Taniec z gwiazdami
East News

"Taniec z gwiazdami" bez udziału publiczności, zabraknie też przynajmniej jednej pary! Wiemy, o kogo chodzi

Taniec z gwiazdami
East News

Kolejne zmiany w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" w związku z koronawirusem. Okazuje się, że w dzisiejszym odcinku na widowni zabraknie publiczności. Wszystko przez aktualną sytuację epidemiczną w naszym kraju. W tanecznym show zostało już pięć par i wygląda na to, że produkcja robi wszystko, aby udało się doprowadzić tę edycję do końca, po tym jak w marcu została zawieszona przez wybuch epidemii. Jednak "Fakt" donosi, że w dzisiejszym odcinku "Tańca z gwiazdami" może zabraknąć niektórych uczestników. Wiemy, kto nie wystąpi!

"Taniec z gwiazdami" bez udziału publiczności

W 11. edycji "Tańca z gwiazdami" znów pojawiły się zmiany. Widzowie doskonale pamiętają zaskoczenie gwiazd, kiedy wiosną program został zawieszony z powodu koronawirusa. Obecna sytuacja epidemiczna w kraju i ogromny wzrost zachorowań sprawił, że produkcja zdecydowała, że dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności i mediów. 

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Uczestników naszego show, Tancerzy, Jurorów, Prowadzących, Ekipy realizacyjnej oraz Państwa dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" odbędzie się bez udziału publiczności oraz mediów. Najmocniej przepraszamy za wynikającą sytuację i liczymy na Państwa zrozumienie - poinformowali nas przedstawiciele produkcji. 

Jeszcze nie wiadomo, czy taka sama sytuacja będzie miała miejsce w przypadku następnych odcinków. Wszystko zależy od aktualnej sytuacji w naszym kraju. 

W "Tańcu z gwiazdami" zabraknie niektórych par?

Kolejne niepokojące informacje dotyczące "Tańca z Gwiazdami" zamieścił też dziennik "Fakt". Według informacji tabloidu, kilka osób związanych z produkcją tanecznego show zauważyło u siebie niepokojące objawy i w dzisiejszym odcinku nie zobaczymy przynajmniej jednej pary.

Stacja Polsat zdecydowała się na oficjalny komunikat w tej sprawie i na oficjalnym koncie na Instagramie poinformowała, że w programie "Taniec z Gwiazdami" zabraknie Bogdana Kalusa, Lenki Kliment i Jana Klimenta, którzy przebywają na kwarantannie:

WAŻNY KOMUNIKAT 📣 W dzisiejszym odcinku @tanieczgwiazdami niestety nie zobaczymy wszystkich par 😔Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i @lenkakliment, którzy są na kwarantannie. Dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności. Wszystkim życzymy zdrowia i widzimy się o 20:05

Mamy nadzieję, że uda się doprowadzić 11. edycję "Tańca z Gwiazdami" do końca!

Zobacz także: Tata Mikołaja Jędruszczaka był wielkim fanem Sylwii Madeńskiej, jak zareagował na ich rozstanie?

 

Na kwarantannie jest też Janek Kliment.  Anna Karwan będzie miała nowego partnera tanecznego!

 

Po przerwie związanej  z epidemią koronawirusa do 11. edycji nie wrócił Marcin Bosak. 

Taniec z Gwiazdami
East News

 

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11