Kasia Kowalska pokazała syna! Kasia Kowalska pokazała syna! Ola Kowalska, Kasia Kowalska
Kasia Kowalska pokazała syna!
1/4
Kasia Kowalska pokazała syna!

 

Kasia Kowalska pokazała na swoim Instagramie 10-letniego synka, Ignacego. Do tej pory znana i uwielbiana przez pokolenia artystka pokazywała chętniej 21-letnią córkę, Olę Kowalską, która wyróżnia się bardzo charakterystycznym, a czasami niegrzecznym stylem! 

 

Zobacz: Córka Kasi Kowalskiej uwielbia drogie ubrania i dodatki! Co ma w swojej szafie? ZDJĘCIA

 

Teraz przyszedł czas na synka, Ignacego, owoc miłości wokalistki i perkusisty, Marcina Ułanowskiego. Chłopiec jest naprawdę uroczy. Zobaczcie zdjęcia!

 

Zobacz: Znamy gwiazdy Sopot TOP Of The TOP Festival 2018 w TVN! Szpak, Anastacia, James Arthur i wiele innych!

 

2/4
Kasia Kowalska pokazała syna!

 

Ola Kowalska wyróżnia się naprawdę oryginalnym stylem. Córka gwiazdy lubi luksusowe ubrania i torebki. Niedawno została twarzą polskiej marki! W mediach zrobiło się o niej głośno w kontekście konfliktu z ojcem, Kostkiem Joriadisem. 

 

Zobacz: "Nie pozwolono mi być jej ojcem" Tata Oli Kowalskiej przerywa milczenie na temat kontaktów z córką i Kasią Kowalską

 

3/4

 

Syna Igancego Kasia Kowalska pokazuje znacznie rzadziej. Teraz zrobiła wyjątek. Ignacy ma 10 lat i jest wielkim fanem piłki nożnej:

Synek dał mi mnóstwo dobrej energii. On się cały czas śmieje, jest radosny, optymistyczny. Wyciągnął mnie z moich mrocznych, depresyjnych nawyków. Dał mi, daje każdego dnia, dużo szczęścia. [...] Ale wiesz, Ignacy też ma coś po mnie. Jest w szkółce piłkarskiej Legii i ostatnio mieli spotkanie z piłkarzami klubu. Chłopcy zadawali różne pytania: jaki jest twój ulubiony trener, w jakiej drużynie zaczynałeś, jaki sport jeszcze uprawiasz. Widzę, że Ignacy siedzi cicho, więc szepczę do niego: "Podnieś rękę, zadaj jakieś pytanie". Ok, zebrał się w sobie i pyta: "Jaka jest atmosfera w szatni po przegranym meczu"? No i wszystko jasne (śmiech) To jest mój syn - mówiła w "Pani" Kowalska. 

 

 

 

#brawodrużyna #pieknapogoda🌞 #football⚽ #podziwialiśmywaszadeterminacje #lato2018

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)

 

4/4
Ola Kowalska, Kasia Kowalska

 

Kto jest bardziej podobny do Kasi - Ola czy Ignacy? :) 

 

Więcej na temat Kasia Kowalska