Małgorzata Rozenek o ślubie z Radosławem Majdanem
Instagram

Małgorzata Rozenek zdradziła, gdzie odbędzie się jej ślub z Radosławem Majdanem!

Małgorzata Rozenek o ślubie z Radosławem Majdanem
Instagram

Małgorzata Rozenek zdradziła szczegóły swojego ślubu z Radosławem Majdane. Długo wyczekiwana uroczystość zbliża się wielkimi krokami, a tymczasem gwiazda TVN w rozmowie z "Galą" zdradziła, jak będzie wyglądać i gdzie odbędzie się uroczystość. Okazuje się, że Małgorzata Rozenek marzy o cichym, kameralnym ślubie w ogrodzie.

To ma być kameralny ślub, a nie medialne wydarzenie. Chociaż z drugiej strony wydaje mi się, że trudno jest uchować wszystkie informacje w tajemnicy. Korzystam z pomocy wedding planerki. Ale tylko dlatego, że teraz większość czasu poświęcam na promocję programu "Projekt Lady". Mam już zarezerwowane i datę, i miejsce. Teraz dopinam szczegóły dotyczące menu, świeczek, koloru obrusów na stołach... Zdradzę, że przyjęcie weselne odbędzie się w przepięknym ogrodzie, a goście będą się bawić przy muzyce granej przez zespół oraz DJ-a- zdradziła Małgorzata Rozenek.

Przypominamy, że suknię ślubną Małgorzaty Rozenek uszuje Ewa Minge. Projektantka już kilka miesięcy temu w DDTVN przyznała, że "będzie to fajna, graficzna, geometryczna suknia, która będzie podkreślała Gośki figurę". Małgorzata Rozenek z pewnością będzie wyglądała zachwycająco!

 

Zobacz także: Jak ubrać się na wesele – przegląd modnych stylizacji

 

Małgorzata Rozenek o swoim ślubie z Radosławem Majdanem.

Małgorzata Rozenek w czerwonym garniturze

Przed ślubem para wypoczywa na wakacjach.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacjach

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22