Zara 109 zł
Mat. prasowe
Nawet jeszcze tańsze!
1/11
Małgorzata Rozenek
ONS.pl/mat.pras.

 

Nie jest żadną tajemnicą, że krata w różnych wielkościach i kolorach króluje w sezonie jesienno-zimowym. Również i w tej jesieni kratę znajdziemy dosłownie wszędzie - na bluzkach, koszulach, sukienkach, płaszczach i oczywiście spodniach. Po jeden z modnych modeli spodni w kratę sięgnęła Małgorzata Rozenek, która znana jest ze swojego wyczucia trendów. 

Zobacz: Małgorzata Rozenek, Joanna Jabłczyńska, Katarzyna Zielińska i wiele innych gwiazd na świątecznej imprezie w Pasażu Tesco

 

Spodnie w kratę w stylu Rozenek

Małgorzata Rozenek wybrała luźne spodnie w zielono-bordową kratę, do których dobrała gold i sweter w odcieniach koloru bordowego, dzięki czemu cały look wyglądał na dopasowany i harmonijny. Jeśli marzą ci się spodnie w kratę, to oczywiście możesz ubierać się podobnie do gwiazdy. Swoje spadnie w kratę możesz też nosić z nieśmiertelną czernią lub bielą. Zrezygnuj za to z innych modnych wzorów (kwiatów czy zwierzęcych), bo krata nie przepada za tego rodzaju konkurencją.

Przeczytaj: Małgorzata Rozenek wybrała czerwony garnitur od projektanta, a ty możesz kupić identyczny w sieciówce!

 

Gdzie kupić spodnie w stylu Małgorzaty Rozenek?

Oczywiście w sieciówkach! Małgorzata Rozenek wybrała model z Zary za 199 złotych. Bardzo podobne spodnie znajdziecie również w Zarze, tylko znacznie tańsze! Zajrzyjcie też do Top Secret, H&M czy Reserved. Ale najpierw zobaczcie naszą galerię zdjęć, w której znajdziecie wszystkie propozycje spodni w kratę z sieciówek wraz cenami.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek i Doda w tych samych sneakersach za ponad 4 tysiące złotych!

2/11
Zara 199 zł
Mat. prasowe
3/11
Zara 139 zł
Mat. prasowe
4/11
Zara 109 zł
Mat. prasowe
5/11
Zara 109 zł
Mat. prasowe
6/11
Zara 89,90 zł
Mat. prasowe
7/11
Top Secret 169,99 zł
Mat. prasowe
8/11
Reserved 99,99 zł
Mat. prasowe
9/11
Reserved 89,99 zł
Mat. prasowe
10/11
H&M 129,99 zł
Mat. prasowe
11/11
H&M 59,90 zł
Mat. prasowe
Więcej na temat Małgorzata Rozenek