Eksperci ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na ramówce TVN
East News

Ekspert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na zarzuty Adama! 

Eksperci ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na ramówce TVN
East News

Piotr Mosak ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" opublikował w sieci wpis, w którym odniósł się do komentarza jednego z uczestników programu! Psycholog odpowiedział na zarzuty Adama, który w swoim internetowym wpisie na Instagramie zdradził kulisy hitu TVN7 twierdząc m.in, że jednego z ekspertów poznał dopiero w dniu decyzji. Adam napisał również, że od jednego z ekspertów miał usłyszeć, jak powinien zachować się wobec Joanny - uczestnik programu nie zdradził jednak o jaką radę chodziło.

Rozumiem, że oceniacie to co Tv pokazała lecz szkoda że nie pokazali wszystkiego. Ciekaw jestem jak byście mnie oceniali, gdybym słuchał rad jednego z Ekspertów i potraktował Asie tak jak mi doradził...Pytacie jak to możliwe że dostałem się przez tyle castingów...sam nie wiem gdyż jednego z Ekspertów poznałem dopiero w dniu decyzji takze sami sobie możecie odpowiedzieć na te pytanie- Adam napisał na Instagramie. 

Piotr Mosak odniósł się do zarzutów Adama w swoim najnowszym wpisie na Facebooku. Musicie zobaczyć, co napisał!

Piotr Mosak odpowiada na zarzuty Adama

Psycholog ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w odpowiedzi na zarzuty Adama opublikował na Facebooku wpis, w którym tłumaczył jak nagrywany jest program. Pod postem pojawiło się wiele obraźliwych komentarzy, dlatego Piotr Mosak skasował swój wcześniejszy wpis i zastąpił go nowym. Co napisał?

Przepraszam za zmianę posta, ale dyskusje gdzieś uciekały różnie go interpretując. Nie to było moim celem. Jeszcze raz, ciut prościej i szerzej. Jestem przeciwnikiem hejtowania kogokolwiek. Nie lubię, nie podoba mi się to. Tym bardziej jeśli za hejtem idą groźby karalne. Tak nie powinno być i nikt o siebie i swoją rodzinę nie powinien się bać. Dlatego proszę o nie atakowanie w żaden sposób uczestników programów telewizyjnych- czytamy na Facebooku. 

To jednak nie koniec! Piotr Mosak stwierdził, że Adamowi chodziło o namawianie do... seksu! 

Natomiast jeśli chodzi o to co, jako ekspert ŚoPW, mówię do uczestników to wszystko jest nagrane i udokumentowane. Na pewno nie namawiam, w dodatku wulgarnie, do zmuszania partnerów do czynności seksualnych- napisał Piotr Mosak. 

Pod wpisem, psycholog dodał komentarz w którym tłumaczył zachowanie Adama. 

Adama wypowiedzi mogły być podyktowane stresem, nagonką, odwróceniem uwagi. Ja nie czuję się urażony bo nie mam sobie nic do zarzucenia, a zdaję sobie sprawę w jakiej trudnej sytuacji potrafią znaleźć się uczestnicy po programie gdy uaktywniają się w internecie. Przykro mi, że i jemu i innym grozi się, hejtuje czy powiela nieprawdy. Poza tym nie wiemy kogo miał na myśli. Ekspertów jest trzech. A może chciał odwrócić uwagę od kogoś z ekipy z kim rozmawiał? Są to dywagacje nic nie wnoszące, a tylko niepotrzebnie robiące zamęt wokół uczestników. Moją rolą jest pomagać. Adamie nie martw się. Jestem z Tobą, tak jak z każdym z uczestników- napisał ekspert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Myślicie, że Adam skomentuje wpis psychologa? Czy chodziło mu o nakłanianie do współżycia? Dość tajemnicze...

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna odblokowała swoje profile społecznościowe! Jak wygląda jej życie po udziale w eksperymencie?

Piotr Mosak skomentował wpis Adama ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

 

Psycholog odpowiedział na zarzuty uczestnika czwartej edycji programu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#hejtminiegra 😃#smiesznecopiszecie🤣😂 #jasieniemartwie 🤗#korzystajzżycia 🍸🍹🍯🍰🍻@#$% final final i po finale...emocje Was nie opuszczają tak jak nie opuszcza mnie ochota powiedzieć wszystko jak to wygląda po za kamerami. Rozumiem, że oceniacie to co Tv pokazała lecz szkoda że nie pokazali wszystkiego. Ciekaw jestem jak byście mnie oceniali, gdybym słuchał rad jednego z Ekspertów i potraktował Asie tak jak mi doradził...Pytacie jak to możliwe że dostałem się przez tyle castingów...sam nie wiem gdyż jednego z Ekspertów poznałem dopiero w dniu decyzji takze sami sobie możecie odpowiedzieć na te pytanie. Pamiętajcie, że TV pokaze to co chce pokazać bo wiadomo show musi zarobić a gdy jest nudno to trzeba zrobić aby były fajerwerki. Pozdrawiam wszystkich hejterow oraz tych co mile słowo napisza na priv. Miłego weekendu

Post udostępniony przez Adam eM (@adam_nie_officjal)

 

 

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26