Instagram

Sonia w "M jak miłość" bez Janka! Policjantka zostanie samotną matką? Barbara Wypych opublikowała tajemnicze zdjęcie

Instagram

Sonia w nowym sezonie „M  jak miłość” będzie w ciąży. Wydawałoby się, że w końcu w burzliwym związku uroczej  policjantki i Janka sytuacja się ustabilizuje. 

Sonia niedługo zajdzie w ciążę! Cieszę się na taką perspektywę Sonia od początku cierpliwie czekała na uczucie ze strony Janka. Teraz wszystko wskazuje na to, że przed nimi nowy, wspaniały etap - powiedziała Barbara Wypych dla magazynu "Tele Tydzień".

Tymczasem na nowym zdjęciu opublikowanym przez aktorkę widać, jak Sonia sama spędza czas w Grabinie. Jej zamyślony i smutny wyraz twarzy może wskazywać na to, że związek z Jankiem znów czeka trudny czas! 

Sonia i Janek w "M jak miłość" będą razem?

Sonia od początku jest zakochana w Janku, jednak na drodze do ich szczęścia stawało dawne uczucie do Uli. Policjant długo nie potrafił zapomnieć o byłej narzeczonej, ale w końcu odwzajemnił uczucia koleżanki z pracy.

W nowym sezonie "M jak miłość" para zostanie rodzicami, ale nowe zdjęcie z planu serialu nie wróżą dobrze ich relacji. Barbara Wypych opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zamyślona samotnie spędza czas w leśniczówce. Co z Jankiem? Czyżby para ostatecznie się rozstała? Oby nie! Widzowie Emki "liczą" na szczęśliwy finał tej relacji. Po kryzysie w małżeństwie Zduńskich, kolejny rozpad związku to byłoby za dużo! 

Zobacz także: Małżeństwo Kingi i Piotrka w "M jak miłość" rozpadnie się? Tajemnicze zdjęcie Katarzyny Cichopek: "cisza przed burzą"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uchwyciła @jjpruszynska 💋 #atwork 🌱

Post udostępniony przez Barbara Wypych (@barbara.wypych)

Relacja Soni i Janka od początku nie była łatwa!

M jak miłość Janek i Sonia
Instagram

W ostatnim sezonie wydawało się, że para w końcu zdecydowała się być razem. Jednak po wakacjach w ich relacji wiele może się zmienić!

M jak miłość Sonia
Instagram

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41