Taniec z gwiazdami
East News
Newsy

"Taniec z gwiazdami" bez udziału publiczności, zabraknie też przynajmniej jednej pary! Wiemy, o kogo chodzi

"Taniec z gwiazdami" bez udziału publiczności, zabraknie też przynajmniej jednej pary! Wiemy, o kogo chodzi

Kolejne zmiany w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" w związku z koronawirusem. Okazuje się, że w dzisiejszym odcinku na widowni zabraknie publiczności. Wszystko przez aktualną sytuację epidemiczną w naszym kraju. W tanecznym show zostało już pięć par i wygląda na to, że produkcja robi wszystko, aby udało się doprowadzić tę edycję do końca, po tym jak w marcu została zawieszona przez wybuch epidemii. Jednak "Fakt" donosi, że w dzisiejszym odcinku "Tańca z gwiazdami" może zabraknąć niektórych uczestników. Wiemy, kto nie wystąpi!

Ewa Farna na półfinał "Tańca z Gwiazdami" pożyczyła garnitur od Maffashion! To początek ich współpracy?

"Taniec z gwiazdami" bez udziału publiczności

W 11. edycji "Tańca z gwiazdami" znów pojawiły się zmiany. Widzowie doskonale pamiętają zaskoczenie gwiazd, kiedy wiosną program został zawieszony z powodu koronawirusa. Obecna sytuacja epidemiczna w kraju i ogromny wzrost zachorowań sprawił, że produkcja zdecydowała, że dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności i mediów. 

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Uczestników naszego show, Tancerzy, Jurorów, Prowadzących, Ekipy realizacyjnej oraz Państwa dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" odbędzie się bez udziału publiczności oraz mediów. Najmocniej przepraszamy za wynikającą sytuację i liczymy na Państwa zrozumienie - poinformowali nas przedstawiciele produkcji. 

Jeszcze nie wiadomo, czy taka sama sytuacja będzie miała miejsce w przypadku następnych odcinków. Wszystko zależy od aktualnej sytuacji w naszym kraju. 

W "Tańcu z gwiazdami" zabraknie niektórych par?

Kolejne niepokojące informacje dotyczące "Tańca z Gwiazdami" zamieścił też dziennik "Fakt". Według informacji tabloidu, kilka osób związanych z produkcją tanecznego show zauważyło u siebie niepokojące objawy i w dzisiejszym odcinku nie zobaczymy przynajmniej jednej pary.

Stacja Polsat zdecydowała się na oficjalny komunikat w tej sprawie i na oficjalnym koncie na Instagramie poinformowała, że w programie "Taniec z Gwiazdami" zabraknie Bogdana Kalusa, Lenki Kliment i Jana Klimenta, którzy przebywają na kwarantannie:

WAŻNY KOMUNIKAT 📣 W dzisiejszym odcinku @tanieczgwiazdami niestety nie zobaczymy wszystkich par 😔Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i @lenkakliment, którzy są na kwarantannie. Dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności. Wszystkim życzymy zdrowia i widzimy się o 20:05

Mamy nadzieję, że uda się doprowadzić 11. edycję "Tańca z Gwiazdami" do końca!

Zobacz także: Tata Mikołaja Jędruszczaka był wielkim fanem Sylwii Madeńskiej, jak zareagował na ich rozstanie?

 

Na kwarantannie jest też Janek Kliment.  Anna Karwan będzie miała nowego partnera tanecznego!

 

Po przerwie związanej  z epidemią koronawirusa do 11. edycji nie wrócił Marcin Bosak. 

Taniec z Gwiazdami
East News

 

Zobacz także
Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami": Czy Sylwia Madeńska wystąpi w kolejnej edycji? Jej fani bardzo na to liczą!

Anna Karwan z córką Oliwią w Tańcu z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami": Anna Karwan pokazała swoją 7-letnią córkę Oliwię. Wychowuje ja samotnie - co stało się z ojcem?

 

Taniec z gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami": Sylwia Lipka zawiodła mamę? "Moja mama wymarzyła mnie sobie inaczej"
"Taniec z gwiazdami": Sylwia Lipka zawiodła mamę? "Moja mama wymarzyła mnie sobie inaczej"

Sylwia Lipka obecnie świetnie spisuje się na parkiecie "Tańca z gwiazdami" , u boku Rafała Maseraka. W ostatnim odcinku tanecznego show było mnóstwo wzruszających momentów - gwiazdy wykonały jeden z tańców razem ze swoimi najbliższymi. Sylwia Lipka zaprosiła do wspólnego występu swojego brata, a drugi taniec zadedykowała mamie. Wtedy też wokalistce popłynęły łzy - powiedziała, że nigdy więcej nie chciałaby już zawieść swojej mamy.  Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami": Anna Karwan pokazała swoją 7-letnią córkę Oliwię. Wychowuje ja samotnie - co stało się z ojcem? Podczas wywiadu z reporterką Party.pl, Sylwia znów uroniła łzy. Wyjawiła nam, że nie czuje się idealną córką. Wiem, że nie jestem idealną córką. [...] Moja mama sobie mnie wymarzyła po prostu inaczej - powiedziała nam Sylwia Lipka.  Dlaczego tak uważa? Zobaczcie nasze wideo, aby dowiedzieć się szczegółów! Możecie je obejrzeć powyżej.   

Anna Karwan i Jan Kliment, Bogdan Kalus i Lenka Klimentova na ramówce Polsatu 2020
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami": Bogdan Kalus na kwarantannie, a Anna Karwan zatańczy z innym partnerem!
"Taniec z gwiazdami": Bogdan Kalus na kwarantannie, a Anna Karwan zatańczy z innym partnerem!

Dzisiejszy odcinek " Tańca z gwiazdami " będzie inny niż wszystkie. Produkcja poinformowała, że program odbędzie się bez udziału publiczności, ale na tym nie koniec! Okazuje się, że potwierdziły się doniesienia na temat pozytywnych wyników na obecność koronawirusa i jeden z uczestników oraz dwójka tancerzy trafiła na kwarantannę. Jak poinformowała stacja w "Tańcu z Gwiazdami" zabraknie Lenki Kliment i Bogdana Kalusa oraz Jana Klimenta. To będzie zaskakujący odcinek "Tańca z Gwiazdami". Która para odpadnie? Wielkie zmiany w "Tańcu z gwiazdami"! Trudna sytuacja epidemiczna w Polsce sprawiła, że produkcja zdecydowała się na emisję nowego odcinka "Dancing with the Stars" bez udziału publiczności i mediów. W programie nie zobaczymy też tanecznego duetu czyli Lenki Kliment i Bogdana Kalusa. W dzisiejszym odcinku  @tanieczgwiazdami  niestety nie zobaczymy wszystkich par 😔Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i  @lenkakliment , którzy są na kwarantannie. Dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności. - czytamy na oficjalnym koncie programu na Instagramie.  Niedługo potem pojawiła się informacja, że na kwarantannie przebywa też Jan Kliment i nie zobaczymy do w piątkowym odcinku. Anna Karwan, która otrzymała negatywny test na koronawirusa wystąpi u boku innego tancerza.  📣  @janekkliment  również musiał się poddać kwarantannie i nie zobaczymy go w dzisiejszym odcinku. Wkrótce poinformujemy Was, z kim zatańczy dziś  @aniakarwan  💃🏻 Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia  Pozostali uczestnicy są zdrowi i już o 20.05 będzie można oglądać ich występy! Zobacz także:  "Taniec z...

Taniec z gwiazdami
EastNews
Newsy
Jest oficjalne oświadczenie w sprawie "Tańca z gwiazdami"! Co dalej z tanecznym show?
Jest oficjalne oświadczenie w sprawie "Tańca z gwiazdami"! Co dalej z tanecznym show?

Na oficjalnym Instagramie programu "Taniec z gwiazdami" pojawiło się oświadczenie w sprawie najbliższego odcinka tanecznego show. Już wcześniej do mediów dotarła informacja, że jedna z gwiazd niestety uzyskała pozytywny wynik na testu na koronawirusa. Te informacje właśnie zostały potwierdzone w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych programu. Co dalej z "Tańcem z gwiazdami"? Czy w piątek 16. października zobaczymy kolejny odcinek? Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka do programu! "Mało honorowe, sam zrezygnował" Jest oficjalne oświadczenie w sprawie "Tańca z gwiazdami"! Co dalej z tanecznym show? Kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami" niestety zapowiada się bardzo nerwowo. Już w ubiegłym tygodniu z powodu obowiązkowej kwarantanny, w show nie zobaczyliśmy Bogdana Kalusa, Lenki Kliment oraz Jana Klimenta. Tym razem, jak czytamy w komunikacie zamieszczonym w mediach społecznościowych programu "Taniec z gwiazdami", wśród uczestników zdiagnozowano koronawirusa. Taneczne show ma być jednak dalej kontynuowane, ale oczywiście bez udziału uczestników, którzy zachorowali. Kochani! Z przykrością informujemy, iż wśród uczestników  @tanieczgwiazdami  zdiagnozowano koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją jedna z par nie weźmie udziału w dzisiejszym odcinku show. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia. Dlatego też program zostanie wyemitowany zgodnie z planem, ale bez publiczności i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarno – epidemiologicznego - brzmi oświadczenie produkcji programu.  Wszystko wskazuje na to, że w dzisiejszym odcinku zabraknie...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner