Sławomir Zapała, Magdalena Kajrowicz Sławomir Zapała Big Music Quiz Sławomir i Kajra pod studiem TVP Sławomir planuje wygryźć Roberta Janowskiego?
Sławomir Zapała, Magdalena Kajrowicz
ONS
Będziecie dziś oglądać?
1/5
Sławomir Zapała, Magdalena Kajrowicz
ONS

 

Sławomir Zapała raz z żoną poprowadzą w TVP2 "Big Music Quiz". Premiera dziś o 20.05 w TVP2. Jak podaje "Super Express" sympatyczny artysta i twórca rock polo zainkasuje za to sporą sumę pieniędzy! Ile?

Dniówka Zapały na planie "Big Music Quiz" to... ok. 25 tys. zł. Ile zatem zarobi Sławomir za niespełna cztery miesiące pracy nad show? Przeczytacie na następnej stronie!

Zobacz: Sławomir chwalił się starym Golfem, ale na co dzień jeździ znacznie droższym autem! Znamy markę

 

Dodać trzeba, że osobne honorarium dostanie jego żona Magdalena "Kajra" Kajrowicz.  To niesamowite jakie stawki są w Telewizji Publicznej, która często narzeka na brak funduszy by realizować misję. 

Nie cichną komentarze, że Sławomir będzie zarabiał prawdopodobnie najlepiej ze wszystkich gwiazd TVP.

A myślicie, że show będzie tego warte? 

Zobacz także: Sławomir wygryzie Roberta Janowskiego?! Jego nowe show ma podobną formułę!

2/5
Sławomir Zapała
ONS

 

Jacek Kurski zapłaci Sławomirowi zapale łącznie ok. 450 tys. zł!

Sławomir jest tle wart?

3/5
Big Music Quiz
Facebook

 

Na czym polega show?

 

Program muzyczny, w którym dwie czteroosobowe drużyny gwiazd i celebrytów rywalizują w rozpoznawaniu tytułów najpopularniejszych piosenek. Zawodnicy będą musieli wykazać się znakomitym słuchem i wyczuciem muzycznym, refleksem, a także wiedzą i poczuciem humoru, by odpowiedzieć na pytania dotyczące ciekawostek związanych z muzyką popularną, polskich artystów czy znanych płyt muzycznych. Używają do tego tabletów, na których wpisują swoje typy. Odgadnięcie przebojów nie będzie jednak takie łatwe. Utwory będą prezentowane w zaskakujący sposób - śpiewane przez dzieci, grane na nietypowych instrumentach, odtwarzane od tyłu lub zmiksowane. Show poprowadzi Sławomir Zapała, znany z sylwestrowego hitu "Miłość w Zakopanem".

 

W show 1. odcinku show zobaczymy między innymi:

Katarzynę Bujakiewicz, Olgę Frycz, Otylię Jędrzejczak, Marzenę Rogalska, Piotr Kupichę, Grzegorza Halamę, Antka Królikowskiego czy Norbiego. Będą rozpoznawać tytuły piosenek i odpowiadać na pytania związane z muzyką.

4/5
Sławomir i Kajra pod studiem TVP

 

Czy myślicie, że para małżeńska i ich energia przyciągną widzów w niedzielę przed telewizory? 

"Big Music Quiz" konkuruje z "MasterChefem junior" oraz serialem "Blondyna" oraz "W rytmie serca". 

5/5
Sławomir planuje wygryźć Roberta Janowskiego?

 

Czy uda się "Big Music Quiz" dorównać popularności "Jaka to melodia", mówi się, ze Sławomir wygryzie Roberta Janowskiego, który króluje w muzycznym show od ponad 20 lat. 

Więcej na temat Sławomir Zapała