Ślub Iwony Węgrowskiej

Wiemy kiedy i gdzie Iwona Węgrowska bierze ślub kościelny

Ślub Iwony Węgrowskiej

W ostatnim odcinku programu Agnieszki Szulim "Na językach" Iwona Węgrowska po raz pierwszy opowiedziała o swoim mężu Krzysztofie Madejskim oraz ślubie w Las Vegas. Piosenkarka powiedziała, że ceremonia w Stanach była dla niej ogromnym przeżyciem. Ponadto pochwaliła się złotą obrączką. Przypomnijmy: Węgrowska szpanuje obrączką i zapowiada światową karierę

W rozmowie gwiazda ujawniła również plany dotyczące jej drugiego ślubu, tym razem kościelnego, który odbędzie się w Polsce. Węgrowska zorganizuje uroczystość w czerwcu, w swoich rodzinnych stronach.

- W czerwcu odbędzie się ślub. Mój mąż się już zgodził, ponieważ ja mam bardzo dużą, liczną rodzinę i trochę nam byłoby ciężko przeprowadzać ich wszystkich do Warszawy. Te wszystkie hotele i noclegi są uciążliwe.  Nie czuliby się tak dobrze jak u siebie, więc postanowiliśmy wziąć ślub w Zielonej Górze. Zapraszamy wszystkie media. Oprócz ceremonii kościelnej zapraszamy też na wesele - zdradziła Iwona w "Na językach".


Po takich słowach ślub kościelny Iwony Węgrowskiej i jej męża Krzysztofa z pewnością będzie wielkim wydarzeniem dla kolorowej prasy i serwisów plotkarskich. Myślicie, że gwiazdę stać na aż tak wystawne wesele?

 

Iwona Węgrowska na Polskiej Gali Sukien Ślubnych

 

Iwona Węgrowska na wakacjach w Stanach Zjednoczonych:

Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23