Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ślub Joanny Krupy i Romaina Zago
ONS
Newsy

Dzisiaj ślub Krupy. To będzie wielkie i drogie widowisko

Zdradzamy szczegóły wydarzenia

Już dziś Joanna Krupa i Romain Zago biorą ślub. Ceremonia była przekładana kilkukrotnie. Wszystko przez zobowiązania modelki, a także drobne kryzysy w związku pary. Jednak zakochani dopieli swego i powiedzą sakramentalne "tak".

AKTUALIZACJA: Zobacz zdjęcia ze ślubu Joanny Krupy >>>

"Fakt" dotarł do informacji dotyczących szczegółów ślub i wesele Krupy. Okazuje się, że cała ceremonia ma kosztować blisko pół miliona dolarów. Większą część przedsięwzięcia sfinansuje stacja telewizyjna Bravo, która emitująca reality show "The Real Housewives Of Miami". W jednym z odcinków nowego sezonu zobaczymy przygotowania do tego wielkiego dla Joanny dnia, a także przebieg całego wydarzenia.

Tabloid donosi również, że Joanna i Romain złożą przysięgę małżeńską na specjalnie zbudowanej na wodzie scenie. Wesele odbędzie się zaś w pobliskiej willi. Wśród gości weselnych znaleźli się m.in.: aktorka Denise Richards i reżyser filmu „Armageddon” Michael Bay.

- Na imprezę będzie można wejść tylko na specjalne hasło, a każda osoba towarzysząca będzie musiała zgodzić się na skan swojego dowodu osobistego. To wszystko ze względów bezpieczeństwa - informuje "Fakt".


Już nie możemy doczekać się jutrzejszych ślubnych zdjęć Joanny Krupy i Romaina Zago. Sadząć po wieczorze panieńskim modelki możemy przypuszczać, że na jej weselu będzie dużo się działo. Zobacz: Krupa pokazała fotki z wieczoru panieńskiego - dmuchana lalka i...

joanna-krupa-romain-zago-beach-miami-11052012-24-435x580.jpg

Tak wyglądał ślub Joanny i Romaina:

Romain Zago, Joanna Krupa
ONS
Newsy
Dopiero się rozwiedli, a Romain Zago już myśli o powrocie do Joanny Krupy?! "Może w przyszłości będziemy znowu razem"
Dopiero się rozwiedli, a Romain Zago już myśli o powrocie do Joanny Krupy?! "Może w przyszłości będziemy znowu razem"

Zaskakujące wyznanie Romaina Zago, byłego męża Joanny Krupy. Amerykański biznesman i polska modelka rozwiedli się zaledwie miesiąc temu. Okazuje się jednak, że Zago wcale nie uważa sprawy związku z Krupą za zamkniętą. Były mąż gwiazdy udzielił wywiadu "Faktowi", w którym zdradził, że nadal ma nadzieję, że jeszcze kiedyś para wróci do siebie. To zaskakujące wyznanie męża Joanny Krupy! Co dokładnie powiedział?   Zobacz też:  Joanna Krupa o nowym chłopaku Edyty Górniak: "Sprawdzę, czy dobrze ją traktuje"   Romain Zago wierzy w powrót do Joanny Krupy? Joanna Krupa i Romain Zago  są w separacji od grudnia 2016 roku. Decyzję o rozstaniu ogłosili publicznie w maju .   W lipcu 2017 roku para podpisała papiery rozwodowe. Obecnie oczekują na uprawomocnienie wyroku sądu. Małżonkowie sprawiedliwie podzieli majątek, nie żądali od siebie alimentów. Rozstali się z wielką klasą, pozostając przyjaciółmi. Najwyraźniej jednak, mimo formalnego rozstania, były mąż modelki nie przestaje wierzyć, że ich historia miłosna jeszcze kiedyś będzie kontynuowana. Na tę chwilę finalizujemy rozwód, ale może w przyszłości będziemy znowu razem. Teraz nie byłoby w porządku zachowywać się dalej jak małżeństwo, bo oboje mnóstwo pracujemy i rzadko możemy ze sobą spędzać czas - powiedział Romain Zago w "Fakcie".    Biznesmen przytoczył przykład Justina Timberlake'a oraz Jesiki Biel, którzy również rozstali się, a następnie wrócili do siebie, wzięli ślub oraz postarali się o dziecko. Czy historia Joanny Krupy i Romaina Zago również zatoczy koło?   Polecamy:  Rozwiązanie małżeństwa na zasadzie ugody – rozwód bez orzekania o winie   Joanna Krupa i Romain Zago są już po rozwodzie. Rozstali się w przyjaźni.   Były mąż Joanny Krupy wierzy, że jeszcze się zejdą?

Suknia ślubna Joanny Krupy
YT
Newsy
Tak wygląda suknia ślubna Joanny Krupy
Wielki ślub gwiazdy już za kilka godzin

Dziś największe internetowe serwisy o gwiazdach w Stanach, jak i w Polsce żyją wielkim ślubem Joanny Krupy i Romaina Zago . Dziś rano donosiliśmy wam, jak będzie wyglądała wystawna ceremonia, oraz ołtarz pod którym zakochana para powie sobie sakramentalne "tak". Zobacz: Dzisiaj ślub Krupy. To będzie wielkie i drogie widowisko W sieci znaleźć można filmik, na którym Joanna Krupa mierzy swoją suknię ślubną. Modelka postawiła na tradycyjną biel. Joanna swoją suknię pamiętała również o tym, aby podkreślić swoje walory. Zdobiony gorset pięknie podkreśla jej biust i odsłania ramiona. AKTUALIZACJA: Zobacz zdjęcia ze ślubu Joanny Krupy >>> Przygotowania do ceremonii oraz samo wesele będziemy mogli zobaczyć w nowym sezonie reality show "The Real Housewives Of Miami", w którym występuje Krupa. Zobacz: Krupa pokazała fotki z wieczoru panieńskiego - dmuchana lalka i... Tak wyglądał ślub Joanny Krupy:  

AKPA
Newsy
Zobacz, co Krupa obiecała narzeczonemu!
On za to przestał naciskać na ślub!

Ostatnio media rozpisywały się na temat domniemanego rozstania Joanny Krupy i jej narzeczonego Romaina Zago . Co prawda para się ostatecznie nie rozstała, ale prawdą jest, że przeżywała kryzys. Zajęta pracą Joanna miała bardzo mało czasu. Para praktycznie w ogóle się nie widywała. Joanna postanowiła to jednak zmienić. - Joanna nie mogła wytrzymać tej napiętej atmosfery. Jest pewna tego, że Romain jest miłością jej życia, dlatego rzuciła wszystko, wzięła pięć dni wolnego i poleciała z Los Angeles do Miami - zdradziła bliska przyjaciółka modelki  "Super Expressowi". - Te pięć dni bardzo pomogło parze, wreszcie mieli czas dla siebie i szczerze ze sobą porozmawiali - dodaje. Więcej http://www.se.pl/rozrywka/plotki/joanna-krupa-i-romain-zago-znowu-sie-kochaja_185607.html   Podobno Romain zrozumiał, że Dżoana nie jest jeszcze gotowa na ślub i przestał ją naciskać. - Romain chce, by jego Joanna była szczęśliwa. A teraz najwięcej radości sprawia jej praca - dodaje informator. - Na założenie rodziny musi więc jeszcze poczekać.   Więcej http://www.se.pl/rozrywka/plotki/joanna-krupa-i-romain-zago-znowu-sie-kochaja_185607.html   Jak myślicie ich związek przetrwa wszystkie burze?    

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner