"Sylwester Marzeń" organizowany przez TVP zgromadził wielomilionową widownię przed telewizorami. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, dlatego nie zabrakło znanych polskich, ale również zagranicznych gwiazd. Jedną z nich był Julio Iglesias Junior, który wykonał między innymi hit swojego brata, Enrique Iglesiasa, "Bailamos". Co sądzą o hiszpańskim wokaliście fani? Zobaczcie sami.

Reklama

Zobacz także: Sylwester TVP 2021/22: Julio Iglesias jest świeżo po rozwodzie. Była żona zażądała od niego potężnej części majątku!

"Sylwester Marzeń" z Dwójką: Jak wypadł Julio Iglesias?

Julio Iglesias Junior był jedną z zagranicznych gwiazd "Sylwestra Marzeń" z Dwójką. Kiedy stacja TVP ogłosiła jego nazwisko, wielu fanów zaczęło się zastanawiać kim tak naprawdę jest artysta, bo niestety, nie znają jego twórczości.

- Ojej, gorzej być nie może chyba

- To jest ta mega światowa gwiazda??

- Nie znam go - pisali w sieci internauci.

East News/Paweł Murzyn

Zobacz także: Nie tylko "Despacito"! Oto chyba najbardziej żenujący playback podczas Sylwestra TVP. To wydarzyło się naprawdę! ZOBACZ

Oczywiście Julio Iglesias Junior to syn Julio Iglesiasa i starszy brat Enrique Iglesiasa. Wokalista urodził się 25 lutego 1973 roku w Madrycie i również jest związany z branżą muzyczną. W jego portfolio trudno jednak doszukać się wielkich, światowych hitów, jak w przypadku jego znanego brata. Być może właśnie z tego względu artysta podczas "Sylwestra Marzeń" z Dwójką zdecydował się wykonać między innymi hit Enrique Iglesiasa, "Bailamos". Czy jego występ spodobał się fanom? Patrząc na wpisy w sieci, raczej ciężko dopatrzeć się zachwytów...

Zobacz także
East News/Paweł Murzyn

W sieci pojawiły się komentarze, w których internauci surowo ocenili występ hiszpańskiego artysty podczas sylwestrowego koncertu TVP.

- Największe rozczarowanie #sylwestermarzeń to Julio Iglesias Junior. Coverowiec średni i trochę tak jak zamówić Enrique, ale w zamienniku przyjechał Julio Junior.

- Czy Julio Iglesias Junior nie ma swoich piosenek tylko na występach śpiewa piosenki swojego brata, ojca i inne hiszpańskie hity? XD

- Julio Iglesias Junior rzeczywiście.....junior. Litości, dobrze, że już skończył.

- Julio Iglesias Jr. Człowiek którego nikt nie znał. Nagle gwiazda, śpiewa kawałki ojca i brata. Gwiazda. Top - czytamy w sieci.

East News/Paweł Murzyn
Reklama

A Wam, jak się podobało? Czy rzeczywiście Julio Iglesias Junior zasłużył na słowa krytyki, czy jednak Was rozgrzał swoim występem?

East News/Paweł Murzyn
Reklama
Reklama
Reklama