Sławomir i Kajra pod studiem TVP Big Music Quiz- ile osób ogląda show Sławomira? Sławomir i Kajra pod studiem TVP Magdalena Kajrowicz, Sławomir Zapała Sławomir z żoną
Sławomir i Kajra pod studiem TVP
1/5
Sławomir i Kajra pod studiem TVP

 

Nie da się ukryć, że Sławomir Zapała jest jednym z najpopularniejszych polskich artystów. Podbił serca Polaków swoimi hitami "Miłość w Zakopanem" czy "Megiera" i podejrzewamy, że absolutnie wszyscy znają ich słowa. Sławomir ma także  całkowicie zapełniony kalendarz koncertami, więc zdecydowanie na brak pracy narzekać nie może. Dużo się także mówi o jego zarobkach - podobno za jeden koncert muzyk otrzymuje aż 28 tys. złotych! Czy to prawda? Szczegóły zdradził w rozmowie z "Super Expressem".

 

Zobacz: Sławomir Zapała czy Zenek Martyniuk - który z nich jest prawdziwym królem disco? Te sumy mogą zaskakiwać!

2/5
Big Music Quiz- ile osób ogląda show Sławomira?
ONS

 

Sławomir stał się gwiazdą praktycznie z dnia na dzień. Miłośnicy muzyki docenili go także za występy na żywo, które są prawdziwym show. Okazuje się, że przy każdym koncercie pracuje dla Sławomira sztab ludzi. 

 

Zobacz: Sławomir przyciągnął miliony widzów przed telewizory? Wiemy, ile osób obejrzało pierwszy odcinek "Big Music Quiz"!

3/5
Sławomir i Kajra pod studiem TVP

"Super Express" spytał Sławomira, czy faktycznie gra 200 koncertów rocznie. Muzyk odpowiedział:

 

- Nasze koncerty to show na żywo, który tworzy profesjonalny zespół wybitnych muzyków, oświetleniowców i realizatorów dźwięku. Taka ekipa to wielkie wsparcie dla mnie na estradzie. Ta jakość sprawia, że mamy ogromną liczbę propozycji. Jest ich więcej, niż jesteśmy w stanie zagrać. To bardzo nas cieszy.

 

Powiedział też o zarobkach!

 

Zobacz: Ile Sławomir zarobił na piosence "Miłość w Zakopanem"?! Ta kwota zwala z nóg!

4/5
Magdalena Kajrowicz, Sławomir Zapała
ONS

Okazuje się, że Sławomir oddaje swoje pieniądze żonie! 

 

Jeśli chodzi o zarobki, to nie jestem w stanie nawet zbliżyć się do Zenka, bo u nas dzielą się one na 15 osób. Zarabiam dobrze, ale i tak wszystkie pieniądze zabiera mi żona Kajra. Dla mnie zostaje popularność i radość moich fanów - przyznał w rozmowie z "Super Expressem".

 

Zobacz: Ile zarabia Sławomir za prowadzenie nowego show "Big Music Quiz" w TVP2?! Ta suma zwala z nóg! 

Więcej na temat Sławomir Zapała