Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - są razem! Jan Dąbrowski z Sylwią Przybysz Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są parą?! Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są parą?! Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są parą?!
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - są razem!
Zobaczcie zdjęcia!
1/6
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - są razem!

 

Od jakiegoś czasu głośno mówi się o związku Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego. Para w sieci pokazała mnóstwo zdjęć, sugerujących, że są ze sobą, ale jeszcze ani razu nie powiedzieli tego wprost! Nam udało się potwierdzić, że rzeczywiście młoda piosenkarka i bardzo popularny youtuber są parą! Dlaczego przestali ukrywać, że to coś więcej niż przyjaźń?

 

Sprawdźcie w naszej galerii! 

 

Zobacz: Możesz zaśpiewać na koncercie Sylwii Przybysz! Co trzeba zrobić? Sprawdź!

2/6
Jan Dąbrowski z Sylwią Przybysz

 

Jan i Sylwia przyjaźnią się od kilku miesięcy. Spędzają ze sobą mnóstwo czasu, np. podczas wspólnych podróży do USA czy Londynu. Jaś pojawił się nawet w teledysku Sylwii Przybysz, który był kręcony na Cyprze. Teraz to pewne, że są parą!

 

Zobacz: Sylwia Przybysz jako... siostry Godlewskie?! Musisz zobaczyć to nagranie!

3/6
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są parą?!

 

Takie zdjęcia jak to wyżej wywoływały falę spekulacji wśród fanów popularnej pary. Jedni myśleli, że to tylko przyjaźń, inni - że to na pewno miłość. Na szczęście okazało się, że to miłość! ;)

 

Zobacz także: Szczere wyznanie Sylwii Przybysz o trudnych muzycznych początkach: "Nie mogłam się realizować w tym co kochałam przez moją siostrę"

4/6
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są parą?!

 

Sylwia i Jan nie będą dłużej ukrywać, że są parą. Ciągłe pytania o to były dla nich męczące!

 

Sylwia i Jan są razem, ale to dość świeża sprawa. Są jednak bardzo szczęśliwi! Nie chcą już ukrywać przed fanami, że to tylko przyjaźń, ponieważ ciągle byli o to pytani. Śmiało można życzyć im powodzenia  - mówi nam osoba z otoczenia pary!

 

Gratulacje! <3 

 

Zobacz: Z rana nadal jest zimno, więc tak jak Sylwia Przybysz - zainwestuj w puchówkę! SHOPPING

5/6
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są parą?!

 

Jan Dąbrowski ma 22 lata, jest bardzo popularnym youtuberem! Jego kanał na Youtubie subskrybuje ponad 1,34 mln internautów, a łączna ilość wyświetleń filmików to już ponad 187 mln! Co można znaleźć na jego kanale?

 

Gameplaye z różnych ciekawych gier, vlogi z najciekawszych wspomnień oraz różne, śmieszne wyzwania. Lubisz muzykę? Zatem posłuchaj coverów znanych piosenek Disneya, takich jak "Miłość rośnie wokół nas" czy też "Sznurki władzy" - czytamy.

 

Na swoim Instagramie ma już prawie milion obserwujących! W sieci więc ta para nie ma sobie równych :)

 

Zobacz: Sylwia Przybysz ma słabość do... polskiego aktora! Zobaczcie jak o nim mówi!

6/6
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są parą?!

 

Wcześniej Sylwia związana była z Arturem Sikorskim, również wokalistą. 

 

Zobacz: O nie :( Młoda gwiazda rozstała się ze swoim partnerem! "Nie wyszło". Co się stało?!

Więcej na temat Sylwia Przybysz