Angelina Jolie o ślubie z Bradem Pittem
ONS

Angelina oficjalnie o ślubie z Bradem. Rozwiewa wszystkie wątpliwości

Angelina Jolie o ślubie z Bradem Pittem
ONS

Angelina Jolie i Brad Pitt to jedna z najgorętszych par w show-biznesie. Razem wychowują szóstkę dzieci i planują kolejne mimo, że nie mają ślubu. Już od dawna spekuluje się o ewentualnej ceremonii, jednak para nie wyraziła jasnego stanowiska w tej sprawie. Na początku marca "OK! Magazine" podał, że wreszcie zdecydowali się na najważniejszy krok w życiu. Padły nawet konkretne nazwiska zaproszonych gości. Przypomnijmy: W końcu! Angelina i Brad podjęli decyzję o ślubie

Mimo spekulacji tabloidu, do ślubu jednak nie doszło i wiele wskazuje na to, że szybko się to nie zmieni. W najnowszym numerze amerykańskiego "Elle" pojawił się obszerny wywiad z Angeliną przy okazji premiery jej nowego filmu "Czarownica". Nie zabrakło w nim pytań o życie prywatne. Aktorka w czułych słowach rozpłynęła się wręcz nad związkiem z Pittem.
 

Nigdy nie myślałam, że będę mieć dzieci, nigdy nie myślałam, że będę zakochana, nigdy nie myślałam, że spotkam odpowiednią osobę. (...) Jesteście razem i jesteście dwiema indywidualnościami i wzajemnie się inspirujecie, uzupełniacie, to jest piękne i szalone jednocześnie. Po tych wszystkich latach mamy historię - a kiedy masz z kimś historię, macie przyjaciół to jest głęboka, prawdziwa miłość, która oznacza, że musicie być razem.- czytamy.
 

Po tych słowach wydaje się, że ewentualny ślub jest bliżej niż kiedykolwiek. Ciężko tylko powiedzieć jak Angelina w natłoku zajęć i obowiązków znajdzie czas na przygotowania do tak ważnej uroczystości. Dodaje jednak, że czynią już pewne plany w związku z wydarzeniem.
 

Jesteśmy zaręczeni. Wciąż myślimy o ślubie. Planujemy zrobić to w odpowiednim momencie - zdradza w Le Parisien. 


Jedno jest pewno - kiedy dojdzie już do uroczystości, będzie to najważniejsze wydarzenie w mediach na przestrzeni ostatnich lat, którym interesować się będą media na całym świecie.

Zobacz: Najpiękniejsza para świata. Angelina zaskoczyła kreacją

Przepiękna Angelina w sesji dla "ELLE" US:

Więcej na temat Angelina Jolie Brad Pitt
Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27