Małgorzata Rozenek z rodziną
Instagram

Syn Małgorzaty Rozenek wygrał konkurs plastyczny. Gwiazda nie kryje dumy! Zobacz dzieło Stasia ZDJĘCIE

Małgorzata Rozenek z rodziną
Instagram

Staś Rozenek wygrał konkurs plastyczny! Starszy syn Małgorzaty Rozenek zajął pierwsze miejsce. Chłopiec zaprojektował nadruk na koszulkę: "Oszczędzam na gitarę". Gwiazda stacji TVN poinformowała o sukcesie syna na swoim profilu na Instagramie. Prezenterka nie kryje dumy. 11-letni Staś nie od dziś przejawia talent plastyczny, lecz to jego pierwszy tak duży sukces!

I jak ja mam nie być dumna ze swoich dzieci?Mój Staś zdobył pierwsze miejsce w konkursie plastycznym. Stasiu, gratuluję‼️‼️‼️ - napisała prezenterka na swoim profilu.

Natychmiast posypały się gratulacje od fanów, którzy są zachwyceni pracą Stasia.

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan dostała od synów najlepszy prezent na świecie! Staś i Tadzio wiedzą, co podoba się ich mamie!

Syn Małgorzaty Rozenek zwycięzcą konkursu plastycznego

Małgorzata Rozenek chętnie chwali się dokonaniami swoich synów w internecie. Jak do tej pory, już kilkakrotnie publikowała w sieci rysunki Stasia. Chłopiec przejawia talent plastyczny, o czym najlepiej świadczy jest zwycięstwo w konkursie. Staś oraz młodszy z braci, 7-letni Tadzio, chętnie obdarowują swoją mamę wykonanymi przez siebie rysunkami. Nawet na Mikołajki podarowali jej prezenty w formie rysunków. Obaj są bardzo utalentowani. I nic dziwnego! To na pewno po mamie. ;)

 

Zobaczcie pracę Stasia!

 

Polecamy: Czym jest talent? Jak dowiedzieć się, do czego mam talent?

 

Małgorzata Rozenek pochwaliła się pracą Stasia. Dzięki temu dziełu chłopiec wygrał konkurs plastyczny.

Rysunek Stasia Rozenka
Instagram

Staś, starszy syn Małgorzaty Rozenek, jest bardzo utalentowany plastycznie. Prezenterka chętnie wrzuca do sieci jego rysunku.

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi: Stasiem i Tadziem

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37