Ślub Joanny Krupy i Romaina Zago
ONS

Dzisiaj ślub Krupy. To będzie wielkie i drogie widowisko

Ślub Joanny Krupy i Romaina Zago
ONS

Już dziś Joanna Krupa i Romain Zago biorą ślub. Ceremonia była przekładana kilkukrotnie. Wszystko przez zobowiązania modelki, a także drobne kryzysy w związku pary. Jednak zakochani dopieli swego i powiedzą sakramentalne "tak".

AKTUALIZACJA: Zobacz zdjęcia ze ślubu Joanny Krupy >>>

"Fakt" dotarł do informacji dotyczących szczegółów ślub i wesele Krupy. Okazuje się, że cała ceremonia ma kosztować blisko pół miliona dolarów. Większą część przedsięwzięcia sfinansuje stacja telewizyjna Bravo, która emitująca reality show "The Real Housewives Of Miami". W jednym z odcinków nowego sezonu zobaczymy przygotowania do tego wielkiego dla Joanny dnia, a także przebieg całego wydarzenia.

Tabloid donosi również, że Joanna i Romain złożą przysięgę małżeńską na specjalnie zbudowanej na wodzie scenie. Wesele odbędzie się zaś w pobliskiej willi. Wśród gości weselnych znaleźli się m.in.: aktorka Denise Richards i reżyser filmu „Armageddon” Michael Bay.

- Na imprezę będzie można wejść tylko na specjalne hasło, a każda osoba towarzysząca będzie musiała zgodzić się na skan swojego dowodu osobistego. To wszystko ze względów bezpieczeństwa - informuje "Fakt".


Już nie możemy doczekać się jutrzejszych ślubnych zdjęć Joanny Krupy i Romaina Zago. Sadząć po wieczorze panieńskim modelki możemy przypuszczać, że na jej weselu będzie dużo się działo. Zobacz: Krupa pokazała fotki z wieczoru panieńskiego - dmuchana lalka i...

joanna-krupa-romain-zago-beach-miami-11052012-24-435x580.jpg

Tak wyglądał ślub Joanny i Romaina:

Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23