Kinga Rusin w szarym płaszczu

Spodnie, których nienawidzą mężczyźni. Kinga Rusin wie, jak je nosić, aby wyglądały dobrze!

Kinga Rusin w szarym płaszczu

Kinga Rusin jest znana jako jedna z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. Na czerwonym dywanie zachwyca, a jej codzienne zestawy są zawsze dopracowane w każdym calu. Dziennikarka jest na bieżąco z najgorętszymi modowymi trendami i potrafi wybrać z nich, to w czym będzie czuła się dobrze i wyglądała doskonale.

Tym razem Kinga Rusin zdecydowała się na mocno kontrowersyjny model spodni! To ubranie z kategorii tych, które nie podobają się mężczyznom. Zobaczcie, jak wypadła gwiazda TVN w tym trudnym modelu jeansów!

Kinga Rusin w jeansach z szerokimi nogawkami!

Jak widać dla Kingi Rusin nie ma "trudnych ubrań", nawet kontrowersyjne jeansy potrafi tak zestawić, aby wyglądać stylowo i z klasą. Dziennikarka najczęściej wybiera sukienki i spódnice o długości midi lub maxi, ale uwielbia też spodnie. Nieraz możemy zobaczyć gwiazdę zarówno w eleganckich spodniach, jak i szerokich modelach czy nawet joggerach. Co więcej gwiazda ma doskonałą figurę i wykorzystuje ten fakt, bawiąc się modą.

Ostatnio do szerokich jeansów z postrzępionymi nogawkami Kinga Rusin założyła szare botki, czarną koszulę z motywem kwiatowym i oversizowy płaszcz. Całość uzupełniła pikowana torebka Gucci i ulubione ostatnio okulary. Sami spójrzcie, jak prezentowała się gwiazda!

Kinga Rusin w szerokich jeansach

Kinga Rusin w szerokich jeansach

 

Więcej na temat Kinga Rusin
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49