Dominika Gwit
East News
Niespodzianka!
1/5
East News

 

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski wzięli ślub?! Wszystko na to wskazuje! Jednak to nie młoda para pochwaliła się tym faktem w mediach. Zrobił to za nich ich bliski przyjaciel, Leszek Stanek. Tancerz od samego początku zamieszczał na swoim profilu na Instagramie zdjęcia oraz filmy, które wskazywały na to, że wybiera się na wesele Dominiki Gwit. Na jednym z nich oznaczył nawet profil aktorki!

 

Leszek Stanek pokazał także znanych gości, którzy zjawili się na ślubie Dominiki Gwit i Wojtka Dunaszewskiego. Kto razem z nimi świętował ten wyjątkowy dzień? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: 50 kg w dół i... znów w górę! Jak się zmieniała Dominika Gwit? Królowa metamorfoz kończy 30 lat!

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/5
Instagram

 

Leszek Stanek nie mógł dłużej ukrywać swojego szczęścia z faktu, że jego przyjaciółka stanęła właśnie na ślubnym kobiercu i poślubiła miłość swojego życia. Celebryta od samego początku z chęcią pokazywał zdjęcia, choć na każdym kroku podkreślał, że nie może zdradzić, na czyim weselu właśnie się bawi. Jednak kolejna fotografia nie zostawiła złudzeń... Zobaczcie sami!

3/5
Instagram

 

Na weselnych gości czekały sympatyczne prezenty. Obok wizytówek każdy z nich znalazł przypinkę z wizerunkiem państwa młodych. Pod spodem widniał napis: "Dominika i Wojtek 07.07.2018". Chyba nikt nie powinien mieć już wątpliwości! A kto bawił się na weselu Dominiki Gwit i jej ukochanego? Zobacz kolejny slajd!

4/5
Instagram

 

Na weselu Dominiki Gwit nie zabrakło jej przyjaciół, z którymi występuje w sztuce "Szalone nożyczki". Przy weselnym stole zasiadł między innymi Michał Piróg oraz Joanna Kupińska. A jak zaczęła się miłość Dominiki Gwit i Wojciecha Dunaszewskiego? Odpowiedź na następnej stronie!

5/5
Dominika Gwit

 

Wojciecha Dunaszewskiego poznała w teatrze.

„Wszystkie koleżanki miały chłopaków, a ja nie. Właściwie jedyną sferą mojego życia, jaką niszczyła otyłość, była seksualność, sfera damsko-męska. Problem polegał na tym, że kiedy mijałam na ulicy takie dziewczyny jak ja, z chłopakami pod rękę, to zastanawiałam się, co ze mną jest nie tak”, wyznała w „Vivie!” w 2015 roku Dominika.

Wojciech nie tylko ją pokochał, ale i dobrze rozumiał jej zmagania, bo sam przeszedł wcześniej podobną drogę – też schudł aż 50 kg! Ich związek trwa już ponad dwa lata, kilka miesięcy temu się zaręczyli.

 

Dominika Gwit z narzeczonym
ONS

 

Czuję się kochana przez mężczyznę mojego życia, ale o ślubie nie będę mówić. Nie chcę, by jeździli za mną paparazzi. Wszyscy dowiedzą się o ceremonii po fakcie – mówiła jeszcze niedawno magazynowi „Party”.

Szczęśliwej parze składamy szczere gratulacje! Przyłączacie się do nas?

Więcej na temat Dominika Gwit