Sykut i Ibisz na kolędowaniu z Polsatem Steczkowska i Karpiel Bułecka na kolędowaniu z Polsatem Irena Santor na kolędowaniu z Polsatem Steczkowska, Cleo, Węgiel na kolędowaniu z Polsatem
Steczkowska, Cleo, Węgiel na kolędowaniu z Polsatem

Święta Bożego Narodzenia w telewizjach to czas filmów, ale i również koncertów kolęd! Każda stacja telewizyjna ma swoje kolędowanie, które najczęściej można zobaczyć w Wigilię. Kto w tym roku zaśpiewał w Polsacie? Wśród gwiazd m.in. Justyna Steczkowska, Roksana Węgiel, Edyta Bartosiewicz, Irena Santor, Golec Orkiestra czy Paweł Domagała. Zobaczcie zdjęcia i piękne kreacje gwiazd!

Zobacz także: Stylowa Justyna Steczkowska w "Pytaniu na śniadanie"! Zdradziła, czego nauczył się jej młodszy syn!

1/4
Sykut i Ibisz na kolędowaniu z Polsatem

W Wigilię o godz. 16:45 Polsat pokaże „Wielkie Kolędowanie z Polsatem” z XVII–wiecznego barokowego kościoła pokamedulskiego w Warszawie. Koncert kolęd poprowadzą niezawodni Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.

2/4
Steczkowska i Karpiel Bułecka na kolędowaniu z Polsatem

Justyna Steczkowska zaśpiewała razem ze Sebastianem Karpielem-Bułecką. Gwiazdę zobaczymy nie tylko w Polsacie, ale również koncertach Polsatu i TVN! W tym roku jest absolutną królową kolędowania! 

3/4
Irena Santor na kolędowaniu z Polsatem

Najpiękniejsze polskie kolędy zaśpiewa również pierwsza dama polskiej sceny - wielka Irena Santor! 

4/4
Steczkowska, Cleo, Węgiel na kolędowaniu z Polsatem

W koncercie wezmą również udział bracia Golec, Agnieszka Hekiert, Krzysztof Cugowski, Kamil Bednarek, Edyta Bartosiewicz i Paweł Domagała. Będziecie oglądać "Kolędowanie z Polsatem"?