Dzisiejszy odcinek "Tańca z gwiazdami" odbędzie się bez udziału publiczności. Na programowym parkiecie zabranie także jednej z par. Bogdan Kalus i Lenka Klimentova a także Jan Kliment przebywają na kwarantannie. Syn aktora, Piotr Kalus skomentował stan zdrowia rodziców, ponieważ na kwarantannę trafiła również żona uczestnika "Tańca z Gwiazdami", pani Katarzyna. Jak się czują?

Reklama

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Bogdan Kalus na kwarantannie, a Anna Karwan zatańczy z innym partnerem!

"Taniec z Gwiazdami 2020": Syn Bogdana Kalusa o stanie zdrowia rodziców

W 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" zostało tylko pięć par. Jednak podczas dzisiejszego odcinka w zmaganiach o "kryształową kulę" zmierzą się tylko cztery taneczne duety. Bogdan Kalus i Lenka Klimentova są na kwarantannie. W programie nie pojawi się także Jan Kliment, ale za tancerza w programie pojawi się zastępstwo. Na kwarantannie przebywa również żona Bogdana Kalusa, pani Katarzyna. Syn aktora skomentował stan zdrowia rodziców na swoim Instagramie:

Na szybko chciałem podziękować za wszystkie słowa wsparcia, które kierujecie w stronę moich rodziców. Chciałbym też życzyć im bardzo dużo zdrówka. Cały czas przebywają w izolacji, czują się troszeczkę lepiej ale jeszcze troszkę czasu potrzebują, żeby wyzdrowieć. Chciałbym życzyć dużo zdrówka także ekipie "Tańca z Gwiazdami" - Lence, Jankowi i przede wszystkim moim rodzicom - powiedział na Instastory Piotr Kalus

Jeszcze nie wiadomo, jak będą wyglądały kolejne odcinki "Tańca z Gwiazdami" i czy Bogdan Kalus będzie mógł dalej kontynuować wyścig po zwycięstwo w programie. Wszystkim życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami" bez udziału publiczności, zabraknie też przynajmniej jednej pary! Wiemy, o kogo chodzi

Zobacz także

Syn Bogdana Kalusa skomentował stan zdrowia rodziców przebywających na kwarantannie. Poinformował, że Bogdan Kalus i jego żona Katarzyna czują się już lepiej.

East News

Bogdan Kalus i Katarzyna Kalus a także Jan i Lenka Kliementowie trafili na kwarantannę.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama