Dzisiejszy odcinek "Tańca z gwiazdami" będzie inny niż wszystkie. Produkcja poinformowała, że program odbędzie się bez udziału publiczności, ale na tym nie koniec! Okazuje się, że potwierdziły się doniesienia na temat pozytywnych wyników na obecność koronawirusa i jeden z uczestników oraz dwójka tancerzy trafiła na kwarantannę. Jak poinformowała stacja w "Tańcu z Gwiazdami" zabraknie Lenki Kliment i Bogdana Kalusa oraz Jana Klimenta.

Reklama

To będzie zaskakujący odcinek "Tańca z Gwiazdami". Która para odpadnie?

Wielkie zmiany w "Tańcu z gwiazdami"!

Trudna sytuacja epidemiczna w Polsce sprawiła, że produkcja zdecydowała się na emisję nowego odcinka "Dancing with the Stars" bez udziału publiczności i mediów. W programie nie zobaczymy też tanecznego duetu czyli Lenki Kliment i Bogdana Kalusa.

W dzisiejszym odcinku @tanieczgwiazdami niestety nie zobaczymy wszystkich par ????Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i @lenkakliment, którzy są na kwarantannie. Dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności. - czytamy na oficjalnym koncie programu na Instagramie.

Niedługo potem pojawiła się informacja, że na kwarantannie przebywa też Jan Kliment i nie zobaczymy do w piątkowym odcinku. Anna Karwan, która otrzymała negatywny test na koronawirusa wystąpi u boku innego tancerza.

???? @janekkliment również musiał się poddać kwarantannie i nie zobaczymy go w dzisiejszym odcinku. Wkrótce poinformujemy Was, z kim zatańczy dziś @aniakarwan ???????? Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia

Pozostali uczestnicy są zdrowi i już o 20.05 będzie można oglądać ich występy!

Zobacz także

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami" bez udziału publiczności!

Lenka Kliment i Bogdan Kalus przebywają na kwarantannie i nie wystąpią w dzisiejszym odcinku "Tańca z gwiazdami".

East News

Na kwarantannie przebywa też Jan Kliment. Anna Karwan zatańczy z innym tancerzem.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama