Sylwia Lipka
Instagram
Zmiana na plus?
1/5
Sylwia Lipka
Instagram

 

Sylwia Lipka to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia i członkini projektu Young Stars. Sylwia podbija serca słuchaczy swoimi utworami i mimo młodego wieku, ma na swoim koncie już dwa albumy - "Szklany sen" i "Fala". Nie da się jednak ukryć, że wraz z rozsnącym sukcesem, zaczęło się pojawiać coraz więcej porównań Sylwii Lipki do innej młodej gwiazdy - Sylwii Przybysz. Coś czujemy, że teraz Sylwia Lipka już całkiem się od nich nie opędzi! Gdy tylko zobaczycie jej metamorfozę na kolejnych stronach galerii, zrozumiecie, co mamy na myśli!

 

Zobacz: Pięć sposobów, dzięki którym twoje cienkie włosy nabiorą objętości! Szybciej, niż myślisz...

2/5
Sylwia Lipka
Instagram

 

Sylwia Lipka do tej pory zachwycała pięknymi, długimi i gęstymi ciemnymi włosami, które podkreślały jej urodę. Młoda gwiazda najwyraźniej miała jednak dość swojego wizerunku, bo całkowicie go zmieniła!

 

Zobacz: Wypadają ci włosy? Ten jeden kosmetyk może cię uratować. Kochają go trycholodzy i fryzjerzy, a kosztuje mniej niż 15 zł

3/5
Sylwia Lipka
Instagram

 

Tak teraz wygląda Sylwia LIpka! Wokalistka zdecydowała się pzefarbować włosy na jasny kolor, co naprawdę jest drastyczną zmianą. W końcu nie każda brunetka dobrze wygląda w blond włosach.

 

Zobacz: Przetłuszczające się włosy – co jest przyczyną i jak je pielęgnować?

4/5
Sylwia Lipka
Instagram

 

Trzeba jednak przyznać, że Sylwii Lipce do twarzy w jasnym kolorze włosów!

 

Zobacz: Szampon koloryzujący – jak używać i nie zniszczyć włosów?

5/5
Sylwia Lipka
Instagram

 

Może jednak się okazać, że Sylwia poszła w ślady Julii Wieniawy i postanowiła nabrać swoich fanów, a na głowie ma tylko perukę. ;) Jak myślicie - to jej prawdziwe włosy czy może jednak sztuczne? 

 

Zobacz: Grzebień do włosów z jadeitu - jak działa i jak go stosować?

Więcej na temat Sylwia Lipka