Ślub Dominiki Gwit, zdjęcie z mężem w sukni Ślub Dominiki Gwit, zdjęcie z mężem w sukni
Ślub Dominiki Gwit, zdjęcie z mężem w sukni
Instagram
Zmieniła też nazwisko
1/3
Ślub Dominiki Gwit, zdjęcie z mężem w sukni
Instagram

Te zdjęcia wszystko potwierdzają! Dominika Gwit w sobotę wzięła ślub. Jej wybranek to Wojciech Dunaszewski. Początkowo sama aktorka i dziennikarka chciała zachować ślub w tajemnicy, jednak już wczoraj wszyscy dowiedzieli się o nim za sprawą jej przyjaciela. Leszek Stanek, bo o nim mowa, zamieszczał na swoim profilu na Instagramie zdjęcia oraz filmy, które wskazywały na to, że wybiera się na wesele Dominiki. Na jednym z nich oznaczył też profil aktorki.

W niedzielę ślub postanowiła potwierdzić sama Gwit. Zrobiła to również na Instagramie, pokazując zdjęcia z uroczystości! Co napisała? Jak wyglądała w sukni? Zobaczcie w naszej galerii! 

>>> NASTĘPNA STRONA >>>

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/3
East News

 

Dominika Gwit pochwaliła się ślubem dzień po nim - w niedzielę. 

Wyszłam za mąż!!! Zaraz wracam 😉 
#wedding #bestdayever #happiness #love

 

Jej wpis wywołał prawdziwą lawinę gratulacji, do których z przyjemnością się dołączamy!

Przy okazji nasza Królowa Metamorfoz pokazała w całej okazałości swoją piękną suknię ślubną, zdradziła też kto ją uszył. Zobaczcie na następnym slajdzie.

 

>>> NASTĘPNA STRONA >>>

3/3
Ślub Dominiki Gwit, zdjęcie z mężem w sukni
Instagram

 

I jak Wam się podoba? Suknia Dominiki Gwit to projekt salonu ślubnego plus size "Ideo Design", który szyje suknie w dużych rozmiarach. Prawda, że piękna?

 

Dominika Gwit zmieniła nazwisko

Przy okazji wpisu Dominika ujawniła, że zmieniła nazwisko. Do swojego dodała nazwisko męża, i teraz podpisuje się Dominika Gwit-Dunaszewska.

 

Więcej na temat śluby gwiazd Dominika Gwit