Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Angelina Jolie i Brad Pitt na premierze filmu Czarownica
ONS
Newsy

Angelina Jolie i Brad Pitt wzięli ślub w tajemnicy! Ceremonia odbyła się w...

To już oficjalna informacja

Przed chwilą dotarły do nas radosne informacje z USA. Jak podaje amerykańska agencja prasowa "Associated Press reports" Angelina Jolie i Brad Pitt są już po ślubie! Rzecznik prasowy pięknej pary zdradził, że ceremonia odbyła się w minioną sobotę w Chateau Miraval we Francji. Miała ona charakter prywatny i kameralny, a uczestniczyli w niej tylko najbliższa rodzina i przyjaciele.

Zobacz: Angelina Jolie udzieliła ekskluzywnego wywiadu polskiej"Vivie!". Mówi w nim o miłości do Brada

Na razie nieznane są inne szczegóły uroczystości. Wiadomo, że aktorkę poprowadzili jej synowie: Maddox i Pax, natomiast Brada córki: Zahara i Vivienne. Pozostała dwójka dzieci, Shiloh i Knox, podawali rodzicom obrączki. Jolie i Pitt zdecydowali się na bezwyznaniowy ślub cywilny, któremu przewodniczył sędzia z Kalifornii, zobligowany do udzielenia ślubu poza granicami USA.

Angelina i Brad poznali się w 2003 roku na planie filmu "Pan i pani Smith". Choć swoje zaręczyny ogłosili już w 2012 roku, z decyzją o ślubie czekali aż do dziś. Przez kilka ostatnich miesięcy media spekulowały na temat ich ślubu, jednak nikt nie wiedział dokładnie, kiedy się odbędzie. Aktorska para wszelkie szczegóły chciała zachować dla siebie. Udało się to im znakomicie.

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz: Angelina oficjalnie o ślubie z Bradem. Rozwiewa wszystkie wątpliwości
 


Zakcohani Jolie i Pitt na premierze filmu:

Angelina Jolie, Brad Pitt
ons.pl
Newsy
Brad Pitt zdradzał Angelinę Jolie ze znaną aktorką?! To dlatego się rozwodzą?!
"Angelina czuła się oszukiwana przez Brada..."

Brad Pitt i Angelina Jolie rozwodzą się! Prawnik Angeliny Jolie poinformował prasę, że jego klientka nie będzie zabierała w tej sprawie głosu. Oficjalnie decyzja o rozwodzie "została podjęta dla zdrowia rodziny". A nieoficjalnie...   Brad Pitt miał według medialnych doniesień zdradzać Angelinę Jolie z Marion Cotillard!  Angelina ponoć była zrozpaczona tym, że jej ukochany jest niewierny i podobno, dlatego tak strasznie schudła w ostatnim czasie. Według "Hollywood life" romans między Bradem Pittem a Marion Cotillard rozpoczął się na planie filmu "Five Second of Silence", do którego zdjęcia kręcone były w Anglii. Pomimo odwiedzin Angeliny Jolie i dzieci na planie, Pitt czuł się samotny, dlatego zbliżył się do francuskiej aktorki. Jolie miała ponoć wynająć prywatnego detektywa, który przeprowadził śledztwo. Angelina czuła się oszukiwana przez Brada i niestety okazało się, że tak było (...) Angie miała dość - podaje Page Six. Poza tym już wcześniej pisano, że Angelinie przeszkadzało to, że Brad nadużywał alkoholu i miał problemy z napadami złości.   Przypomnijmy, Brad i Angelina   poznali się na planie komedii "Pan i pani Smith" w 2003 roku. Brad był wówczas mężem Jennifer Aniston (rozwiódł się z nią w 2005 roku). Jolie i Brad  pobrali się w sierpniu 2014 roku .  Decyzja o ślubie Jolie i Pitta była zaskoczeniem, ponieważ para długo nie mówiła o ślubie i nawet go nie planowała, ale kiedy "Brangelina" podjęła ostatecznie decyzycję, zapewniała, że ich miłość jest tak wielka, a ślub to przemyślana decyzja płynąca z głębi serca.   Przed ślubem, Angelina Jolie wywołała duże poruszenie w mediach - aktorka  poddała się prewencyjnej podwójnej mastektomii, żeby uniknąć ryzyka nowotworu piersi (wykryto u niej gen BRCA1 - który dawał 87-procentowe ryzyko raka piersi i 50-procentowe...

Angelina Jolie w sukni ślubnej na okładce People
Newsy
Angelina Jolie i Brad Pitt pokazali zdjęcia ze ślubu! Tak wyglądała jej suknia ślubna
Gwiazdy sprzedały fotografie dwóm magazynom

O ślubie Angeliny Jolie i Brada Pitta mówiło się od dawna, a od kilkunastu już miesięcy trwał remont ich francuskiej posiadłości, w której mieli się w przyszłości pobrać. Mimo tego, oficjalna informacja o ceremonii gwiazd była prawdziwym zaskoczeniem i rozgrzała światowe media do czerwoności. Przypomnijmy: To była bajkowa ceremonia. Znamy szczegóły ślubu Brada i Angeliny Prasa kolorowa rozpoczęła prawdziwe polowanie na zdjęcia paparazzi z tego wydarzenia, ale żadnemu fotografowi po prostu nie udało się ich zrobić. Na szczęście, Jolie i Pitt udokumentowali swój ślub, a fotorelacja znajdzie się w najnowszym numerze "People". Na okładce widzimy Angelinę w zjawiskowej sukni ślubnej, a także zdjęcie pary młodej z dziećmi. 15-stronicową relację zamieści również brytyjskie "Hello", na którego froncie widzimy całujące się gwiazdy. Magazyny nie ujawnił jeszcze wprawdzie żadnych szczegółów, ale spekuluje się, że tradycyjnie już Brad i Angelina honorarium za zdjęcia przeznaczyli na wsparcie jednej z fundacji charytatywnych. Poniżej pierwsze zdjęcia ze ślubu gwiazd. Jak wam się podoba suknia Angeliny? Zobacz: Brad Pitt wrócił już do pracy po ślubie z Angeliną. Błysnął obrączką na planie reklamy Ślubna sesja Angeliny i Brada:

Angelina Jolie i Brad Pitt zagrali w filmie "By the Sea"
East News
Newsy
Angelina Jolie wynajęła detektywa, by przyłapał Brada Pitta na zdradzie?! Są nowe SZCZEGÓŁY ich rozwodu
Angelina Jolie wynajęła detektywa, by przyłapał Brada Pitta na zdradzie?! Są nowe SZCZEGÓŁY ich rozwodu

Po dwóch latach od zawarcia ślubu Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się!  A Ameryka i świat spekuluje o powodach rozstania. Jak podaje "Page Six", Angelina Jolie wniosła pozew o rozwód ze względu na to, że Brad zdradzał ją z seksowną aktorką Marion Cotillard, którą poznał na planie razem kręconego filmu .  Angelina Jolie wynajęła prywatnego detektywa, ponieważ czuła się oszukiwana i niestety okazało się, że naprawdę była. I to był właśnie definytywny koniec - podaje "Page Six". O Bradzie (52l.) plotkowano już wcześniej, że romansował z 40-letnią Marion Cotillard przez kilka miesięcy podczas nagrywania "World War II". Ale to nie koniec. Na planie działo się ponoć jeszcze więcej rzeczy... Atmosfera na planie była (...) pełna rosyjskich prostytutek, twardych narkotyków, a Angelina przyłapała Brada na tym. Brad przechodził kryzys wieku średniego, a Angelina miała tego dość - pisze dalej "Page Six". Czy Brad naprawdę zdradzał Angelinę z Marion Cotillard? Anonimowy informator, który jest blisko Cotillard zaprzeczył, jakoby Marion i Brada łączyło coś więcej niż współpraca. A sama Marion ponoć dalej jest w stałym związku z francuskim aktorem Guillaume Canet.   Myślicie, że Brad Pitt naprawdę zdradzał Angelinę Jolie z Marion Cotillard?   Zobacz też: Brad Pitt zdradzał Angelinę Jolie ze znaną aktorką! To dlatego się rozwodzą!   Brad Pitt i Angelina Jolie rozwodzą się po dwóch latach małżeństwa,   Prywatny detektyw miał przyłapać Brada na zdradzie.   Angelina Jolie wniosła pozew o rozwód.

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner