Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód
Instagram

Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód

Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód
Instagram

Joanna i Adam to jedyna para z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", której małżeństwo nie przetrwało. Okazało się, że Adam nie był z nią do końca szczery. 

Adam mnie po prostu oszukał - gorzko skwitowała uczestniczka podczas finałowego odcinka

Okazuje się, że Asia może nie znalazła miłości, ale udało jej się uwierzyć w siebie i zyskała spore grono przyjaciół, nie tylko Agnieszkę i Wojtka oraz Łukasza i Oliwię, ale także uczestników z poprzednich edycji. Dużym wsparciem dla Joanny jest Martyna, która również przeżyła zawód po zgłoszeniu się do trzeciej edycji programu. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna odblokowała swoje profile społecznościowe! Jak wygląda jej życie po udziale w eksperymencie?

Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" może liczyć na koleżankę z programu 

Związek Joanny i Adama nie miał przyszłości pomimo starań kobiety. W finale gotowa była dać szansę mężowi na dalsze budowanie relacji, jednak on podjął zupełnie odwrotną i zaskakującą dla niej decyzję. Joanna nie była rozczarowana ale nie kryła żalu, że Adam zmarnował jej tyle czasu, nie będąc z nią szczerym. 

Joanna i Adam dodatkowo byli jedynymi uczestnikami, którzy nie prowadzili publicznie swoich portali społecznościowych. Uczestniczka odblokowała swoje konto na Instagramie dopiero po zakończeniu czwartego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Patrząc na zdjęcia, które dodawała niedługo po zakończeniu eksperymentalnego miesiąca można wywnioskować, że odetchnęła z ulgą. Finałowy odcinek oglądała w towarzystwie innych uczestników show. W końcu kto lepiej może zrozumieć panujące tam emocje, niż ci, którzy przeżyli to na własnej skórze? 

... krótko i na temat: nie mam męża, ale zyskałam przyjaźń - skomentowała Joanna zakończenie ślubnego eksperymentu

Dużym wsparciem dla Joanny jest Martyna, uczestniczka trzeciej edycji. Eksperci połączyli ją z Przemkiem, wówczas 30-letnim lekkoduchem, który wciąż mieszkał w akademiku. Wizje życia i wymagania tych dwojga rozmijały się do tego stopnia, że również zdecydowali się na rozwód. 

Asiu mamy siebie 😍💪 a mąż się znajdzie 😊 - napisała Martyna pod zdjęciem koleżanki

To mogą być przyjaźnie na całe życie! 

Zobacz także: Ekspert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na zarzuty Adama!

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" może liczyć na wsparcie przyjaciół z programu. Finał czwartego sezonu oglądali w wyjątkowym gronie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Asia Lazar ☕🍸🍫🍉🐱 (@samosia_zosia33)

Małżeństwo Joanny i Adama nie przetrwało. W finałowym odcinku okazało się, że uczestnik był nie do końca szczery ze swoją programową żoną. Pozostali uczestnicy show wsparli Joannę. Uczestniczka zyskała wielu przyjaciół. Między innymi Martynę, która również przeżyła zawód po eksperymentalnym miesiącu w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". 

Instagram

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36