Doda ślub, zdjęcia Odeta Moro w ciąży Dorota Gardias Kasia Cerekwicka zwyciężyła w koncercie opolskich Premier i wygrała "Karolinkę", nagrodę im. Karola Musioła Ślub Dody
Doda ślub, zdjęcia
1/5
Doda ślub, zdjęcia

 

Informacje o ślubie Dody i Emila Stępnia zaskoczyły chyba wszystkich! Piosenkarka, która przez przez ostatnie miesiące ukrywała swój związek, w miniony weekend powiedziała sakramentalne "Tak". Uroczystość na którą zostali zaproszeni jedynie najbliżsi pary, została zorganizowana w Hiszpanii. Według medialnych doniesień, ślub Dody i Emila Stępnia kosztował prawdziwą fortunę!

 

Zobacz także: Ile Doda i Emil Stępień wydali na swój ślub?! Trzy suknie za 90 tysięcy złotych to dopiero początek! Znamy koszty!

 

A jak na informacje o ślubie Dody zareagowały jej koleżanki z show-biznesu? Gwiazdy nie ukrywają zaskoczenia! Zobaczcie, co powiedziały!

 

Zobacz także: Doda pokazała imponujący pierścionek zaręczynowy. Naprawdę robi wrażenie!

2/5
Odeta Moro w ciąży
East News

Ślub Dody i Emila Stępnia zaskoczył m.in. Odetę Moro. Zobaczcie, jak skomentowała uroczystość w rozmowie z portalem Plejada.pl! 

Znam jej partnera, obecnego męża. Wiem, jakie tam było wielkie uczucie na początku. Myślę, że po prostu poszli oboje w tym kierunku i tyle- przyznała Odeta Moro. Szacunek za co, że udało się jej to ukryć bo jest osobą, która na pewno ma problemy, żeby schować się czasami od obiektywów. Myślę, że fajny ślub, fajna sukienka, w fajnym miejscu, ale drogo było!

A jak ślub Dody skomentowała Dorota Gardias? Pogodynka TVN chyba  wciąż nie może uwierzyć, że Doda wyszła za mąż...  ;) Zobaczcie, co powiedziała! 

Zobacz także: 400 ZŁ ZA PRZYMIERZENIE SUKNI ŚLUBNEJ? TAK, JEŚLI CHCESZ BYĆ JAK DODA

3/5
Dorota Gardias
ONS

Było to ogromne zaskoczenie. Ja życzę szczęścia, najważniejsze, żeby ludzie byli szczęśliwi. Jeśli tak jest, jeżeli to jest faktycznie związek, ślub taki prawdziwy z miłości, no to tylko pogratulować- w rozmowie z portalem Plejada.pl mówiła Dorota Gardias. 

Wygląda więc na to, że ślub Dody rzeczywiście był ogromnym zaskoczeniem dla jej koleżanek z show-biznesu! A Wy, podejrzewaliście, że piosenkarkę i Emila Stępnia łączy coś więcej niż tylko przyjaźń?

Zobacz także: POZNAJCIE ŚWIADKOWĄ DODY. JEJ PRZEMOWA WZRUSZA DO ŁEZ!

4/5
Kasia Cerekwicka zwyciężyła w koncercie opolskich Premier i wygrała "Karolinkę", nagrodę im. Karola Musioła
East News

Ślub Dody skomentowała również Katarzyna Cerekwicka. 

Z całego serca jej serdecznie gratuluję- przyznała piosenkarka. 

 

5/5
Ślub Dody
Nani de Perez / Instagram @Dodaqueen

Ślub Dody i Emila Stępnia odbył się 14 kwietnia w Hiszpanii.

Zobacz: Doda nagrała filmik z mężem! Co mówią nowożeńcy? ZOBACZ!

Więcej na temat Doda Dorota Gardias