Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Joanna i Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą?
Instagram
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci swatają Asię z Marcinem. Uczestnik drugiej edycji odpowiada!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci swatają Asię z uczestnikiem drugiej edycji! Mężczyzna tajemniczo odpowiada! 

Finał czwartego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wywołał mnóstwo kontrowersji. Zachowanie Adama i sposób w jaki potraktował Joannę rozwścieczyło internautów. Fani programu wspierają uczestniczkę jak tylko mogą, znaleźli jej nawet... nowego partnera! Widzowie uważają, że Joanna i Marcin Wichrowski z drugiego sezonu stworzyliby idealną parę. Uczestnik odniósł się do tych rozmyślań. 

Zobacz także: Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

Marcin i Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą parą? 

Joanna pomimo smutnego finału eksperymentu w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nie załamała się. Ostatni odcinek show oglądała w gronie nowych przyjaciół. Towarzyszyli jej Agnieszka i Wojtek oraz uczestnicy poprzednich edycji show. Widzowie nie mogą pogodzić się z finałem eksperymentu i zachowaniem Adama. Uważają, że nigdy nie zasługiwał na taką kobietę jak Joanna. Z kolei dla niej znaleźli nowego kandydata! Nieśmiało zasugerowali, że to właśnie z Marcinem Wichrowskim mogłaby stworzyć udaną parę, a już szczególnie dlatego, że darzą się sympatią: 

- Może wśród przyjaciół znajdziesz męża? 🥰
- Pasowałaby Asia idealnie do Marcina 😍😍
- To samo pomyślałam. @marcin.wichrowski @samosia_zosia33 nie wiem dlaczego, ale i wizualnie i spokojem, który macie w sobie, osobowością pasowalibyście do siebie najbardziej ze wszystkich osób ze wszystkich edycji. ❤️

Marcin Wichrowski postanowił skomentować te sugestie i zaznaczył, że z Asią łączy go tylko przyjaźń: 

Dobra jest z Asi koleżanka i tak pozostanie, a miłość cierpliwa jest, łaskawa jest, nie szuka poklasku, nie pamięta złego...😊

Od eksperymentalnego miesiąca w czwartym sezonie programu minął już rok. Joanna nie zdradziła nigdzie jak w tym czasie potoczyło się jej życie uczuciowe. Kto wie, może jej serce jest już zajęte ale nie chce mówić o tym publicznie? 

Zobacz także: Ekspert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na zarzuty Adama!

Joanna dzięki udziałowi w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nowych przyjaciół wśród uczestników poprzednich edycji. Finałowy odcinek czwartego sezonu oglądali wspólnie. 

Impreza uczestników Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram

Internauci stwierdzili, że Marcin Wichrowski z drugiej edycji i Joanna byli by udaną parą. Uczestnik odpowiedział na te sugestie i wyjaśnił, że z Asią się tylko przyjaźnią i nie zapowiada się na to, aby miało się to zmienić. 

Joanna i Marcin ze
Instagram

Joanna po zakończeniu programu może liczyć na ogromne wsparcie nie tylko przyjaciół ale również internautów. Co najważniejsze, jak sama przyznała, znowu uwierzyła w siebie. 

Instagram

 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". O której parze mowa QUIZ.jpg
Instagram / Facebook
Newsy
Jak dobrze znasz historie par ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zgadnij, o którą parę chodzi

22 maja TVN 7 odbył się wielki finał czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".  Właśnie wtedy dowiedzieliśmy się czy Joanna i Adam, Agnieszka i Wojtek oraz Oliwia i Łukasz zdecydowali się pozostać w małżeństwie i wspólnie budować przyszłość czy postanowią wziąć rozwód. 

Przygotowaliśmy dla Was test wiedzy o parach z czwartej edycji. Sprawdźcie się czy nic Wam nie umknęło. Będziecie w stanie bezbłędnie wskazać, o której parze mowa? Zapraszamy do zabawy!

