Meghan Markle w Londynie
East News

Siostra OSTRO o Meghan: "Jesteś hipokrytką. Kopiowanie stylu Diany nie sprawi, że..." Co tym razem ją tak zdenerwowało?

Meghan Markle w Londynie
East News

 

Przyrodnie rodzeństwo Meghan Markle nie próżnuje. Najpierw brat Meghan tuż przed jej ślubem napisał list do księcia Harry'ego, w którym przestrzegał go przed swoją siostrą i stwierdził, że jego ślub z Meghan to będzie "największy błąd w historii rodziny królewskiej". Z kolei siostra Meghan, Samantha Grant atakowała ją w mediach za to, że nie utrzymuje kontaktu z ojcem i nie zaprosiła swojej rodziny na ślub. Siostra Meghan poszła o krok dalej i zgłosiła się nawet do brytyjskiego "Big Brothera"! Przed startem show po raz kolejny zaatakowała siostrę w mediach. Co tym razem tak ją zdenerwowało?

 

Samantha Grant krytykuje Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry planują na wiosnę 2019 roku podróż do Ameryki. Chcą odwiedzić Nowy Jork, Waszyngton i Kalifornię. W Los Angeles Meghan ma spotkać się ze swoją rodziną. W mediach pojawiły się plotki, że wyjazd do USA będzie okazją do spotkania Meghan z ojcem. To właśnie ta informacja tak zdenerwowała siostrę Meghan. 

 

Dla ojca jest to bardzo ważny czas, a ja nie mogę dalej ukrywać smutku widząc, jak bardzo go ignoruje. PR-owcy mogą przestać udawać, że będzie jakiekolwiek spotkanie. Meghan nie zależy na kontakcie – stwierdziła Samantha Grant.

 

Siostra Meghan uważa, że aktorka jest hipokrytką, ponieważ publicznie działa na rzecz porozumienia na świecie, a sama nie ma kontaktu z rodziną ze strony ojca. 

 

Kopiowanie stylu Diany nie sprawi, że będzie taka jak ona. Co o jej zachowaniu powiedzieliby Gandhi, Matka Teresa czy papież Jan Paweł II? – pyta siostra Meghan.

 

Co o tym myślicie? Czy w przyszłości Meghan uda się pogodzić z rodziną?

 

Zobacz: W sukience rozpiął się guzik i wszyscy mogli zobaczyć jej stanik! Ogromna wpadka Meghan Markle!

 

Meghan Markle od lat nie rozmawia ze swoim przyrodnim rodzeństwem

Meghan Markle zaliczyła ogromną wpadkę
East News

Siostra bardzo ostro krytykuje ją w mediach, od kiedy została żoną księcia

East News

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43