Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami Franka! Oto historia ich miłości

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami Franka we wtorek 26 maja. To najpiękniejszy prezent, jaki Oliwia mogła dostać w Dniu Matki! Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta wzięli ślub w programie TVN7, ale czy od początku oczywiste było, że zostaną razem już na zawsze? Przeczytajcie, jak zaczęła się i jak później potoczyła historia ich miłości!

Gdy Oliwia Ciesiółka zobaczyła pierwszy raz Łukasza Kuchtę - swojego przyszłego męża w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", pomyślała, że jest on typem podrywacza, co nie do końca się jej podobało. Łukasz natomiast od razu się ucieszył, stwierdził że Oliwia to piękna blondynka i coś z tego może wyjść. Rodzina, a nawet internauci od początku zgodnie stwierdzili, że para pasuje do siebie wizualnie.

Zobacz także: Ekspert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na zarzuty Adama!

Chociaż Oliwia ma dopiero 24 lata, udało się jej przekonać ekspertów do tego, że jest już gotowa na małżeństwo. Kiedy para spotkała się w Urzędzie Stanu Cywilnego, większość fanów programu twierdziła, że ta dwójka została dobrana idealnie. Jednak szybko okazało się, że Oliwia to stanowcza i konkretna kobieta, a Łukasz należy raczej do grona cichych i spokojnych osób.

Podczas podróży poślubnej pomiędzy uczestnikami dochodziło do małych spięć, ale mimo to oboje wydawali się być zadowoleni z zaproponowanego przez ekspertów partnera.

Zobacz także: Suknia Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była jak z bajki! Wiemy, gdzie i za ile można ją dostać

Co ciekawe, prawdziwa relacja Łukasza i Oliwii zaczęła się rozwijać dopiero po programie:

Jaki był nasz przepis, że nam się udało? Myślę, że po prostu dużo szczerej rozmowy, dotarliśmy się. Tak naprawdę zaczęliśmy się poznawać dopiero w tym okresie po programie - mówił Łukasz w "Dzień Dobry TVN".

Instagram

Jednym z ich większych problemów była odległość - dzieliło ich aż 600 km. Oliwia postanowiła przenieść się do Łukasza na Śląsk. 

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem?

Oliwia i Łukasz 26 maja zostali rodzicami Franka.

Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć 🙈 Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata @elkuchta zabierze nas do domu! - napisała świeżo upieczona mama na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oliwia Ciesiółka (@modrafrelka)

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36