fot. Instagram
1/5
fot. Instagram

 

Doda i Emil Stępień wydali prawdziwą fortunę na organizację swojego ślubu! W minioną sobotę, 14 kwietnia, Doda poinformowała swoich fanów, że właśnie wyszła za mąż. Po kilku godzinach okazało się, że piosenkarka poślubiła swojego przyjaciela Emila Stępnia. Gwiazda powiedziała sakramentalne "TAK" w pięknej sukni marki Berta- była to jedna z trzech kreacji przygotowanych przez Dodę! 

 

Zobacz: "Po części sama ją zaprojektowałam" Doda pokazała NOWE zdjęcie w sukni ślubnej i zdradziła, jak powstała!

 

Jak już wiemy, ślub Dody i Emila odbył się w Hiszpanii, a w uroczystości wzięło udział 50 gości, którzy zamieszkali w luksusowym hotelu Villa Padierna Palace. Teraz okazuje się, że za takie luksusy młoda para zapłaciła fortunę! Ile kosztował fotograf, makijażystka i obrączki? Tego dowiecie się z naszej galerii. 

 

Zobacz także: Zobaczcie, jak wygląda hiszpańskihotel, w którym Doda wzięła ślub!

2/5
Doda i Emil Stępień

Ile kosztował ślub Dody i Emila Stępnia? "Fakt" postanowił podsumować wydatki młodej pary związane z piękną uroczystością w Hiszpanii. Ile w przybliżeniu zapłacili za ślub i wesele? 

Według informacji "Faktu" same obrączki i pierścionek zaręczynowy kosztowały... 400 tysięcy złotych! Trzy suknie Dody to koszt rzędu 90 tysięcy złotych. 

Ile zapłacili za fotografa, makijażystkę i zakwaterowanie swoich gości? Odpowiedź na następnej stronie.

Zobacz także: DODA CHWALI SIĘ PIERŚCIONKIEM ZARĘCZYNOWYM. ROBI WRAŻENIE

3/5
Hotel, w którym Doda wzięła ślub
Instagram

Według doniesień "Faktu" za zakwaterowanie swoich gości Doda i Emil Stępień musieli wydać 130 tysięcy złotych. Do tego przelot rodziny i przyjaciół do Hiszpanii + 60 tysięcy złotych. Organizacja uroczystości w hiszpańskim hotelu i przyjęcie weselne mogło kosztować nawet 85 tysięcy złotych. 

"Fakt" informuje, że za fotografa Doda i Emil Stępień mogli zapłacić nawet 25 tysięcy złotych. Makijażystka i fryzjerka? - 5 tysięcy złotych. 

Zobacz także: POZNAJCIE ŚWIADKOWĄ DODY. JEJ PRZEMOWA WZRUSZA DO ŁEZ!

4/5
Doda w Hiszpanii z mężem

Według podliczeń "Faktu" para mogła wydać na swój ślub nawet 800 tysięcy złotych!

5/5
Doda wzięła ślub
Więcej na temat Doda śluby gwiazd