się niewątpliwie osobowością medialną. To za sprawą rodzinnych waśni o majątek, które dawno przekroczyły granicę prywatności i stały się sporem publicznym. Okazuje się jednak, że kwestia podziału majątku nie jest taka oczywista. Dopiero nie dawno wyszło na jaw, że Krzysztof Krawczyk sporządził dwa testamenty , w jednym z nich umieszczając swojego syna, w drugim zaś tego nie robiąc. Światło dzienne ujrzały także nagrania rozmów z Ewą Krawczyk , która zapewniała syna swojego męża, że nie dostanie pieniędzy po ojcu. Jak na razie toczy się sprawa sądowa. Syn Krzysztofa Krawczyka żalił się także, że nie radzi sobie w życiu po wypadku samochodowym, cierpi ubóstwo i wciąż mierzy się z kłopotami zdrowotnymi. Jakby tego było mało, syna zmarłego artysty spotkało kolejne nieszczęście, został okradziony! Syn Krzysztofa Krawczyka poinformował o kradzieży! Chodzi o drogi sprzęt Syn Krzysztofa Krawczyka znów mierzy się z poważnym kłopotem. Wiadomo już, że mężczyzna nie ma najlepszej sytuacji finansowej, o czym wielokrotnie mówił publicznie. Nic więc dziwnego, że kradzież kompletnie roztroiła go emocjonalnie, co widać po wpisie, jaki umieścił na swoim Facebooku: Ukradli mi dzisiaj rower sprzed Galerii Łódzkiej. Był przypięty łańcuchem na parkingu strzeżonym. To jedyny środek transportu, który stosowałem jako rehabilitację, zgodnie z zaleceniem swojego lekarza neurologa. Oddawaj rower złodzieju!!! Krzysztof Igor Krawczyk wymaga rehabilitacji po ciężkim wypadku, z którego wyszedł z ciężkimi obrażeniami. Stłuczony pień mózgu doprowadził do tego, że mężczyzna cierpi na padaczkę pourazową. Przez swoje obrażenia nigdy nie był zdolny do pracy. W programie "Uwaga" tak wspominał okoliczności dramatycznego wypadku:...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik