Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód
Instagram
Newsy

Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód

Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód

Joanna i Adam to jedyna para z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", której małżeństwo nie przetrwało. Okazało się, że Adam nie był z nią do końca szczery. 

Adam mnie po prostu oszukał - gorzko skwitowała uczestniczka podczas finałowego odcinka

Okazuje się, że Asia może nie znalazła miłości, ale udało jej się uwierzyć w siebie i zyskała spore grono przyjaciół, nie tylko Agnieszkę i Wojtka oraz Łukasza i Oliwię, ale także uczestników z poprzednich edycji. Dużym wsparciem dla Joanny jest Martyna, która również przeżyła zawód po zgłoszeniu się do trzeciej edycji programu. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna odblokowała swoje profile społecznościowe! Jak wygląda jej życie po udziale w eksperymencie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" może liczyć na koleżankę z programu 

Związek Joanny i Adama nie miał przyszłości pomimo starań kobiety. W finale gotowa była dać szansę mężowi na dalsze budowanie relacji, jednak on podjął zupełnie odwrotną i zaskakującą dla niej decyzję. Joanna nie była rozczarowana ale nie kryła żalu, że Adam zmarnował jej tyle czasu, nie będąc z nią szczerym. 

Joanna i Adam dodatkowo byli jedynymi uczestnikami, którzy nie prowadzili publicznie swoich portali społecznościowych. Uczestniczka odblokowała swoje konto na Instagramie dopiero po zakończeniu czwartego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Patrząc na zdjęcia, które dodawała niedługo po zakończeniu eksperymentalnego miesiąca można wywnioskować, że odetchnęła z ulgą. Finałowy odcinek oglądała w towarzystwie innych uczestników show. W końcu kto lepiej może zrozumieć panujące tam emocje, niż ci, którzy przeżyli to na własnej skórze? 

... krótko i na temat: nie mam męża, ale zyskałam przyjaźń - skomentowała Joanna zakończenie ślubnego eksperymentu

Dużym wsparciem dla Joanny jest Martyna, uczestniczka trzeciej edycji. Eksperci połączyli ją z Przemkiem, wówczas 30-letnim lekkoduchem, który wciąż mieszkał w akademiku. Wizje życia i wymagania tych dwojga rozmijały się do tego stopnia, że również zdecydowali się na rozwód. 

Asiu mamy siebie 😍💪 a mąż się znajdzie 😊 - napisała Martyna pod zdjęciem koleżanki

To mogą być przyjaźnie na całe życie! 

Zobacz także: Ekspert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na zarzuty Adama!

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" może liczyć na wsparcie przyjaciół z programu. Finał czwartego sezonu oglądali w wyjątkowym gronie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Asia Lazar ☕🍸🍫🍉🐱 (@samosia_zosia33)

Małżeństwo Joanny i Adama nie przetrwało. W finałowym odcinku okazało się, że uczestnik był nie do końca szczery ze swoją programową żoną. Pozostali uczestnicy show wsparli Joannę. Uczestniczka zyskała wielu przyjaciół. Między innymi Martynę, która również przeżyła zawód po eksperymentalnym miesiącu w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". 

Instagram

Zobacz także

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na krytyczne komentarze i zdradza kulisy programu! 

Impreza uczestników Ślubu od pierwszego wejrzenia

Niezwykła przyjaźń uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Zobacz, jak imprezowali po finale!

 

Instagram
Newsy
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z nowym partnerem! Widać, że są bardzo szczęśliwi!
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z nowym partnerem! Widać, że są bardzo szczęśliwi!

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu pokazała swoją miłość! Na InstaStory uczestniczki 4. edycji hitu TVN7 pojawiło się zdjęcie z mężczyzną, opatrzone podpisem "mój". Para wygląda na bardzo szczęśliwą, a my w końcu możemy zobaczyć, jak wygląda partner uroczej bohaterki telewizyjnego eksperymentu. Wiele wskazuje na to, że ukochany Joanny jest fanem motocykli. Zobaczcie sami!  Zobacz także:  Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy pokazał zdjęcie z dzieckiem! Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze zdjęcie z nowym partnerem!  Joanna Lazar była uczestniczką 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak wiadomo jej małżeństwo z Adamem nie przetrwało - mężczyzna na spotkaniu z ekspertami oznajmił, że chce rozwodu. Obiecał jednak, że będzie się kontaktował z Asią i utrzymywał z nią przyjacielskie relacje. Tak się jednak nie stało, gdyż jak później przyznał Adam, jego życie kilka dni po zakończeniu eksperymentu, zmieniło się o 180 stopni. Teraz Adam jest w nowym związku, a ponadto został już tatą.  Zobacz także:  Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" marzy o drugim ślubie, jak powinien wyglądać? Joanna zyskała zaś ogromną sympatię widzów, którzy cały czas śledzą jej losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na szczęście jej życie uczuciowe również się ułożyło i Asia jest już w szczęśliwym związku. Widać, że miłość dodała jej energii i mnóstwo radości. Uczestniczka 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" długo skrywała swojego ukochanego przed światem, jednak teraz w końcu zamieściła z nim zdjęcie na swoim InstaStory.  Fotografię opatrzyła serduszkiem oraz krótkim podpisem -...

Joanna i Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą?
Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci swatają Asię z Marcinem. Uczestnik drugiej edycji odpowiada!
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci swatają Asię z uczestnikiem drugiej edycji! Mężczyzna tajemniczo odpowiada! 

Finał czwartego sezonu " Ślubu od pierwszego wejrzenia " wywołał mnóstwo kontrowersji. Zachowanie Adama i sposób w jaki potraktował Joannę rozwścieczyło internautów. Fani programu wspierają uczestniczkę jak tylko mogą, znaleźli jej nawet... nowego partnera! Widzowie uważają, że Joanna i Marcin Wichrowski z drugiego sezonu stworzyliby idealną parę. Uczestnik odniósł się do tych rozmyślań.  Zobacz także:  Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód Marcin i Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą parą?  Joanna pomimo smutnego finału eksperymentu w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nie załamała się. Ostatni odcinek show oglądała w gronie nowych przyjaciół. Towarzyszyli jej Agnieszka i Wojtek oraz uczestnicy poprzednich edycji show. Widzowie nie mogą pogodzić się z finałem eksperymentu i zachowaniem Adama. Uważają, że nigdy nie zasługiwał na taką kobietę jak Joanna. Z kolei dla niej znaleźli nowego kandydata! Nieśmiało zasugerowali, że to właśnie z Marcinem Wichrowskim mogłaby stworzyć udaną parę, a już szczególnie dlatego, że darzą się sympatią:  - Może wśród przyjaciół znajdziesz męża? 🥰 - Pasowałaby Asia idealnie do Marcina 😍😍 - To samo pomyślałam. @marcin.wichrowski @samosia_zosia33 nie wiem dlaczego, ale i wizualnie i spokojem, który macie w sobie, osobowością pasowalibyście do siebie najbardziej ze wszystkich osób ze wszystkich edycji. ❤️ Marcin Wichrowski postanowił skomentować te sugestie i zaznaczył, że z Asią łączy go tylko przyjaźń:  Dobra jest z Asi koleżanka i tak pozostanie, a miłość cierpliwa jest, łaskawa jest, nie szuka poklasku, nie pamięta złego...😊 Od...

East News
Newsy
Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oceniła relację Joanny i Adama! Psycholog odniosła się również do wpisu chłopaka w mediach społecznościowych!
Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oceniła relację Joanny i Adama! Psycholog odniosła się również do wpisu chłopaka w mediach społecznościowych!

4. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiegła końca, jednak emocje wśród fanów po finale wydają się być w dalszym ciągu ogromne. Niewątpliwie miało na to wpływ zachowanie jednego z uczestników, Adama, który dodatkowo spotęgował emocje wśród widzów swoim wpisem w mediach społecznościowych. Ekspertka programu Magdalena Chorzewska zabrała głos w sprawie relacji Adama i Joanny w programie. Na InstaStory psycholog odniosła się również do głośnego wpisu Adama. Zobaczcie! Zobacz także:  Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zabrała głos w sprawie relacji Joanny i Adama! Joanna i Adam to jedyna para 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", która wzięła rozwód. Niestety w głównej mierze wynikało to z powodu decyzji Adama, który stwierdził, że woli rozwijać tę znajomość stopniowo i na spokojnie, dlatego podjął decyzję o rozstaniu. Adam obiecał przy ekspertach, że pomimo rozstania z żoną, będzie się spotykał z Joanną po zakończeniu eksperymentu i dbał o ich wzajemne relacje. Tak się jednak nie stało. Po emisji finałowego odcinka chłopak zamieścił również wpis, w którym odpowiedział na krytyczne komentarze oraz zdradził kulisy programu. hejtminiegra 😃#smiesznecopiszecie🤣😂 #jasieniemartwie 🤗#korzystajzżycia 🍸🍹🍯🍰🍻@#$% final final i po finale...emocje Was nie opuszczają tak jak nie opuszcza mnie ochota powiedzieć wszystko jak to wygląda po za kamerami. Rozumiem, że oceniacie to co Tv pokazała lecz szkoda że nie pokazali wszystkiego. Ciekaw jestem jak byście mnie oceniali, gdybym słuchał rad jednego z Ekspertów i potraktował...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner