Kto zabłysnął stylem, a kto kitem na salonach?
1/11

Miniony tydzień nie obfitował w tak wiele wydarzeń jak ostatnie dwa, ale nie przeszkodziło to nam żeby wybrać najgorzej i najlepiej ubrane gwiazdy tygodnia. Tym razem wygrały kolory i klasyka. A kto zaliczył wtopy? Było ich całkiem sporo. Zobaczcie.

Zobacz: Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy poprzedniego tygodnia

2/11

Doda - HIT!

Ostatnie tygodnie należą do Dody. Gwiazda wraca do modowej formy i znów wygląda stylowo i trendy. Plusik za wspieranie młodych talentów - Dirty Fingers Style i Julii Kuczyńskiej. Współpraca z nimi zdecydowanie jej służy.

Zobacz: Ostra stylizacja Dody na imprezie MTV

3/11

Anna Wyszkoni - KIT!

Upiór w operze. Leśnej.

4/11

Marina - HIT!

Marina zawiesiła modową poprzeczkę polskim gwiazdom tak wysoko, że tylko nieliczni mogą ją przeskoczyć, a z każdym kolejnym wyjściem jest ona coraz wyżej. Jedna z niewielu ikon stylu w tym kraju, bez dwóch zdań.

5/11

Honorata Skarbek - KIT!

Mieszanka wybuchowa. Heavy metal skrzyżowany z disco polo. Łączenie skrajności wprowadza w jeszcze większą skrajność. Jesteśmy na nie.

6/11

Eric Saade - HIT!

Boho jest ponadczasowe i międzynarodowe. Może w końcu przekroczy także granice wśród polskich mężczyzn?

7/11
Michał Szpak - KIT!

Lateksowe bufony mające nadrabiać za bicepsy Pudziana i szelki optycznie poszerzające łydki to za mało być sprawiać pozory męskiego. Na twarzy nadal czuć inspiracje wczesną Natalią Kukulską, a na paznokciach wczesną Dodą.
8/11

Karolina Korwin Piotrowska - HIT!

Klasyka na wariackich papierach. Płaszcz retro w stylu Marni/Chanel, modne jesienią buty na grubym obcasie i torebka z "jajem", a ściślej mówiąc - z "kokardką". Do powtórzenia tylko dla nielicznych.

9/11

Dominika Gawęda - KIT!

Czasy niewinnej Britney Spears przeminęły z momentem kiedy zdjęła z palców pierścień dziewictwa. A teraz powracają. Tyle że zamiast pierścienia Dominika Gawęda założyła pasek dorabiający wałki tłuszczu.

10/11

Magda Mołek - HIT!

Trochę taka Maja Sablewska w wersji pudrowej, a ponieważ styl Mai bardzo lubimy to nie może być inaczej także w tym przypadku.

11/11

Paweł Małaszyński - KIT!

Trochę gotyku, trochę metalu i trochę poliestru. Mieszanka jak bomba niewypał i przykład na to, że mężczyzna w koszuli nie zawsze jest męski. Gdzie Paweł ma ręce?!