Zobacz także: Trudny QUIZ ze wszystkich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Na te pytania odpowiedzą tylko najwierniejsi fani

 

22 maja TVN 7 odbył się wielki finał czwartej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ".  Właśnie wtedy dowiedzieliśmy się czy Joanna i Adam, Agnieszka i Wojtek oraz Oliwia i Łukasz zdecydowali się pozostać w małżeństwie i wspólnie budować przyszłość czy postanowią wziąć rozwód.  Przygotowaliśmy dla Was test wiedzy o parach z czwartej edycji. Sprawdźcie się czy nic Wam nie umknęło. Będziecie w stanie bezbłędnie wskazać, o której parze mowa? Zapraszamy do zabawy! Zobacz także:  Trudny QUIZ ze wszystkich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Na te pytania odpowiedzą tylko najwierniejsi fani  

Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód
Instagram
Newsy
Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód
Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód

Joanna i Adam to jedyna para z czwartej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ", której małżeństwo nie przetrwało. Okazało się, że Adam nie był z nią do końca szczery.  Adam mnie po prostu oszukał - gorzko skwitowała uczestniczka podczas finałowego odcinka Okazuje się, że Asia może nie znalazła miłości, ale udało jej się uwierzyć w siebie i zyskała spore grono przyjaciół, nie tylko Agnieszkę i Wojtka oraz Łukasza i Oliwię, ale także uczestników z poprzednich edycji. Dużym wsparciem dla Joanny jest Martyna, która również przeżyła zawód po zgłoszeniu się do trzeciej edycji programu.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna odblokowała swoje profile społecznościowe! Jak wygląda jej życie po udziale w eksperymencie? Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" może liczyć na koleżankę z programu  Związek Joanny i Adama nie miał przyszłości pomimo starań kobiety. W finale gotowa była dać szansę mężowi na dalsze budowanie relacji, jednak on podjął zupełnie odwrotną i zaskakującą dla niej decyzję. Joanna nie była rozczarowana ale nie kryła żalu, że Adam zmarnował jej tyle czasu, nie będąc z nią szczerym.  Joanna i Adam dodatkowo byli jedynymi uczestnikami, którzy nie prowadzili publicznie swoich portali społecznościowych. Uczestniczka odblokowała swoje konto na Instagramie dopiero po zakończeniu czwartego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Patrząc na zdjęcia, które dodawała niedługo po zakończeniu eksperymentalnego miesiąca można wywnioskować, że odetchnęła z ulgą. Finałowy odcinek oglądała w towarzystwie innych uczestników show. W końcu kto lepiej może zrozumieć panujące tam emocje, niż ci, którzy przeżyli to na własnej skórze?  ... krótko i na temat: nie mam...

Instagram
Newsy
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z nowym partnerem! Widać, że są bardzo szczęśliwi!
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z nowym partnerem! Widać, że są bardzo szczęśliwi!

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu pokazała swoją miłość! Na InstaStory uczestniczki 4. edycji hitu TVN7 pojawiło się zdjęcie z mężczyzną, opatrzone podpisem "mój". Para wygląda na bardzo szczęśliwą, a my w końcu możemy zobaczyć, jak wygląda partner uroczej bohaterki telewizyjnego eksperymentu. Wiele wskazuje na to, że ukochany Joanny jest fanem motocykli. Zobaczcie sami!  Zobacz także:  Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy pokazał zdjęcie z dzieckiem! Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze zdjęcie z nowym partnerem!  Joanna Lazar była uczestniczką 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak wiadomo jej małżeństwo z Adamem nie przetrwało - mężczyzna na spotkaniu z ekspertami oznajmił, że chce rozwodu. Obiecał jednak, że będzie się kontaktował z Asią i utrzymywał z nią przyjacielskie relacje. Tak się jednak nie stało, gdyż jak później przyznał Adam, jego życie kilka dni po zakończeniu eksperymentu, zmieniło się o 180 stopni. Teraz Adam jest w nowym związku, a ponadto został już tatą.  Zobacz także:  Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" marzy o drugim ślubie, jak powinien wyglądać? Joanna zyskała zaś ogromną sympatię widzów, którzy cały czas śledzą jej losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na szczęście jej życie uczuciowe również się ułożyło i Asia jest już w szczęśliwym związku. Widać, że miłość dodała jej energii i mnóstwo radości. Uczestniczka 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" długo skrywała swojego ukochanego przed światem, jednak teraz w końcu zamieściła z nim zdjęcie na swoim InstaStory.  Fotografię opatrzyła serduszkiem oraz krótkim podpisem -...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner