Sławomir Zapała, Zenek Martyniuk Sławomir podczas sylwestra Zenek Martyniuk sylwester TVP Zenek Martyniuk Sławomir Zapała
Sławomir Zapała, Zenek Martyniuk
ONS
1/5
Sławomir Zapała, Zenek Martyniuk
ONS

 

Niedawno media obiegła informacja, że Sławomir Zapała może liczyć nie tylko na ogromną sympatię fanów muzyki disco, ale również idące z nią w parze gwiazdorskie zarobki. Według informacji portalu se.pl, Sławomir Zapała na swoim hicie "Miłość w Zakopanem" zarobił ponad 2 miliony złotych. Taki zysk miały piosenkarzowi wyświetlenia hitu na portalu YouTube. Ogromna oglądalność klipu przekłada się na zarobki z reklam, które są pokazywane przed każdym kolejnym odtworzeniem. Doskonałe wyniki Sławomira natychmiast nasunęły pytania, czy Zapała zdeklasował dotychczasowego gwiazdora muzyki disco, Zenka Martyniuka, który jak do tej pory, cieszył się z najwyższych zarobków w branży.

 

Zobacz też: Sławomir zarobił 2 miliony na "Miłość w Zakopanem". Ale to nie wszystko. Właśnie przebił Lady Gagę i Britney Spears!

 

Znamy odpowiedź na to pytanie! Przeczytaj na następnej stronie!

 

Polecamy: „Zenek jest przemiłym chłopakiem...’’. Maryla Rodowicz opowiada nam o kulisach sylwestrowego występu

2/5
Sławomir podczas sylwestra
East News

 

Portal se.pl pokusił się o szacunkowe zestawienie potencjalnych zarobków Sławomira Zapały i Zenka Martyniuka. Dziennikarze dotarli do informacji o liczbie planowanych na ten rok koncertów oraz stawkach gwiazdorów za jeden występ. Jak się okazuje, Sławomir Zapała w 2018 roku planuje aż 300 występów scenicznych. Za każdy koncert Sławomir dostaje około 28 tysięcy złotych. Oznacza to, że pod koniec roku, konto Sławomira może powiększyć się o 8,5 miliona złotych. To więcej czy mniej od Zenka Martyniuka?

3/5
Zenek Martyniuk sylwester TVP
ONS.pl

 

Zenek Martyniuk na 2018 rok ma zaplanowanych 250 koncertów. Stawka gwiazdora za jeden występ to około 25 tysięcy złotych - czytamy na portalu se.pl. Po podliczeniu - Zenek Martyniuk pod koniec roku wzbogaci się o 6,25 miliona złotych, czyli ponad 2 miliony mniej od Sławomira Zapały! Kalkulacja jest sporym zaskoczeniem. Do tej pory, to właśnie Zenek Martyniuk był niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o zarobki w branży muzyki disco. Okazuje się jednak, że został pokonany przez twórcę hitu "Miłość w Zakopanem". Zdziwieni?

4/5
Zenek Martyniuk
East News

Co na to Zenek Martyniuk? :) Poczuł na plecach oddech konkurencji? ;)

5/5
Sławomir Zapała

 

Kariera Sławomira Zapały rozwija się w błyskawicznym tempie. Piosenkarz jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w polskim show-biznesie. Ogromna popularność przynosi Zapale nie tylko wielką satysfakcję i rzesze fanów, ale również zarobki, godne króla muzyki disco. Brawo!