Sylwia Przybysz pierwszy raz od dawna pokazała ciążowy brzuszek. Poród tuż tuż! Fani: "ciąża Ci zdecydowanie służy"
East News

Sylwia Przybysz szykuje dom przed narodzinami drugiego dziecka. Cała szafa ubranek i stylowe łóżeczko to dopiero początek wyprawki! 

Sylwia Przybysz pierwszy raz od dawna pokazała ciążowy brzuszek. Poród tuż tuż! Fani: "ciąża Ci zdecydowanie służy"
East News

Sylwia Przybysz tuż przed porodem opublikowała w sieci nowy film w którym pokazała, jak przygotowała się do narodzin drugiego dziecka. Młoda gwiazda pochwaliła się wyprawką dla maleństwa. W mieszkaniu Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego pojawiło się już śliczne łóżeczko, kołyska i sporo ubranek. Zobaczcie sami!

Sylwia Przybysz szykuje się do narodzin dziecka

Drugie dziecko Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego lada dzień przyjdzie na świat. Zakochani są już rodzicami córeczki Poli, która zaledwie kilka tygodni temu świętowała pierwsze urodziny, a wkrótce Sylwia Przybysz urodzi drugą pociechę. Ostatnio szczęśliwa para w oryginalny sposób poinformowała, że czeka na narodziny kolejnej córki! Wiadomo już, że Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wybrali dla maleństwa stylowy i bardzo drogi wózek, a teraz ciężarna gwiazda pokazała resztę wyprawki. 

Sylwia Przybysz opublikowała na swoim kanale na youtube.com nowy film w którym pokazała m.in. łóżeczko i kołyskę dla drugiej pociechy. 

Dzisiaj przychodzę do was z filmikiem o którym mówię już bardzo długo, że chcę go nagrać i w sumie nagrywam go już na ostatnią chwilę bo już naprawdę jestem bardzo blisko terminu i już się bałam, że nie zdążę go nagrać- przyznała Sylwia Przybysz. Film będzie o mojej wyprawce, właściwie o wyprawce maluszka, czyli o rzeczach które przygotowaliśmy sobie razem z Jaśkiem do opieki nad dzieckiem- dodała.

Zobaczcie, jaką wyprawkę dla drugiego dziecka przygotowali Sylwia i Jan Dąbrowski. Kołyska jest naprawdę piękna i bardzo praktyczna! 

Zobacz także: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzili, ile będą musieli wydać na budowę nowego domu! Ta kwota zwala z nóg

Sylwia Przybysz pokazała wyprawkę dla drugiego dziecka.

Sylwia Przybysz pokazała kołyskę dla drugiego dziecka
screen youtube.com

Spójrzcie tylko na szafę pełną ubranek dziecięcych.

Sylwia Przybysz pokazała ubranka dla drugiego dziecka
screen youtube.com

Zobaczcie film w którym Sylwia Przybysz pokazuje wyprawkę.

 

Więcej na temat Sylwia Przybysz Jan Dąbrowski
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48