Syn Krzysztofa Krawczyka żyje w biedzie. Ruszyła zbiórka pieniędzy
East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Newsy

Syn Krzysztofa Krawczyka nagrał rozmowę z żoną artysty, Ewą. Ujawniono jej treść! Co mu proponowała?

Krzysztof Igor Krawczyk udostępnił nagranie w programie "Uwaga! TVN". Co zaproponowała mu Ewa Krawczyk? Żona zmarłego muzyka złożyła jego synowi kilka propozycji

W programie "Uwaga! TVN" wyemitowano prywatną rozmowę syna i żony Krzysztofa Krawczyka! Okazuje się, że Krzysztof Igor Krawczyk nagrał słowa Ewy Krawczyk, która odwiedziła go w jego mieszkaniu tuż przed rozprawą spadkową. Co wdowa po zmarłym artyście zaproponowała Krzysztofowi Igorowi Krawczykowi?

To był smutny rok... Odeszło tak wiele wybitnych postaci

Syn Krzysztofa Krawczyka udostępnił w mediach rozmowę z Ewą Krawczyk

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia, a pogrzeb artysty odbył się 10 kwietnia. Niestety, już kilka dni po wzruszającej ceremonii w mediach rozpętała się prawdziwa burza. Marian Lichtman miał żal, że syn Krzysztofa Krawczyka nie mógł we właściwy sposób pożegnać swojego ojca. Co ciekawe, słowa muzyka potwierdził później sam Krzysztof Igo Krawczyk. Mężczyzna w programie "Uwaga! TVN" wspominał pogrzeb Krzysztofa Krawczyka.

Uniemożliwiano mi dojście do trumny. Jest mi smutno, delikatnie mówiąc- powiedział syn zmarłego artysty. 

Z programu "Uwaga! TVN" widzowie dowiedzieli się również, że syn Krzysztofa Krawczyka nie ma z czego żyć. Krzysztof Junior oskarżał również Ewę Krawczyk o utrudnianie mu kontaktów z ojcem przed jego śmiercią.

On sam nie odbierał telefonu, zaś jego żona wprost mówiła, że nie mogę z nim rozmawiać – powiedział wprost syn artysty w wywiadzie dla TVN. 

Teraz w programie "Uwaga! TVN" pojawiła się trzecia część reportażu dotycząca syna Krzysztofa Krawczyka. W programie wyemitowano rozmowę z Ewą Krawczyk, którą nagrał Krzysztof Junior.

Krzysiu, ja nie wiem, jak ty chcesz to zrobić, ale proszę cię, weź, zobacz to wszystko. Dogadajmy się. Przecież wszystko mamy w dokumentach. Ja wiem, co ja mam zrobić. Bo tatuś… Nic więcej nie zrobię, to, co obiecałam ojcu. Obiecałam dużo. Moje serce jest dla ciebie. Ja chcę ci bardzo pomóc, bardzo- słyszymy na nagraniu. Tylko nie mogę nic zrobić, dopóki ty masz prawniczkę, która strasznie uwiązała ci ręce. Wiesz, ona nie dba o twoje interesy, tylko jak tutaj na nazwisku zarobić kasę. Tacy są - hieny, niestety, prawnicy. To są prze…y- dodała.

W dalszej części nagrania kobieta namawiała Krzysztofa Juniora, żeby zrezygnował z pomocy adwokata i dogadał się z nią bez osób trzecich.

A ty powiedz, że ty nie życzysz sobie, żeby ona załatwiała twoje sprawy. Że ty chcesz się dogadać z Ewą, i bez niej. Załatwisz sprawę z prawniczką, ja ci powiem, jak wygląda sytuacja testamentowa, jak to wszystko wygląda, bo nie masz ciekawej sytuacji, od razu ci powiem. Na żadne miliony nie licz, bo ich nie masz. Ale ja ci dam wszystko, co będę mogła i co, uważam, że ci pomoże w życiu i stabilizacji- słyszymy na nagraniu opublikowanym w programie "Uwaga! TVN".

Kobieta na koniec zapewnia, że jeżeli Krzysztof Junior zrezygnuje z prawniczki to wynajmie mu mieszkanie.

Zobacz także: Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka był pełen wzruszeń. Padły słowa: "Twoja ukochana żona Ewa poprosiła mnie..."

W programie "Uwaga! TVN" została wyemitowana kolejna odsłona reportażu o synu Krzysztofa Krawczyka. W programie usłyszeliśmy rozmowę Krzysztofa Juniora z Ewą Krawczyk - mężczyzna miał ją nagrać kilka dni przed rozprawą spadkową. 

Krzysztof Krawczyk cały majątek zapisał swojej żonie. Syn artysty postanowił walczyć o spadek po ojcu. Kilka tygodni temu Krzysztof Junior spotkał się z Ewą Krawczyk w sądzie. 

Krzysztof Igor Krawczyk będzie starał o zachowek. Jest stale niezdolny do pracy. Przysługuje mu jedna trzecia z całości spadku - poinformowała "Fakt" Monika Kucwaj-Zarzycka, reprezentująca syna Krzysztofa Krawczyka. 

Krzysztof Igor Krawczyk w sądzie
East News / PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Czy  Krzysztof Igor Krawczyk i Ewa Krawczyk dojdą do porozumienia? Niestety, ostatnio syn zmarłego artysty w rozmowie z Wirtualną Polską przyznał rozgoryczony, że nie otrzymał zaproszenia na koncert z piosenkami jego ojca.

Marian Lichtman i Krzysztof Igor Krawczyk syn Krzysztofa Krawczyka
East News

Syn Krzysztofa Krawczyka żyje w biedzie. Ruszyła zbiórka pieniędzy
East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Newsy
Wstrząsające wyznanie syna Krzysztofa Krawczyka: "W pewnym sensie jestem bezdomny"
Krzysztof Krawczyk Junior opowiedział, jak wygląda jego życie po śmierci ojca. W programie "Uwaga!" wspominał o trudnej relacji z Ewą Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk Junior w programie "Uwaga!" TVN opowiedział, jak dziś wygląda jego życie. Czy syn legendy polskiej sceny muzycznej otrzymał pomoc po śmierci ojca? Syn Krzysztofa Krawczyka przed kamerami skomentował swoją relację z macochą, Ewą Krawczyk, a adwokat mężczyzny rzucił nowe światło na kulisy walki o spadek po Krzysztofie Krawczyku.  Krzysztof Krawczyk Junior dostanie spadek po ojcu? Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Niestety, po śmierci artysty na jaw wyszły wstrząsające informacje dotyczące jego syna. Krzysztof Krawczyk Junior w programie "Uwaga! TVN" opowiedział o swojej dramatycznej sytuacji i trudnych relacjach z żoną ojca. Po pogrzebie gwiazdora jego syn twierdził, że uniemożliwiono mu nawet dojście do trumny. Widzowie zobaczyli wówczas, w jakich warunkach mieszka Krzysztof Krawczyk Junior.  Szybko okazało się również, że przed śmiercią Krzysztof Krawczyk sporządził testament, w którym nie uwzględnił swojego syna. Krzysztof Krawczyk Junior postanowił walczyć o spadek po ojcu, a sprawa trafiła do sądu. Krzysztof Krawczyk Junior przed sądem miał zeznać, że kilka lat temu ojciec miał poinformować go, że spisał testament, według którego wszystko zostanie przepisane dla niego i dla brata artysty - Andrzeja (brat Krzysztofa Krawczyka zmarł kilka tygodni po śmierci artysty) . Według doniesień medialnych Krzysztof Krawczyk miał sporządzić dwa testamenty- w 2002 roku i we wrześniu 2020 roku. Teraz, w programie "Uwaga! TVN", sprawę testamentu skomentowała adwokat Krzysztofa Krawczyka Juniora. W ostatnim czasie mój klient uzyskał niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia jego ojca. Dotyczące wielu poważnych schorzeń neurologicznych, które mogą mieć zasadniczy wpływ na ocenę ważności sporządzonego przez niego testamentu- przed...

Ewa i Krzysztof Krawczykowie
EastNews
Newsy
Ewa Krawczyk złożyła propozycję synowi Krzysztofa Krawczyka. Nie wiedziała, że jest nagrywana!
Wdowa po Krzysztofie Krawczyku postanowiła porozumieć się z synem artysty. Jaką złożyła mu ofertę?

Kontrowersje po śmierci  Krzysztofa Krawczyka  nadal nie cichną. Początkowo dotyczyły przepychanek, do których miało dojść na pogrzebie artysty, a po reportażu o synu gwiazdora wyemitowanym w programie "Uwaga! TVN" w sieci znów zawrzało. Okazało się, że 47-letni Krzysztof Igor Krawczyk żyje w dramatycznych warunkach za 1 tys. zł miesięcznie, a cały majątek jego ojca został zapisany Ewie Krawczyk. Teraz macocha zdecydowała się porozumieć z Juniorem i złożyła mu propozycję w zamian za rezygnację z usług prawnych. Syn Krzysztofa Krawczyka nagrał całą rozmowę i udostępnił ją reporterowi. Jaką propozycję złożyła Juniorowi Ewa Krawczyk ? Ewa Krawczyk złożyła propozycję synowi Krzysztofa Krawczyka. W zamian za co miaby otrzymać część spadku? Po emisji reportażu programu „Uwaga! TVN” z Krzysztofem Igorem Krawczykiem okazało się, że sytuacja syna artysty jest wyjątkowo trudna i żyje on w skrajnej biedzie. 47-latek jest niepełnosprawny i trudno podjąć mu pracę. Mężczyźnie pomaga Krzystof Cwynar, który widząc trudne warunki, w jakich żyje Junior zdecydował się poprosić o pomoc łódzkich urzędników. W ten sposób Krzysztof Igor Krawczyk otrzymał pomoc prawnika, aby mógł uregulować swoją sytuację i otrzymać alimenty od ojca. Początkowo starali się o porozumienie z dala od medialnego rozgłosu, ale nie przyniosło to efektu. Reportaż w "Uwadze" był nagrywany kilka miesięcy temu i już wtedy okazało się, że syn Krzysztofa Krawczyka nie tylko nie otrzymał alimentów, ale został też pominięty w testamencie artysty. Teraz wyszło na jaw, że Ewa Krawczyk zdecydowała się porozumieć z jedynym synem artysty i w zamian za zrezygnowanie z drogi prawnej miała zaoferować część spadku. Rozmowę z macochą nagrał Krzysztof Igor i udostępnił ją...

Krzysztof Krawczyk nie żyje
EastNews
Newsy
Szokujące wyznanie syna Krzysztofa Krawczyka w "Uwaga! TVN"! "Uniemożliwiano mi dojście do trumny"
Syn Krzysztofa Krawczyka przed kamerami opowiedział o swojej relacji z ojcem. Pokazał też, w jakich warunkach musi mieszkać!

W sieci pojawiła się zapowiedź wstrząsającego reportażu w którym syn Krzysztofa Krawczyka opowie o swoim dramacie. Krzysztof Igor Krawczyk w programie "Uwaga! TVN" zdradził, że żyje w bardzo trudnych warunkach. Syn artysty opowiedział również o zaskakującej sytuacji, do której doszło na pogrzebie jego taty. Poruszające wyznanie syna Krzysztofa Krawczyka! Muzykę wielkich artystów kupisz w promocyjnych cenach, mając ten kod rabatowy Empik . Syn Krzysztofa Krawczyka żyje jak bezdomny? Już dziś wieczorem, w środę 12 maja, stacja TVN wyemituje szokującą rozmowę z synem Krzysztofa Krawczyka. Krzysztof Igor Krawczyk w programie "Uwaga! TVN" nie tylko pokazał, w jakich warunkach musi żyć, ale również opowiedział, jak zareagował na wiadomość o śmierci ojca. Niestety, mężczyzna potwierdził słowa Mariana Lichtmana, który jakiś czas temu powiedział głośno, że Krzysztof Igor Krawczyk "był bojkotowany"  na pogrzebie swojego ojca. W miejscu, w którym odbywały się uroczystości pogrzebowe, dostrzegłem gdzieś z tyłu Krzysia, syna piosenkarza. Można powiedzieć, że był bojkotowany, więc ja go popchnąłem naprzód i powiedziałem: "Idź do samej trumny, pożegnaj swojego tatę". Tak zrobił, choć nieśmiało, a jak zobaczył to Kosmala, to prawie szału dostał. Stanąłem przy Krzyśku i również pożegnałem zmarłego, bo to był mój największy przyjaciel - w rozmowie z "Faktem" mówił po pogrzebie Marian Lichtman.  Teraz, jak czytamy na stronie uwaga.tvn.pl, syn Krzysztofa Krawczyka przyznał, że nie mógł dojść do trumny na pogrzebie. Uniemożliwiano mi dojście do trumny. Jest mi smutno, delikatnie mówiąc- powiedział syn zmarłego artysty.  Na Facebooku z kolei pojawiła się informacja, że dziennikarze...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik