Meghan Markle w białej koszuli i czarnych spodniach Meghan Markle w białej koszuli na pokazie Meghan Markle w białej koszuli
Meghan Markle wróciła z urlopu macierzyńskiego
East News

Meghan Markle wróciła z urlopu macierzyńskiego. Archie Harrison skończył już cztery miesiące, a księżna powoli wraca do swoich obowiązków. Jako pierwsze wydarzenie, na którym pojawiła się oficjalnie po zakończonym urlopie, wybrała premierę współtworzonej przez siebie kolekcji ubrań dla organizacji charytatywnej Smart Works. Dochód ze sprzedaży ubrań zostanie przeznaczony na wsparcie kobiet, które chcą wrócić na rynek pracy, w tym samotnych matek. Dlatego jest to tak ważna inicjatywa dla księżnej Sussex, w którą w pełni się zaangażowała.

Tego dnia księżna zachwyciła elegancką, klasyczną stylizacją. A ten uśmiech na twarzy! Sami spójrzcie, jak wyglądała...

1/3
Meghan Markle w białej koszuli i czarnych spodniach
East News

W czasie urlopu macierzyńskiego Meghan pojawiła się zaledwie kilka razy, a i tak jej stylizacje były szeroko komentowane. Jeansowa sukienka, w której pojawiła się na US Open w USA wyprzedała się w kilka godzin. Teraz będziemy mieli okazję częściej podziwiać jej zestawy. Już pierwsza propozycja księżnej Sussex zasługuje na uwagę! W takim prostym i klasycznym wydaniu jeszcze się nie pojawiła,  odkąd została żoną Harry'ego!

2/3
Meghan Markle w białej koszuli na pokazie
East News

Meghan Markle zdecydowała się na klasyczną koszulę, którą zaprojektowała jej przyjaciółka Misha Nonoo, czarne spodnie marki Jigsaw i brązowe dodatki. Do tego oczywiście pojawiło się złoto. Szeroka bransoletka, pierścionki i delikatne kolczyki, w kształcie motyli - to one przyciągały uwagę. Okazuje się, że kolczyki Meghan pożyczyła ze szkatułki księżnej Diany. Matka Harry'ego miała je na sobie w 1986 roku. 

3/3
Meghan Markle w białej koszuli
East News

Widać, że księżna może pochwalić się doskonałą figurą. Stopniowo wracała do formy sprzed ciąży i teraz wygląda doskonale. 

Po zakończonej premierze Meghan wyznała, że musi już wracać do dziecka, bo jest pora karmienia. W ten uroczy sposób przypomniała, że jest młodą mamą i mimo powrotu z urlopu macierzyńskiego nadal większość czasu będzie spędzała z Archiem!

 

Więcej na temat Meghan Markle