Małgorzata Rozenek w koku
Newsy

Mamy projekty sukni ślubnej Małgorzaty Rozenek! Który najlepszy? ZDJĘCIA

Mamy projekty sukni ślubnej Małgorzaty Rozenek! Który najlepszy? ZDJĘCIA
Małgorzata Rozenek w niebieskiej marynarce
Newsy
Rozenek i Majdan zaprosili na ślub uczestnika "Azja Express"! Kogo? Bardzo się z nim zaprzyjaźnili!
Rozenek i Majdan zaprosili na ślub uczestnika "Azja Express"! Kogo? Bardzo się z nim zaprzyjaźnili!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaproszą na swój ślub Leszka Stanka z "Azja Express"! Ślub jednej z najsłynniejszych par w polskim show-biznesie zbliża się wielkimi krokami. Małgorzata Rozenek na ten dzień przygotowała kilka sukni  i z pewnością zaskoczy wszystkich fanów. A znając kreatywność Ewy Minge, kreacja nie będzie byle jaka! Całkiem niedawno jako pierwsi podaliśmy listę gości weselnych, którzy pojawią się na imprezie Rozenek i Majdana. Nie zabraknie takich nazwisk jak Łukasz Jemioł, Michał Malitowski czy Ewa Chodakowska z mężem. Teraz do weselników dołączy jeszcze jedna osoba, z którą para zaprzyjaźniła się podczas trwania programu "Azja Express". Jak udało nam się ustalić, Małgosia Rozenek i Radek Majdan chcą, aby w tym dniu towarzyszył im Leszek Stanek. Małgosia i Radek bardzo chcą, aby w tym dniu towarzyszyły im ważne dla nich osoby. Bardzo zaprzyjaźnili się z uczestnikami "Azja Express" i chcą, aby oni także towarzyszyli im w tym dniu - mówi nam znajomy pary. Myślicie, że to będzie ślub roku?   Zobacz:  Ślub Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana odbędzie się w... Zaskoczeni? To będzie zupełnie coś innego niż ślub Szulim!   Leszek Stanek będzie gościem weselnym na ślubie Rozenek i Majdana.   Małgorzata Rozenek i Radek Majdan zaprzyjaźnili się z uczestniczkami "Azja Express".

Psy na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
Instagram
Newsy
Na ślubie Rozenek i Majdana pojawią się wyjątkowi goście, których nikt się nie spodziewał! "Mają zająć honorowe miejsca"
Zaskoczeni?

Na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana pojawią się... psy! Okazuje się, że prowadząca "W dobrym stylu" i największa gwiazda programu "Azja Express" nie wyobraża sobie, żeby na uroczystość, która ma się odbyć już jutro, zabrakło jej czworonożnych przyjaciół - Sisi i Lili. Według doniesień Faktu buldożki francuskie podczas ślubu mają zająć honorowe miejsca.   Zobacz także: Ślub Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana odbędzie się w... Zaskoczeni? To będzie zupełnie coś innego niż ślub Szulim! Małgośka oszalała na punkcie dwóch małych pieszczochów. Chciałaby urodzić Radkowi córkę, ale póki nie mają wspólnego dziecka, jego miejsce zajmują Sisi i Lili. Zaprosiła je na ślub - zdradził informator tabloidu. Małgorzata Rozenek już nie raz podkreślała, jak ważne są dla niej Sisi i Lili. Pieski często towarzyszą jej nawet w pracy. Zabieram Sisi i Lili wszędzie ze sobą. Jeżdżą ze mną na plan, na wakacje- mówiła jakiś czas temu w Fakcie. Małgorzata Rozenek po raz kolejny więc udowadnia, że jej buldożki francuskie są dla niej bardzo ważne. Ciekawe czy Sisi i Lili wezmą również udział w ślubnej sesji pary młodej! To z pewnością będzie wyjątkowa uroczystość...   Zobacz także: Co należy zrobić przed ślubem – przygotowania krok po kroku   Na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana nie zabraknie Sisi i Lili.   Para już jutro powie sobie TAK.

Małgorzata Rozenek komentuje pierwszy ocinek Azja Express
Instagram
TV-Show
Podobała wam sie Małgosia Rozenek w "Azja Express"? Uwaga! "To dopiero początek..." ZDJĘCIE
Małgorzata Rozenek zachwyciła w pierwszym odcinku Azja Express. Gwiazda już zapowiada: "To był dopiero początek..."

Małgorzata Rozenek skomentowała pierwszy odcinek programu "Azja Express". Prowadząca "W dobrym stylu" była niekwestionowaną gwiazdą pierwszej odsłony show TVN. Małgorzata Rozenek pokazała nieznane nam dotąd oblicze  a jej cytaty na zawsze wejdą do historii show-biznesu. Pod wielkim wrażeniem gwiazdy TVN był m.in. Antek Królikowski, który pomimo przyjaźni z Michałem Żurawskim oficjalnie przyznał, że jego serce skradła właśnie Małgosia i Radosław Majdan. Zobacz: Antek Królikowski ocenił występ Małgorzaty Rozenek w show "Azja Express". Wszyscy się zachwycają, a on?   A jak sama Małgorzata Rozenek skomentowała premierowy odcinek Azja Express ? Uczestniczka show podziękowała za wsparcie swoich fanów a przy okazji zasugerowała, że to był dopiero początek prawdziwych emocji ;) Kochani, bardzo dziękujemy Wam za wszystkie miłe słowa po pierwszym odcinku @azjaexpresstvn Spotkajmy się już w przyszłą środę o 21.30 w @tvn.pl Wczoraj to był dopiero początek... - napisała na Instagramie. Musimy przyznać, że już nie możemy doczekać się drugiego odcinka programu! czy tym razem Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan skradną show?   Zobacz także: Biurowy bon ton, czyli o dobrych manierach w miejscu pracy   Małgorzata Rozenek o pierwszym odcinku Azja Express.   Gwiazda zaprosiła na kolejną odsłonę show i podziękowała za wsparcie.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner